Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bachaa12211

dlaczego tak zrobil?

Polecane posty

Gość bachaa12211
nie ja nei lapie z nim kontaktu nie gdamy w ogole w sumei nie mam takiej potrzeby bardziej mnei to zirytowalo i zdenrwowalo niz zasmucilo...my potem gadalismy napisalam mu ze sie dziecinnie zachwuje ze jest doroslym facetem i moze mi normalnei powiedziec pewne rzeczy wprost zwlaszcza ze nie znalismy sie dobrzez i nei mielismy wobec siebie zadnych zobiowiazan .chodzi mi tylko o sposob roziwazania sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaa12211
ja tak nie mam.ale wiesz co nagorsze ze ty godzac sie na cos takiego dajesz im przyzwolenia na takie zachowania wiem ze lawto sie madrzyc a pewnei zachowalabym sie podobnie;)ale takie zycie -kolesie to debile a my zyc bez nich nei umeimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam cos podobnego
wlasnie ale mam przypuszczenia, ze mogl cos uslyszec na moj temat albo cos takiego i stad milczenie i na dodatek z mojej strony nie bylo za duzego zainetresowania, z reguly do tej pory wlacznie prowadzilam calkiem rozwiniete zycie towarzyskie, wiec rozumiesz...sie czegos obawial albo cos, ta sytuacja byla taka niewyjasniona i to mnie wkurzalo, pogadamy i wtedy oboje zobaczymy co to wszystko znaczy/lo, ale mnie denerwuje ta moja niestalosc, ze teraz jak juz wiem, ze cos jest i moze osiagalne to juz tego chyba nie chce;/ ale jakby znow milczenie z jego strony to plulabym sobie w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola z Pola
Tez mnie wkurza ze nie powiedza wprost "sorry ale to nie to!!" Tylko unik i ucieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie trzeba zdecydowac
zeby potem nie zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×