Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

uleczka, trzymam kciuki za to, że wszystko będzie dobrze :) te kilka tygodni szybko zleci, a potem już ostatnia prosta i będziesz miała maleństwo na rękach... :) jeśli chodzi o wyprawkę, to ja faktycznie całą kupiłam na Allegro - ceny bardzo konkurencyjne do tych w sklepie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Ja wlasnie wrocilam od lekarza,dzidzia dobrze sie miewa,posluchalam bicia serduszka,rozwarcie nie powiekszylo sie,wiec jestem szczesliwa,ze wszystko ok. Dostalam skierowanie na mocz i poniewaz mam ujemna grupe krwi to tez jakies badanie mam zrobic na przeciwciala jesli dobrze pamietam. Nadal mam brac nospe na te skurcze. Widzze,ze wszystkie maja taki okres,ze z mezem sie nie mozna dogadac .Ja mam podobnie szczesliwa jak ty,tzn moj P calymi dniami w pracy jest a jak wroci to albo auto,albo laptop.I u nas roznie to bywa bo raz jest ladnie pieknie,a raz szkoda slow.Wiem,ze nie mam co narzekac bo sa dziewczyny ktore maja gorzej ,ale jednak czasami poplakuje sobie w samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, macie możliwość kontaktu serologicznego? Mój mąż też ciągle w pracy, a jak wraca to telewizor, herbata i śpi na kanapie... i taki z tych chłopów pożytek :P ale tak to już jest i nie ma co się zadręczać i płakać... zawsze sobie myślę, że widziały gały, co brały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki! Pewnie już śpicie, a ja dopiero co skończyłam prasować pieluszki :) Mąż w domu to wykorzystuję go do zajmowania się Martyną, a ja rzuciłam się w wir pracy i piorę. Z moim brzuszkiem troszkę lepiej. Już się tak nie spina. Narazie nie biorę kolejunych dawek fenoterolu, tylko zwiększyłam ilość magnezu. O dziwo nawet krocze mnie tak bardzo nie boli... Majka bardzo dobre wieści przynosisz :) To dobrze, że rozwarcie się nie powiększa. Oby tak do 38 tc ;) Idę powoli do łóżka. Jutro mamy gości na obiedzie. Będą znajomi; ona jest w 3 mc i zawsze ma sto pytań do ;) Dobranoc sierpnióweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,u mnie jak zwykle dzien zaczyna sie o 6 maz pojechal do pracy,zdazyl juz pralke wstawic,zaraz dzieciaki uciekaja do szkoly,a ja znowu sama,walne sobie jeszcze drzemke do 9 pozniej lecom moje programy ,pozniej film o 14 znowu drzemka i tak w kolko ,ptaszki juz spiewaja i sloneczko zaglada kolejny dzien przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dzisiaj znów zapowiada się śliczny dzień...tylko ja jakaś dzisiaj nie wyspana - znowu śniły mi się głupoty - ale to chyba normalne :) Majka ale fajnie, że wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak bedzie u was z karmieniem,bo tutaj w niemczech to inny swiat te niemry to wogule nie karmiom piersiom.bedac w szpitalu napatrzylam sie na wszystko bo odzial dla matek z dziecmi remontuja i te na podtrzymaniu i te do porodu i te co juz urodzily lezom na tym samym oddziale,i mowie wam wszastkie dzieci karmione butlom i do tego wszystkie juz ze smoczkiem zeby nie plakaly oj ja jak tam trafie z dzidziom to se na to nie pozwole bo mam zamiar karmic piersiom i do smoczka nie przyzwyczajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko pozniej sie przyzwyczai ,zresztom kazda z nas zrobi jak uwaza ,ja mialam problem moj syn przyzwyczail sie do 2 smoczkow jednego dydal a drugiego mietolil i tak do 4 lat a jak jeden zgubil boze co to bylo wszystkie sklepy i apteki pozamykane darl sie w nieboglosy,i problem byl tez z oduczeniem.po takich przejsciach stwierdzilam koniec ze smoczkami ,za to corka moja wogule smoczka nie miala w buzi ani razu i byla