Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

jogi ale czad bardzo się cieszę ale tyle już tu pomyłek, jakby nie patrzeć szczęśliwych bo zdrowe dzieciaczki mamy ale ja zaczynam się troszkę bać idę na USG 4D ok. 30.03 wiec też bedę wiedzieć więcej i płeć już na 100% ale jednak chłopcy dominują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też z nazwiskiem nieciekawie niektóre imiona brzmią, zresztą same wiecie z NK ale przy dziewczynce to nie ma co zwracać uwagi bo na 90% zmieni nazwisko i przez większość życia itak bedzie nosić inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zdaje relacje z wizyty u gina... na 90% bedzie synek:)jestem przeszczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dużo dziewczynek zostało do "rozdysponowania" :P nic, ja idę spać, bo jutro do pracy, a potem do szkoły do wieczora :( dobranoc, kolorowych snów życzę Wam i Waszym pociechom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie same syny dzisiaj tylko jedna dziewuszka, gratuluje, super ale nowinek dzisiaj mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam się do tabelki Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................chłopiec lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wam lekarz powiedzial na 100% czy nie byl pewien? bo moj powiedzial ze jak przyjde za miesiac to moze mi powiedziec ze bedzie dziewczynka:) nie mam sie za bardzo nastawiac na chlopca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziwna historia bo mi powiedział na prenatalnych badaniach w 14 tyg. ze dziewczynka ale żeby się nie nastawiać i potem w 18 tyg. inny lekarz na badaniach 4D że dziewczynka i nic nie mówił żeby się nie nastawiać i teraz idę na kolejne 4D i mam nadzieję że już będę wiedziała na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zmykam,jestem cholernie zmeczona..oczy same mi sie zamykaja odezwe sie jutro:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to dziwnie że ci tak powiedział bo ty masz 20 tydzień skończony i do tego badanie 4D gdzie naprawde wszystko super widać to nie wiem czemu nie był pewny w sumie to pewne bedzie jak się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ile dzisiaj radosnych wiadomości :) cieszę,że już tak dużo z Was zna płeć swoich pociech :):)i szczerze Gratuluję !!! za niedługo może i ja się wkleję do tabelki po mojej wizycie u gin...oby :) imion tyle jest,że na prawdę ciężko się zdecydować :) ale na pewno każda z nas trafi idealnie.. mnie bardzo podobają się: -Paulina,Nina,Ksawery,Łucja, ale to tak napisane na poczekaniu,znając życie jak siądę porządnie i pomyślę,to w końcu tak się posypie że ho ho ...:) jak zwykle pobyt w castoramie okazał się troszkę nerwowy..:) ja swoje,mąż swoje..i tak w kółko... jak jutro na 100 % nie wybiorę koloru farby do salonu, to się chyba sama zastrzelę ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapucha, jogi i majka - gratuluje chłopaszków, ale \"siuśków\" już mamy słodziaków!! jak kogoś pominęłam, z gratulacjami proszę o wybaczenie;) julian, julek - no, no...można sie zastanowić i jeszcze nam jeremiasz chodzi po głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled ja bedę miała szary jedna ściana ciemny szary jakby grafit a reszta jaśniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do koloru scian - to ja mam brzoskwinkę i fajnie się komponuje z zielenią zasłon i "gruszą" mebli, ale to fakt, że ciężko dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alidżi podoba mi się Twoja opcja :):) myślałam o cafe latte albo o magnolii,jeszcze fajny jest rzymski poranek...:) mam mętlik,ale jutro rano siadam do kompa i porównuję kolory ,żeby już mieć święty spokój,jechać tylko i kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam obecnie brzoskwinie w połączeniu z kością słoniową i mam dosyć pasteli stawiam tym razem na wyraziste kolory zobaczymy co to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spajk też fajowo Ty kochana przynajmniej już masz to za sobą ...:):):)zazdroszczę!!! bo ja się jeszcze "chwilkę" pomęczę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślałam o caffee late i jedną ścianę na gorzką czekoladę bo moja mama ma caffee i on w rzeczywistości jest jasniejszy dlatego trzeba go czymś ożywić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zbieram dziewczyny, do pracy co prawda na 9, ale chyba zmęczona jestem i chyba mi niedobrze - po co ja jadłam tę pizzę z tuńczykiem - ble! jakimś sokiem z pomarańczy to popije, może przejdzie- na pewno w którąś strone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Alidżi - ja właśnie malowałam na caffe latte salon. faktycznie trzeba go ożywić. Ja mam to zrobione tak, że w przedpokoju (bo widać go z salonu) mam żywy fiolet. a w salonie meble mam wenge, a kanapę bordową. I fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) gratuluję poznania płci wszystkim dziewczynom :) u mnie za oknem znowu zima :( buuuuu miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety też zimowo. Zimno i prószy śnieg... kiedy ta zima odpuści? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey !!!!!!!! wrociłam :) zaraz was poczytam :) Moj mąż pojechal ale za ponad tydzien przyjedzie po mnie . Dziekuje za życzenia i komenty :) Wiecie co to było takie przezycie ze nigdy tego nie zapomne juz mam plyte z tej uroczystosci i az wstyd mi bo ja caly czas plakalam hehe nawet jak przysiegalam ni emoglam sie powstrzymac moj mial swieczki w oczach rodzice tez plakali a nawet nazeczony siostry Męża wzruszyl sie masakra jestem szzcesliwa. jeszcze ruchow nie czuje tzn kopniakow bo ze cos sie rusza to tak troszke usg na poczatku kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe forumowczki Koteczek Gratuluje dziewczynki ! a mialas czuja i widzialas siusiaka ;] o ile pamietam :D heh ale miec parke to duper sprawa :) Nilli gratuluje synka ! natalka2384, nici198010, Bebe B, małaHPW, jogi11 , jeszcze raz dziekuje wam za zyczenia :** issima sliczna suknia pozniej wysle na meila jak ktos nie widzial mnie na nkl ... ja myslalam ze jestem twarda , mialam sam cywilny ale to taki stres ze łoo miałam gula malego nie moglam slowa powiedziec nie zawahalam sie ale nie moglam slowa wydusic i babka musiala powtorzyc słowa przysiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, prześlij kilka zdjęć na naszą pocztę :) stres jest, ale już po wszystkiemu :D Dziewczyny, czy Wy też teraz zaczęłyście szybciej przybierać na wadze? normalnie co wejdę na wagę to więcej :P a jem w sumie normalnie... ale to chyba specyfika II trymestru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×