Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Trzymamy kciuki za koleżankę;-) U nas tez już zostało mało czasu, temat porodu robi mi się coraz bliższy... Czy Wy też tak jak ja częściej latacie do toalety? Wracają objawy częstych wizyt z I trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka leżąc pewnie przeczytałaś już wszystkie książki, gazetki, porady w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas będzie gorąco pewnie już w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zebys wiedziala nie moge powiedziec ze wiem wszystko na temat ciazy i porodu ,a le wiem duzo,i moge sie pochwalic ze sama tez uczestniczylam w 2 porodach ,wiec moge jedynie wam powiedziec ze nie boje sie porodu bo to piekne przezycie,moj maly wazy okolo 1700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuski:)Pogoda sliczna :)Wiecie co moj mały wczesniej kopał znacznie wiecej niz teraz,ale macie racje chwilami jak przywali to sama podskakuje:)Qrcze sniło mi sie ,ze juz urodziłam i chciałam ubrac dziecko,ale nic niemogłam znalesc,ajak juz znalazłam to wszystko było niewyprane.Do tego jeszcze dziecko było jakies takie duze,noi nie chłopczyk ,ale dziewczynka he,he,he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zauwazylam ze maly mniej kopie,no ale coraz ma ciasniej w brzuchu,ale zato juz jak walnie to fest i nieraz ma czkawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze sie ktos wkoncu pjawił cosik nie moge kobietki trafic na Was:)Powiedzcie mi jakie łozeczko dla maluszka kojec,czy drewniane.Słyszałam,ze lepsze drewniane,bo jak dziecko dorasta to łapie za szczebelki i probuje sie podnosic jakie sa wasze opinie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa moim zdaniem najlesze jest drewniane ,masz racje ze gdy dzidzia osiaga okolo 7,8 miesiecy to sie dzwiga i przewarznie pierwsze wstanie nastepuje wlasnie w lozeczku,przewarznie tak jest ze gdy rano wstaniemy spojrzymy a tu nasz maluch stoi w lozeczku i szeroko sie usmiecha bo widzi wszystko z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie upatrzylam takie 2 w 1 puzniej mozna z niego zrobic lozko dla 2 latka zaraz podam ci link caly komplet z poscielom materacem ochraniaczami i baldachimem kosztuje okolo 450 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he dzieki Uleczka.Własnie sie tak zastanawiałam,bo te kojce extra wygladaja maja juz zamontowany przewijak i karuzelke,ale rzeczywiscie lepiej dopłacic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki caly komplet kosztuje 450 zl ,pozniej z lozeczka mozna zrobic takie jak na zdjeciu drugim wiec wydaje mi sie ono praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez super i szuflada praktyczna bo przykryta i nie widac co tam poczowasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tu w Londynie myslałam kupic,własnie takie rozkładane jak to Twoje,ale tu te łozeczka sa niesamowicie wielkie noi duzo drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja to wszystko na ostatniom chwile kupuje tz tak w polowie czerwca i wyprawke ,wozek lozeczko 2 komody przybory do kompania,na szczescie mamy tu niedaleko taki wielki sklep 3000metrow i tam kupie wszystko co potrzebuje,nie musze latac i szukac ,juz nie moge sie doczekac tego wypadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys myslalam ze wpolsce kupie taniej ale sama widzisz caly komplet po przeliczeniu kosztuje 450zl wiec to wcale nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo juz niedługo ,blizej ,niz dalej ja to qrcze taki len sie zrobiłam,ze najchetniej to bym tylko lezała przed kompem he,he,ale tak jak ktoras dziewczynka pisała jeszcze sie napracujemy chociaz tego to sie niemoge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja juz niepamietam kiedy sobie cos kupiłam wszystko dla dzidzi uwielbiam te zakupy .Ja juz wozek mam i wiekszosc rzeczy,a teraz niema problemu wszystko jest na wyciagniecie reki.Tylko ,zeby jeszcze tak kasa była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem,ze majac kasure to najlepiej wszystko kupic za jednym zamachem.Teraz jest tyle tego wszystkiego,ze ja wchodzac do sklepu z nieduza iloscia kasy naprawde musiałam powaznie zastanowic sie nad tym co wziasc ,a czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,wiesz ja ostatnio tz w tamtym roku ,bylam pewna zenic nie moze sie stac ,pojechalam se na zakupy kupilam spodnie ciazowe ,i pare zeczy dla malego ,a za tydzien bylo po wszystkim ,dla tego teraz czekam i zwlekam ale masz racje jeszcze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi ja Ci sie wcale niedziwie ja po takim przezyciu tez bym pewnie nic niekupiła ,ale to mi sprawia taka radosc,ze szok zreszta tu jest tez taki duzy sklep ,ze jest w nim wszystko i same ciezarne kobitki w nim wiec to mi jeszcze sprawia wieksza przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to prawda ze w ladynie jest zawsze pochmurno i wilgotno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×