bardzo spokojnym dzieckiem i nie bylo problemu wiec i tym razem sie na to nie zgodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra wogóle nie dawała smoczka synkowi i jest bardzo grzeczny i świety spokój z oduczaniem- ja na wszelki wypadek kupię ale też nie chcę dawać smoczka - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! U nas dzisiaj paskudna pogoda. Jest tak zaciągnięte mgłą, że nie widać do sąsiada:( Co do smoczków to ja też chciałabym nie dawać, ale jak mi to wyjdzie to się okaże. Boję się wygra moja słabość nad zdrowym rozsądkiem, bo to moja pierwsza Dzidzia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze dziecko placze tylko wtedy gdy cos mu dolega tz jest glodne ma mokro albo cos go boli a podawanie smoczkow to tylko taki stary przesad i moda ,mam pytanie a jakiego proszku uzywacie do prania ubranek bo moj stary wczoraj sie za jakims delikatnym rozgladal ale nic nie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka ja wyprałam wczoraj wszystkie ubranka w zwykłym proszku tj. Persil. Mam w pralce specjalny program do ubranek dla niemowląt. Ale będę jeszcze raz wszystko prać chyba w proszku Lovela, siostra w nim prała i chwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczku kochany nie bedziemyx sie spieraly bo to kazdej z nas indywidualna sprawa ,prawda,tez mam taki program ,a proszku bedziemy szukac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn ma 15 a cora 9 to sa dzieci z pierwszego niestety nieudanego malzenstwa,teraz jestem 3 lata po slubie ,i kochamy sie bardzo mamy z mezem 2 aniolki pierwszy z 8 tygodnia a drugiego z 23 tygodnia denisa ktury jest pochowany i ma sliczny pomniczek ,teraz oczekuje dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:)Ja tez zastanawiałam sie kiedys poco rodzice daja dzidzi smoka,ale wiem,ze nieraz to niuniknione.Dostałam wczoraj pełno ciuszkow od kolezanki sa naprawde przecudowne i wogole niezniszczone,niektore jeszcze nowe mysle,ze problem z ciuszkami mam z głowy tymbardziej ,ze ja tez juz sporo pokupowałam.Zamowiłam wczoraj juz 3posciele,wypełnienie i dwa przescieradełka wszystko to za 260zł Myslicie,ze to wystarczy?Mam jeszcze pytanko odnosnie prania w jakie temperaturze pierzecie ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już jestem po wizycie u gina. Robił mi USG, ale nawet mi nie pokazał maleństwa, udało mi się tylko główkę zobaczyć. Powiedział, ze mam inną budowę ciała niż inne ciężarne i musi sprawdzić czy wszystko w porządku, bo w ogóle po mnie nie widać, że jestem w ciąży. Na szczęście wszystko z Maleństwem jest ok. Pytałam czy może mi powiedzieć mniej więcej jaką Maluszek ma wagę itd, ale on powiedział, że na tym USG nie da się tego stwierdzić. Mam sobie iść na badanie na lepszym sprzęcie:( Co do tego drętwienia to usłyszałam, że \"pewnie\" mam za mało magnezu i kazał brać Feminatal. Za to pielęgniarka wcześniej jak ją pytałam powiedziała, że to może być od kręgosłupa od części szyjnej. I komu wierzyć? Czekałam na męża u mojej mamy i jak tylko przyjechał to od razu dostał ochrzan, że to jego wina, bo nie chce się mu chodzić ze mną na spacery. A na dodatek jeszcze bardziej zaczęła mi lewa ręka drętwieć i dostało się mu podwójnie, bo się spóźnił:( Wiem, że jestem teraz okropna, ale dobija mnie to siedzenie ciągle w domu. A on jak przyjdzie to tak jak u Was - TV, komputer, auto albo idzie do swojej mamy i tam siedzi:( A ja tu sama jak palec. Dobrze, że mam moją Dzidzię w brzuszku i podnosi mnie na duchu jak się w nim rusza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss
