Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Hmm dziwne:P Nigdy nie byłam z nich zadowolona;) Teraz rozmiar jest ok, ale najważniejsze, żeby dobrze służyły bobasowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ucieło mi posta no nic musze skonczyc Alidzi Nilly sliczne macie brzuszki ale Alidzi ma jednak większy choc jestescie w tym samym tygodniu Iwoneczka :) sliczny domek tez mi się taki marzy ale na to dużo kasy potrzeba bo to studnia bez dna kładzie się kładzie a efektów nie widac , ale teraz jz pójdzie szybciej i tego Ci życze Nilly :) sliczne ciuszki nie wyglądaja na używane Asia :) slicznie wyglądałas w sukience ślubnej i brzusio równierz piękny i duży , ja mam podobny Koteczek :) Ty to nie masz szczescia do chorób najpierw Michas teraz Ty . ale dobrze że chociaz Michas juz zdrowszy skoro tanczy A mężem sie nie przejmuj opitol go jak wróci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika Nilli to wogóle nas wszystkich ściemnia że jest w ciąży a się poprostu porządnie nie zesrałą :-) :-) :-) a tak serio to ja ważę pewnie 2 razy tyle co Nilli więc niestety bebech duuuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo, ja się codziennie balsamuje jak mumia ale itak uważam, że nie ma reguły jak ktoś ma mieć to nic mu nie pomoże, dzisiaj mówili na TVN style, że najlepszy balsam to oliwa z oliwek, wypróbuje dzisiaj na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah Alidżi to pojechałaś:D Rozstępów się nie boję. Jak mają być to będą. Póki co nie ma. Smaruje się jak mi się zachce - mama mią z ziajki i oliwką z rossmanna czasem jak za bardzo się wysuszę, choć brzuch akurat jest chyba najlepiej nawilżonym miejscem u mnie na całym ciele, bo ze skórą na nim nigdy problemów nie miałam. A oliwek nie lubię, bo czuję się "tłusta" cały dzień potem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie natłuszczania to ja też strasznie nie lubię jak jestem taka tłusta ale na fisanie był taki tekst: Ciąża trwa 280 dni a rozstępy całe życie. I do mnie to przemówiło teraz się nie przejmuje tym, piżamy będę miała wszystkie do wyrzucenia, staniki też ale trudno, majty akurat zakupiłam typowo pod ciążę bezuciskowe gacie jak dla grubo starszych pań więc itak je wywalę po ciąży chociaż powiem wam że bardzo fajnie się w nich chodzi takie gaciory ale nic się nigdzie nie wpija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje na sam brzuszek z Gerbera krem przeciw rozstepom ale to dlatego ze w pierwszej ciazy tez go uzywalam i rozstepu ani jednego nie mialam. Poza tym codziennie oliwka w żelu caleciałko teraz smaruje i to chyba tle co moge zrobic choc tym razem rozstepy mnie pewnie nie oszczedza bo tyje i tyje i odklada mi sie tłuszczyk a to dopiero połowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, co Wy się tak uwzięłyście na mój układ pokarmowy... gwoli ścisłości chodzę do kibla codziennie :P a to, że mam mały brzuch to już mówiłam... ;) małż mówi, że poniżej średniej jak na połowę 5 miesiąca... jeszcze urośnie :) poza tym Wy też nie macie gigantów... hihi :P co do cycków, to mnie nie bolą. pobolały trochę na początku, a teraz już spoko. Mam rozmiar więcej z B wskoczyłam na C. już od jakiś dwóch miesięcy się nie powiększają :) nie chcę mieć większych. też się zastanawiam, czy się w ciuchy stare zmieszczę, ale póki co są na to dobre widoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - śliczny brzusio :) Dorocia - pięknie wyglądałaś i miałaś śliczną sukienkę :D też zmykam do wyrka... moje stopy tęsknią za masażem :P dzisiaj leci film "Ludzie honoru" - ciekawe jak długo wytrwam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli słodziutki masz brzusio, pozazdrościć, ty drobniutka i szczuplutka jesteś więc urośnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że urośnie :) mąż zaciera ręce z radości hehe dobranoc, Kobietki ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki, Macie śliczne brzuszki, sukienki i ciuszki! Ja dziś za wiele nie napiszę, bo jest późno i mąż mnie zagania do spania. Niedawno się zmierzyłam i mam 100,5 cm!!! Qrcze o czymś miałam napisać i już zapomniałam... aha, co do chrzestnych to dziś właśnie rozmawialiśmy. Zostaną nimi najbliższe nam osoby, moja siostra i męża brat. Dobra uciekam spać, bo jutro mąż rano musi wstać. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana :) U nas w Krakowie niestety pada deszcz, jest mokro i szaro a tu trzeba iść na zajęcia. Ubieram już kurtkę mojego K., bo w swojej się nie zapnę na brzuchu :( Zmierzyłam się wczoraj i mam w brzusiu 108... A na wadze 4+ Ech, Nilli, ale masz dobrze, bo my tu nabieramy tłuszczyku a Ty nic :P Ciuszki rzeczywiście śliczne, jak nowe ;) Rano po obudzeniu miałam asymetryczny brzuch- znów Franek wystawił się po stronie taty :) Ciekawe, czy i kiedy zobaczę takie rogi na brzuchu, jak wystawi rękę albo nogę :) Miłego dnia wszystkim brzuchatkom, papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!!Ja już po badaniach wyniki po 15.Właśnie zmierzyłam brzusio mam 86cm ale przed ciążą miałam tylko 62 wiec troche przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja wyszykowałam syncia do żłobka, mąż pojechał do pracy a ja tak sobie leniuchuję w łóżeczku :) Mi w obwodzie przybyło 12 cm ale wszystko przede mną-jak i przed Wami. Szczerze to nie mogę doczekać się lata, kiedy to będzie można nosić tylko zwiewne sukienusie, bo ja coś się nie mogę zaprzyjaźnić z ciążowymi dżinsami... Jakie macie pomysły na dzisiejsze śniadanko? (hi hi, ja to bym mogła non stop o jedzonku rozmawiać :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie wcześniej lało, wije okropnie, ale słonko nieśmiało wygląda zza chmur. Tak na dobry początek tygodnia: Facet jest jak... kawa: Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez całą noc. cement: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał. batonik czekoladowy: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder. śrubokręt: Potrzebujesz, ale właściwie nie wiesz do czego. torba turystyczna: zapakuj piwem i już możesz zabrać wszędzie. ksero: służy do powielania, i nic poza tym. lokówka: zawsze jak jest gorący to dobiera ci się do włosów. obligacje rządowe: tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzał. horoskop: codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli. kosiarka: jak go osobiście nie popchniesz, to nic z jego funkcji. strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać że nie każdy jest odpowiednio bystry. Laxigen: zawsze irytuje cię od środka. Mascara: znika na widok pierwszej łzy. mini spódniczka: jak nie uważasz, zaraz odsłoni ci majtki. miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko \"niepełnosprawni\" lub najmniejsi. hydraulicy: albo w sklepie z narzędziami, albo godzinami w łazience. wino: satysfakcjonują cię, ale na krótko. koty: pokazują się tylko wtedy, gdy na stole postawisz jedzenie. burza śnieżna: nigdy nie wiesz kiedy przyjdą, ile będą mieli centymetrów i ile wytrzymają. używane samochody: tanio można kupić, ale nie możesz na nich polegać. wakacje: Zwykle nie takiej długości jak byś chciała. pogoda: trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić aby zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny !!! witam nowe sierpniówki ! Koteczek nie martw sie . moj jest wojskowym i za piwem nie przepada on woli z rodzina sie wodki napic i to przy mnie .. jest rodzina nie ma zadnych tam spotykan z kumplami i wali mnie to on sie widzi tam z nimi w jednostce to niech mu to wystarczy, taraz pozwolilam mu normalnie bo to nasz slub to z rodzina musial ale na sylwestra pamietam hehe ze wykrakalam i po 2 kielonach plus jedzenie zatrul sie ;] a ja mialam ubaw z niego ;] i koteczek przykroo mi ze Twoj maluch tak choruje :( własnie ogladam foty Nilli ale masz malutki brzusio ;] jakby ktos nie wiedzial to by pomyslal ze troche Ci sie przybrało Iwoneczka Dom Prześliczny w moim guscie :D Alidzi co za foteczki :DDD i słodki brzusio :D ja teraz 2 kwietnia chce isc i poprosze ja o skierowanie na 4 D Asica zróbcie sobie stopkii :) takie jak my mamy zeby wiadomo bylo na kiedy macie termin i ktory tc skonczyłyscie ja czuje same drgania ale nic pozatym :(:( zadnych kopniakow i wogole ;((( Słiczne foty Ze ślubu Doroty ale jaki nick ?? bo nie wiem czemu a nie kojarze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia sliczny brzuchol ;] aha co do tabletek anty bralam 2i pol roku Krzysiek jak wyjechal na misje kazal mi rzucic i powiedzial ze chce dzidzie po powrocie .. jak przyjechal mialam nie plodne dni akurat to nic nie wyszlo a za 1 razem w dni plodne strzał w 10 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sprzątanko koło południa urządzę :) Taka szarówa za oknem, wstawać się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale duzo ostatnio naskrobałyście :) fajne brzusie macie na poczcie :) Nie wiem jak u Was widoki na wiosne ale u mnie to chyba zima idze - sypie sniegiem i juz jest bialo :( *****GaGa_🌻 Kobicino daj znak życia- co tam u Ciebie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×