Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witam najnowsze sierpniówki! Co do krzywej cukrowej, po pierwszym badaniu krwi na cukier, na wynikach miałam napisane, że jeżeli nie wykryto żadnej nieprawidłowości to picia glukozy nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika te nasze dzieci coś wstydliwe są nie chcą pokazać co tam mają :D ja już zmykam bo mi się spać chce dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej krzywej cukrowej, to jakie nieprawidłowości wchodzą w gre? Myslałam, że w moim przypadku jest to nadmiar \"zbędnych\" kilogramów ale skoro lekarka nie zleciła to widocznie nie, ja już sama nie wiem. Jutro nad tym podumam a na dzisiaj chyba wystarczy. Dobrej nocy brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów z rana!:) Witam nowe i stare forumowiczki! Czekam właśnie na komodę, bo mają mi dziś przywieźć. kupiłam u nas w meblowym, bo znacznie większa i lepsza niż ikeowska a tylko 50 zł droższa. A potem szał zakupowy rozpocznę:)) Ja też nie robiłam krzywej cukrowej, do lekarza idę 16 kwietnia, więc może wtedy da mi skierowanie. Monia nareszcie w domu! Dbaj o siebie i dzięki za tą radę, że nie leży się na plecach. Nie wiedziałam o tym. Polusia powodzenia na egz. oj nie chciałabym tego drugi raz przechodzić. zmieniam stopkę, bo rozpoczynamy 24 tydzień:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram wprawka ładna i niedroga, ale z tego co widzę to śpioszki się w kroczku nie rozpinają, jak dla mnie to duży minus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam bardzo kobietki:):):) GaGa hmm no to ładne rzeczy się porobiły:):) ale po co zmieniać topic skoro na tym jest tak fajnie :-P No i gratuleje synusia:):) Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylllko gratuluję Ci z całego serca!! Dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka i żeby teraz było już tylko z górki, bo zasługujesz po tych przeżyciach! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi dziekje:) mam nadzieje że bedzie z górki choc na razie to nie wiem :/ cos nie mam apetytu jak zjem mdłości nie zjem też a ja na jedzenie patzrec nie moge\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim brzuchatkom :) Fajnie, że jest nas coraz więcej ;) U mnie przygotowania do ślubu pełną parą, to już jutro! Niestety, od samego początku problemy- bo mamy na nim gości, którzy w bezczelny sposób zaprosili się sami :( Myślałam, ze mnie wciśnie w kanapę, kiedy flama od przyszłego teścia (jego nowa baba, której ani ja ani mój K. nie lubimy) powiedziała: \"no ja myślę, ze nie będzie wam przeszkadzać, że moje dzieci pójdą na ten ślub.\" A nikt ich nie zapraszał, jedynie teścia z tą baba, no bo wypadało. A tych dziecek nikt nie lubi z mojej rodziny, nie utrzymujemy z nimi kontaktu, no nic.... Tak więc jestem wściekła, bo wiem, jak będzie wyglądał obiad po ślubie- moja rodzina zabija wzrokiem :P A nie chciałam być na tyle nieuprzejma, żeby powiedzieć, żeby nie przychodzili. Nic, tylko betonowe mokasyny i do Wisły dla takich wstrętnych ludzi. Nie przynudzam już, witam wszystkie nowe sierpniówki i do napisanie po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyllllka przynajmniej wiesz, że ktoś Ci tam daje znaki, ze wszystko jest ok, tak więc rzygaj ile wlezie, hihi;) koteczek to nie oglądaj już tych wózków, tego tyle jest, ze zwariować można. Ja też się boję tego momentu jak będę musiała wybierać. A ja muszę mieć rozpięcie w kroczku, bo pewnie 3 godz będę sprawdzała, czy mały kupy nie zrobił;) zero wprawy w przewijaniu. Monika życzę Ci wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i żeby