czesc też mam termin na sierpien dokładnie na 13. mam problem w 22 tyg miałam robione szczegółowe usg w którym wyszło że mój synuś ma powiększoną jedną nerkę. uspokoili mnie, że to nic złego i pozostawili pod obserwacją. dzisiaj byłam na wizycie i okazało się że teraz są obie powiększone i dostałam skierowanie do poradni patologii ciąży... idę w piątek ale może któraś z was też ma taki problem, albo wie coś na ten temat? strasznie sie martwie... z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w goglach,powiekszenie nerki u dziecka 22 tydzien ciazy,wyskoczy ci duzo tematow na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia to co to bylo za usg ,wielkosc dzidzi mierzy sie z pomiaru glowki ,brzuszka,kosci udowej ,widocznie twoj gin nie mial czasu aby kazdom czesc osobno mierzyc,co ci lekarze wyprawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss
wpisałam oczywiście ale może któraś z was ma podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka masz rację. Tyle, że on nie tyle nie miał czasu co chęci. To lekarz na NFZ więc zawsze tak do wszystkiego podchodzi. Wyraźnie mi powiedział, że jak chcę coś wiedzieć więcej i bardziej dokładnie to mam iść na 3D:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach z tymi lekarzami,ja tez mam problem ze swoim gin poniewaz nie zna mojej sytuaci z przed roku i chodze do niego od marca i za kazdym razem cos mu sie nie podoba,na szczescie gdy jestem w szpitalu to prowadzi mie kobieta ktura mie wlasnie przyjmowala w tamtym roku i zna moj przypadek ale niestety lekarze co pracuja w szpitalu nie przyjmuja prywatnie ,pozatym wczoraj wieczorem czulam malego doslownie tak nisko wiercil mi sie przy samym wzgurku lonowym i mie brzuch na dole bolal a w moim przypadku to nie dobrze bo wlasnie rozwarcie mi sie robi odsrodka bo dziecko naciska tak sie boje dzis mam znowu wizyte o 10 i znowu moge wyladawac szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego przygnebienia zapomnialam sie przywitac A WIEC DZIEN DOBRY WSZYSTKIM tak mi jakos dzisiaj zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny....jeszcze chwilkę musimy wytrzymać...ale będzie dobrze :) Codziennie mam wrażenie, ze brzuszek coraz większy, buty dzisiaj zapinałam chyba z 5 minut :( ale z drugiej strony kocham ten mój brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek no muwie ci wczoraj wieczorem to myslalam ze nie dam rady ,i jeszcze bol bioder doszedl ledwo wstaje z lozka no ale nasze dzidzie sa coraz wieksze i silniejsze i w brzuchu coraz mniej miejsca ,teraz to sie dopiero zacznie,pamietam jak bylam w ciazy z synem to mi tak zebra skopal ze mialam wylewy podskurne tz siniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ! nie wiem czemu ale nick nie wyskakuje mi na czarno ;/ a mialam normalnie ;/ martusia2801 co do dretwienia reki nie martw sie za malo witamin lekarz miel racje ale rozniez moze miec racje pielegniarka dzidzia moze na cos uciskac na jakis nerw .. ja czesto jak lezalam na boku to reka mi dretwiala . zaczelam juz 28 tc i wszytsko jst ok jak narazie tylko plecy mnie bola i szybko sie mecze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek też łapią mnie skurcze łydek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na skurcze łydek to właśnie magnez , mnie łapały czesto przed ciąża jak biore witaminy odpukac odpuscily. koteczek zmien sobie stopke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczekam na wizytę u gin - może mi coś dobrego doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem w sumie 10 tabletek magnezu dziennie skurcze mie omijaja jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×