Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość gwiazda 29
to czemu, było i ..... już teraz wiem na pewno,że on w poniedziałek wyjeżdża i nie ma szans,że się zobaczymy, oto chodzi, nie o brak odwagi, tego mi nie brakuje, chodzi mi oto, że to wszystko przedłuży się w czasie, dalej przez ten miesiąc będziemy sobie smsować i dzwinic dalej sielankia apotem co? jak wróci to zaraz powiem, że to koniec?. Oto mi właśnie mi chodzi. Nie spodziewałam sie ,że on tak szybko wyjeżdża bo miał byc cały miesiąc w Polsce , ja narazie głośno myślę, więc wygląda na to,że wszystko sie odwlecze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
No to wygląda na to, ze to faktycznie najlepszy moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Gwiazdo sytuacja nie jest za ciekawa A chcesz skonczyc raz na zawsze czy utrzymac kontakt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to co mi w tej sytuacji radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
sama nie wiem co chce, gdybym otrzymywała kontakt na pewno tez chciałabym się czasem i spotkać nie umiałabym sobie tego odmówić więc... ale nie wiem co on by wolał ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czesc dziewczyny poczytalam sobie troszke- kazda syt,jest inna , lecz kazda z nas przezywa ja podobnie, tesknota i to uczucie ktore nie pozwala zapomniec! gwiazdko chcesz sie rozstac z K?na pewno taka forma bedzie latwiejsza dla ciebie, ale i tak kiedys on bedzie chcial sie spotkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29 ty to
powiem ci niezly z ciebie model... od meza nie chcesz odejsc a z kochankiem miec kontakt i spotkania przeciez to sie tragicznie dla ciebie ... jedyne wyjscie to radykalna zmiana i jak ci zalezy na malzenstwie to chyba teraz a nie jak wroci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czemu.. jak sobie radzisz juz troszke lepiej?Chyba dobrze ze nie napisalas do niego, juz tyle wytrzymalas .. trzymam kciuki :)wiem ze ci jest ciezko ale........ poradzisz sobie Jery co u ciebie?????? napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
dlatego w takim wypadku pomyślałam o mailu, rozmowa tel - odpada, bo on nie da mi dojśc do słowa więc jesli teraz to tylko mailem , będę mogła treść poprawić coś dodać, żeby mu to jak najlepiej wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
Wiesz co ja, jak znam siebie zrobiłabym wszystko żeby się z nim zobaczyć i pogadać. Mój myślisz czemu się odezwał? nie wyrobiłam i zmusiłam go żeby mi spojrzał w oczy i powiedział czy to koniec i wiesz co, powiedział, że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
do gwiazda 29 ty to Oni sie znaja bardzo dlugo i chyba ona wie jak najlepiej zakonczyc ten zwiazek.jesli podejmie deczje to bedzie wiedziala jka to zrobic,, co ty mozesz o niej wiedziec"model"jak mozna tak pisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
nie ma takiej opcji, syn jutro wychodzi ze szpitala i będzie z nim w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
no to zostaje meil albo czekać Powinnam sobie chyba nicka zmienic na - było a jednak chyba trwa nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
bylo i sie skonczylo zmien na jakiegos optymistycznegho nicka :) Marta jakos sobie radze, jestem zajeta nowa praca, jestem zmeczona, ale wiem,ze kryzys przyjdzie w weekend, bo weekendy byly dla nas, a poza tym bede sie nudzic jak nie pojde do pracy :( Nie napisalam, bo wiem,ze tak jak gwiazda mowi,ze gdybysmy odnowili kontakt to czym predzej czy pozniej by doszlo do spotkania :O Poza tym to on musi sie zlamac a nie ja, to on musi odczuc ze mnie stracil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29 ty to
dla ciebie slowo model jest obrazliwe...bo dla mnie to przenosnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i już się skończyło
Wiesz co jednak tak sobie myślę o tym, w sumie to oboje nie chcecie być razem, więc ten meil to chyba nie jest taki głupi pomysł. Przemyślisz sobie dokładnie co chcesz napisać. A to jest bardzo dobry moment na zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było i trwa..... :) a widzisz, wiesz co ja tak czułam,że sie "odnajdzie", mam intuicje do tych spraw, tak samo mam przeczucie,że mój K nie dopuści do rozstania to nie tak, gdybym ja tylko chciała on napewno by chciał, więc nie chce bo nie może,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i trwa...
No to mi się bardziej podoba ;) Wiesz co, on jest w takim stanie, że ja sama jestem w szoku nigdy się tak nie zachowywał, ale były święta, sylwester, jego jeszcze ż też świruje. Może faktycznie potrzebował czasu. Pokręcone to u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i trwa...
pewnie jeszcze potrwa zanim "wróci do pionu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
ehhhh jak ja bym chciala gdyby moj tak tylko potrzebowal czasu i wszystko by sie skonczylo happy endem Ale wiem,ze u mnie tak nie bedzie bo ja sie nie zlamie, ja nie bede o niego walczyc :O Nie bede i sobie i jemu mieszac juz w glowie, bylo minelo i jak los zechce to nas jeszcze kiedys zlaczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
no pokręcone, zawsze jak już niby przychodzi dobry moment pojawia się jakies ale..., może nam nie pisane to rozstanie skoro tak wychodzi hehehe też mi go szkoda,że z taka myślą pojedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
albo nie pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
Po ile Wy macie lat kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i trwa...
Nie wiem czy to się skończy happy endem, ale nawet jeśli nie to jeszcze nie chce żeby to się skończyło. Za bardzo musiałabym walczyc ze sobą żeby to skończyć. Poczekam, zobacze jak on się będzie zachowywać, jeśli mi w końcu powie, że to koniec to to będzie koniec, ale na razie tego nie mówi a ja się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
bylo i trwa moj tez zawsze mowil,ze nie chce konca, ze nawet jak dziecko sie urodzi to on nie chce konca :( A ja to zrobilam mimo wszystko, bo nie wyobrazalam sobie czekac miesiacami az sie spotkamy :( Tym bardziej,ze te swiete mnie rpzerosly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
pewnie, teraz już może być tylko lepiej, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
ja juz nie wiem co mam robić, napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
gwiazdo to ejst Twoja i tylko Twoja decyzja Przeciaganie tego bedzie coraz trudniej sie rozstac, skoro wiesz,ze od meza nie odejdziesz to lepiej to skonczyc :( kazdy dzien bedzie coraz trudniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to czemu, juz chcyba trudniej niz jest to ni będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Gwiazdo bedzie trudniej bo z dnia na dzien coraz bardziej sie dot ego rpzyzwyczajasz :( to bedzie szok ten brak smsow mi tego bardzo brakuje smsa na dzien dobry smsa na dobranoc :( ze ten glupi telefon juz nie dzwonbi caly czas ... ale coz trzeba bylo tak postapic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×