jutro wszystko się udało jak sobie wymarzyliście! A na nieproszonych gości nie zwracaj uwagi, nikt Ci tego dnia nie może popsuć. Swoją drogą to niezły tupet ludzie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 tygodni to długo, ale przynajmniej możesz sobie dobrać takie kolory jak chcesz. A jakiej firmy są te wózki? Czyli kupy trza brać na czuja:) A jak Michałek? Zostały jakieś ślady po tym zapaleniu? A mojej komody dziś nie będzie:( Wrrr we wtorek dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi z jednej strony to racja ale z tym jedzeniem jestem przerażona. dobrze ze mój gin dał mi witaminki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to co ta rodzinka się tak na Ciebie uwzięła? Zawsze tak było czy odkąd w ciąży jesteś? Jednak to prawda, że z rodziną to na zdjęciach najlepiej, a już na pewno z teściowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyllka dobrze będzie, tylko początki miną. Jeszcze nabierzesz kilogramów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ja już po śniadanku i trzeba się zabrać za jakąs robotę :P w ten weekend piąty zjazd pod rząd, potem tylko przerwa na święta i znowu do maja... :/ ale ten zjazd nie jest taki najgorszy przynajmniej... wczoraj byłam w Carrefourze i był taki fajny czteropak body z długim rękawkiem i rozpinanych na całej długości. Kolory dla dziewczynki były w rozmiarze 62, a na chłopca już nie było. Poprosiłam teściową, żeby polowała :P muszę zacząć kupować ciuszki na Allegro :) a co do krzywej cukrowej, to ja kolejne USG będę miała w 26tc i teraz też o tym nic nie mówił. co do ilości dzieci, to mąż chce jeszcze przynajmniej jedno, a najlepiej dwa :P i to jak najszybciej hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu wykorzystał już limit chorób na cały rok, więc mam nadzieję, że nic go już nie złapie. Wózek fajny, dużo zalet ma, ale z tego kosza to chyba zakupy mogą wypaść? jak on cenowo wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tylka 🌻 gratuluje🌻 będzie dobrze zawsze trzeba pozytywnie myśleć :) Monika wszystkiego dobrego na nowej drodze życia a przede wszystkim dużo miłości 🌻 jogi jak dziecko zrobi kupkę to na pewno będzie czuć przez śpiochy :D Koteczek jak tam ciśnienie a teściami się nie przejmuj i tą szwagierką też zawsze w rodzinie znajdzie się czarna owca :) a do lipca na pewno wybierzesz jakiś wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziekuje za pocieszenie:) mam nadzieje ze tak bedzie :):) koteczku to masz naprawde swietnych teściów:( oj .Tak to jest że zawsze sie okaże ze ktos niepotrzebny sie wkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do miasta coś na obiad kupić. I do Carrefoura zajrzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaaa
Hej sorki ze sie wcinam ale widze ze którąs z Was zainteresował wózek Roana.Ja równiez taki kupuje z tym ze nie kortine a marite.Róznica jest w spodzie gondoli, kortina ma spód typowy dla starych wózków, tzn drewniany, dyktowy a marita ma wzmocniony i ma mozliwosc podnoszenia oparcia pod głową.Róznica w cenie jest ale marita wydaje mi sie praktycznejsza. