Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość gwiazda 29
nie, wyślij same gratulacje, o nic nie pytaj, niech jak cos to on pierwszy Cie oto zapyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
ale o co ma mnie zapytac ? on nie ma o co mnie zapytac to raczej ja jego :( poki co jestem w szoku i nie mysle racjonalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja czytam
byc moze twoj sms bedzie dla niego w tym momecie nie wazny, Skoro on sie nie odzywa do ciebie widocznie ma wzniejsze sprawy , teraz dziecko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
a ja czytam czemu bys nic nie napisala >??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja czytam
a jak odpisze tylko, dzieki, jak sie bedziesz czula jak nic wiecej nie napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
rób tak,żebyś sama nie żałowała,chcesz się odezwać - masz pretekst, ale zwyczajnie wypada, a to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
a ja czytam raczej nie czytasz uwaznie ;) on pytal przy rozstaniu czy ma sie odzywac ja powiedzialam,ze nIE wiec nie odzywa sie dlatego a nie dl;atego,ze jest dziecko ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja czytam
ja bym nie napisala , ty zrobisz jak uwazasz, ale on sie do ciebie nie odezwal tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
gwiazdo mi sie wydaje a nawet jestem pewna,ze on nawet sie nie domysla,ze ja wiem :( Musze to rpzemyslec ale chce napisac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja czytam
gwiazdo, odpowiedz sobie na pytanie twoj K by nie napisal do ciebie gdybys mu powiedziala by nie pisa? Chyba juz minelo kilka dni a on nic, gdyby mu bardzo zalezalo odezwal by sie , a ona poszla do nowej pracy zapytal? bylo by jej tez milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to będzie zaskoczony chyba....mile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
a ja czytam juz Ci wytlumaczylam, czemu sie nie dozywa ... to ja z nim skonczylam i to ja nie chcialam by sie odzywal :( A jak napisze tylko dzieki to napisze ... wtedy sie zapytam jak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
a ja czytal kurde sama prosilam,by nie pisal i szanuje moje zdanie !!! to chyba swiadczy na jego plus a nie minus :O prosze nie rob z igly widly :O widzial ze mi zle wiec uszanowal moje zdanie i to dla mnie jest bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
gwiazdo wlasnie nie wiem czy mile, nie wiem co ont eraz mysli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
Chyba juz minelo kilka dni a on nic, gdyby mu bardzo zalezalo odezwal by sie , a ona poszla do nowej pracy zapytal? bylo by jej tez milo. no to jest racja, ale dziecko to ważniejsze wydarzenie w życiu niż praca, ja bęąć na jej miej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
scu napisałam, ale ja to nie ona, niech sama podejmie decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja czytam
gdyby mu zalezalo by napisal choc jedno zdanie . o u ciebie, nie przesadzaj. A ty teraz bedziesz pisac, pzreciez powiedzilas by nie pisal , ty tez nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
A ja uwazam,ze to nie dziecko zmienilo to ze milczy tylko moja prosba ! widzial ze cierpie widzial,ze mi zlei wiedzial ze jak bedzie sie odzywal to oboje przedluzymy sobie cierpienie a to nie ma sensu :O Zobaczcie jak marta pisze,ze zaluje,ze zgodzila sie na przyjazn To ja go zostawilam i to ja prosilam by sie nie odzywal wiec sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja czytam
wiem ze dzieko to nie zmiana pracy, ale dla niej to bylo tez bardzo wazne , nie wierze ze nie czekala , a on nic , przeciez to nie pisanie o uczuciach powrocie tylko glupi sms o to jak bylo w pierwszy dzien pracy,ale on nic nie napisal , nawet nie zapytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
a ja czytam mi tez zalezy a mimo to skonczylam to i mimo to sie nie odzywam :O wiec wcale nie jest tak jak myslisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
a ja czytam ale jak sie ktos rozstaje i chce zapomniec to najlepiej nie miec zadnego kontaktu :O czekalam pewnie, on tez czeka az ja napisze, a to ja go zostawilam a nie on mnie zauwaz to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja czytam
to ja to ja , i co z tego, ale glupi sms co u ciebie przeciez nie zadne stekanie o to bys wrocila, nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
ale ja nie chcialam tych smsow rozumiesz ??????? duzo trudniej zapomniec jak sie ma kontakt rozumiesz ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
ja nie oczekiwałabym smsa o zapytanie jak 1 dzień w pracy tuz po rozstaniu, zwłaszcza,że to czemu prosiła by nie pisał, to inna sprawa, szanuje jej decyzje, a to tylko gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja czytam
To nie pisz, skoro mowisz o definitywnym koncu , braku kontaktu. myslisz ze on powytywnie odbierze twoje gratulacje? Tylko dasz mu satysfakcje ze sie odezwalas pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
ja mysle jak gwiazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gwiazda
nie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralina
Przecież widać, że chcesz napisac. Głupio zrobisz, bo prawdopodobnie nie odpisze Ci nawet- wtedy powiesz sobie, że nie pisze bo szanuje Twoją prośbę? Daj sobie spokój i tłumacz sobie raczej " to koniec, tego już nie ma " Chyba, że chcialaś , żeby się dobijała prosił błagał a tu nic. Jeśli chcesz końca to nie pisz. On raczej nie czeka na Twojego smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja czytam
pisalas ze gdyby nie "to dziecko" a teraz chesz gratulowac? po co?chcesz definitywnego konca a teraz chcesz pisac?Zacznij zyc swoim zyciem , poznasz kogos kto bedzie wolny tak jak ty, on teraz ma rodzine , na nia musi pracowac,nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja czytam
nie rozumiem po co chcesz pisac?chcesz tym pokazac ze jednak zmienilas zdanie i chcesz jednak by pisal? bo nie wierze ze cieszysz sie ze on ma dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×