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkaaa Jogi ma rację, haftuj ile wlezie;) Ja też jeszcze nie przytyłam i podobno to nikomu - tzn mi i dziecku - nie szkodzi, póki ono się dobrze rozwija:) Koteczek od tych wszystkich wózków można dostać oczopląsu:/ Ciężko będzie wybrać. Ja też śpioszki kupowałam prawie wszystkie rozpinane w kroku. Po pierwsze łatwiej je założyć /zdjąć, po drugie łatwiej się je prasuje:) Ale wzór tej wyprawki śliczny:) Monika1987 ludzie są bezczelni. Mi ostatnio znajoma powiedziała,żebym podała jej godzinę, bo ona MUSI tam być. Grzecznie odmówiłam. Będą przy nas tylko najbliżsi z najbliższych i nara...Nie chcę widzieć nikogo poza nimi. Sylwinka fajnie, że u dzidziusia wszystko ok:) MoniaP.M. dobrze, że jesteś w domku. Pilnuj zaleceń lekarza, seks poczeka - ja miałam szlaban prawie przez pół ciąży , dopiero od paru dni możemy. A też póki co jesteśmy baaardzo ostrożni, tzn ja na górze, ewentualnie płyciutko na łyżeczki - sama poczułam, że w klasycznej jest mi źle, bo A za głęboko wchodzi, a przecież nie chcemy uszkodzić młodego:). Słyszałam, że powinno się kochać w ciąży w prezerwatywie, bo sperma źle działa na płód - co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Monia - dobrze, że juz w domu jestes, a bez seksu jakoś dasz radę :) mus to mus. U nas na razie nie ma zakazów, i może sie bez nich obędzie. My nigdy nie używamy kondomów, teraz w ciązy tym bardziej. sperama, jak napisała koteczek zawiera oksytocyne, która przyspiesza poród - i tak w ostatnich tygodniach można go sobie samemu wywołać :) czasami gdy jest po terminie, lekarze nawet sugerują, że może seksik pomoże. Oczywiście im większy brzunio to klsayczna poza odpada. Ale możliwości i kombinacji jest bardzo wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey) witam nowe sierpniówki :) monia pm-bierz leki i zero bzykanka...:P anytram_fajna wyprawka i niedroga :) zelka-każda pisała o 270 dniach tylko upewniałysmy się cytatami z prawa...:) koteczek-olej wredne baby :):):) reaguj uśmiechem :) i jaki w końcu wybrałaś wózek?bo chyba chciałaś x-landera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja wczoraj z sikorą oglądałam wózki i mam straszny mętlik.......... koteczek a Tobie czemu tak waga nagle spadła???? już dawno miałam Cię o to pytać...w ciąży to chyba troszkę niebezpieczne.....jak dobrze pamiętam grubo ponad 10 kg.....dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale tu gwarno od rana temat wózków widze się przewija. Ja wczoraj weszłam na topik o wózkach jakie ludzie polecali najwięcej jest tego x landera tyle, że raz go polecaja a raz odradzają dla mnie niestety troszkę zaciężki i z tego co ludzie piszą to to jego minus ale podobno spacerówka jest rewelacyjna (nie do zdarcia) Dziewczyny jak już wybierzecie wózki to wklejać linki, bo ja jestem trochę ciemna w tym temacie, wczoraj znalazłam taki na allegro bo też go polecali , ten jest używany mam w obserwowanych bo chcę wiedzieć za ile poszedł. http://www.allegro.pl/item600983052_mutsy_cargo_black_mega_zestaw.html Monika wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Polusia powodzenia na egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że zawiera oksytocynę, ale chciałam poznać Wasza opinię, czy stosujecie się do zaleceń większości lekarzy, czyli seks w gumce, czy nie. My tylko na początku naszego związku używaliśmy gumek, potem odstawiliśmy całkiem \"środki ostrożności\", więc tym bardziej w ciąży nie mamy zamiaru się katować:) Koteczek to mnie pocieszyłaś trochę. Bo gdyby to rzeczywiście szkodziło.. to bym się mocno zastanawiała:) poza tym, pewnie lekarze bardziej by trąbili na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi - wózek który pokazujesz to mniej więcej taki jak ja zamierzam kupić, tylko ja chcę w zestawie jeszcze nosidełko/fotelik samochodowy MaxiCosi. Te wózki używane chodza na Allegro w zależnosci od zestawu od 1200-1800. Zastanawiamy się tylko nad spacerówką do niego bo podobno jest dość ciasna i rozważamy czy nie kupimy bez spacerówki, a potem jakąś mniejszą i lzejszą dokupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×