Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

velbon

Zbyt duża śmiałość powodem olania przez kobietę? Jak myślicie?

Polecane posty

Parę dni temu spotkałem się z dziewczyną poznaną przez internet. Po takim trochę krępującym początku spotkanie się fajnie rozkręcało, fajna rozmowa. W każdym razie dziewczyna zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jakoś tak wyszło, że nieświadomie wszedłem na tematy erotyczne (pewnie tak to odebrała), trochę się do niej zbliżyłem, objąłem ją. Pod pewnym pretekstem zacząłem bawić się jej włosami, coś tam powiedziałem jej do ucha (komplement). W każdym razie dotykałem ją delikatnie. Nie protestowała, nie było też widać, żeby była obrażona, czy zniechęcona, nie odsuwała się. Po wyjściu z lokalu chciałem być spontaniczny, chwyciłem ją za rękę, kawałek sobie pobiegliśmy. No ogólnie było fajnie i wesoło i nie przypuszczałem, że to się tak dalej potoczy. Po dwóch dniach od spotkania chciałem do niej zadzwonić, ale nie odbrała. Kolejnego dnia wysłałem jej smsa, nie odpisała. Dopiero dzisiaj w południe dostałem od niej wiadomość o treści mniej więcej takiej: \"wiesz, myślę, że jednak szukam kogoś innego, chyba się nieco wystraszyłam...\" Zaskoczyło mnie to, bo naprawdę nie przypuszczałem, że tak mogła odebrać te moje próby objęcia jej, czy dotyku. Wiem, że to pierwsze spotkanie, nie znaliśmy się, mogła sobie pomyśleć, że jestem jednym z wielu co im tylko \"jedno w głowie\". No ale nie byłem nachalny. Pytanie do was - faktycznie to ją mogło tak zrazić? Czy to może tylko pretekst żeby urwać znajomość? No i jak myślicie - jest w ogóle jeszcze sens odzywać się do niej? A jeśli tak to w jaki sposób to zrobić, żeby wyszło dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonania
tak moglo, mnie by sie bardzo nie podobalo jakby mnie facet z internetu macal na pierwszym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo widzisz, kobiety w tym kraju są tak wychowany, żeby nie protestować. Toteż objąłeś ją, ona na to nic nie powiedziała, ale swoje pomyślała. I rzeczywiście się pośpieszyłeś jak na pierwszą randkę z zupełnie obcą osobą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to wiem i gdybym wiedział, że tak wyjdzie, to bym po prostu nie starał się jej tak odważnie obejmować. Szczerze to dawno nie byłem na randce \"w ciemno\" i nie pomyślałem, że faktycznie takie zachowanie faceta może być źle odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy się jeszcze odzywać? Zależy od tego jakie dokładnie były te "tematy erotyczne" i jak złe wywarłeś na niej wrażenie. Ale skoro nie chce z Tobą gadać, to samo mówi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tematy erotyczne" to po prostu jakieś tam żarty powiedzmy z aluzjami. W życiu bym nie pomyślał, że kobiety mogą to źle odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonania
Ciekawe jakbys odebral jakby kobieta zartowala z aluzjami ze lubi facetow z fanymi samochodami albo kupa kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, pomyślała sobie. Ale ja żadnym napaleńcem nie jestem. Po prostu na spotkaniu pojawiły się takie emocje, że ją objąłem, dotknąłem. Nic wielkiego się nie stało. A jeśli mowa o kulturze, no to nie powiedziałbym, że byłem niekulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
wy nie musicie zartowac o tym to jest najszczersza prawda,kochacie pieniadze i placzecie o jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonania
prosze nie uogolniac :P bo zaraz bedzie ze wszyscy faceci to dziwkarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dobra, przyjmuję winę na siebie, powinienem był sobie darować to dotykanie jej na pierwszym spotkaniu. Było minęło, w przyszłości będę bardziej uważny. Ale napiszcie mi czy mogę cokolwiek teraz zrobić, żeby zatrzeć w niej to negatywne wrażenie? Bo uważam, że jednak dziewczyna jest warta tego, żeby ją trochę lepiej poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
chlopie glupia cipa odpusc sobie ja nie warto najpierw pozwolila a teraz mowi ze sie zesrala olej ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez najbardziej sie nasuwa
to nic wielkiego, ale to bylo wasze 1 spotkanie, wcale sie jej nie dziwie, ja tez bym tak pewnie zareagowala. gdybys to chcoiaz zrobil na 2 spotkaniu, to jeszzce daloby sie przelknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka moja rada
jasne że nie byłeś niekulturalny i nie zrobileś niczego na co by nie pozwoliła..ale...ale takie z Twojej strony wprost gesty mogła odebrać jak zwykłą męską reakcję na siebie ..i być moze to właśnie jej się nie spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbować zawsze możesz, jeśli w ogóle będzie chciała z Tobą rozmawiać. Może jej napisz, że chyba za bardzo Cię poniosło i że normalnie nigdy Ci się to nie zdarzyło. Zapytaj się czy nie chce się spotkać i tym razem trzymaj ręce przy sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-a-c-i-o
a jak dla mnie to jest wymowka z jej strony. Gdyby tak bylo jej zle z tego powodu to by sie od ciebie odsunela. Ile to razy ja chcialem objac kobiete i sie odsuwala, to samo z pocalunkami - zawsze jak kobieta nie chciala zebym to robil to mi jasno dawala znac. A ta twoja laska jakas dziwna. Pewnie ma innego na oku i sobie musiala kogos odrzucic, no to padlo na ciebie. A jak nie miala jakiego powodu wymyslic to zwalila na to. Tak czy inaczej, olej ja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może to wymówka, też się zastanawiam. Jest coś takiego jak kulturalna olewka, być może chciała być miła i chociaż mi smsa wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka moja rada
gdyby totalnie olała to nie pisałaby nic,bo po co...najwidoczniej coś ją uwiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłes zbyt nachalny
dziewczyna zareagowała normalnie trudno jej sie dziwic własciwie to Cie nie zna a ty odrazu z łapami do niej trudno o szacunek do Takiego Typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
pewnie nieprzeczyszczona odbytnica;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłes zbyt nachalny
chce pewnie jeszce Cie spotkac bo ja zaintrygowałes ale teraz jak bedzie spotkanie wykarz sie wiekszym taktem nie zchrzań kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, mogła też napisać tak na odczepnego, żebym już ją nie nachodził telefonami czy wiadomościami. No ale zakładając, że jest tak jak piszesz - to w jaki sposób jej teraz odpisać na takiego smsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłes zbyt nachalny
wykarz sie inwencja twórczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwencja twórcza w tym przypadku to zbyt mało :) Mam kilka wersji tego co jej napisać w głowie, ale nie wiem która będzie najwłaściwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka moja rada
ja bym napisala tak.."skoro się mną rozczorowałaś to przepraszam"..i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze coś w ten deseń napisz
"Aja byłem tak oczarowany Tobą, że pozwoliłem sobie na zbyt wiele. Teraz tego żałuję. Wybaczysz oczarowanemu idiocie i spotkasz się jeszcze raz? Obiecuję poprawę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby ją przepraszać. Przecież nie zrobiłem nic złego. Ale ten ostatni tekst ciekawy, chyba wykombinuję coś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Cie testuje
valbon nie przepraszaj jej wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Cie testuje
jesli wiesz na 100% to co robiles podobalo sie jej wtedy, byla podekstytowana, to tak naparwde to ona sie wystrszayla nie Ciebie a swojej reakcji tegp ze niewilele wtedy jej brakowalo by puscily jej hamulce , bo rownie dobrze mogles ja byzknac na pierwszym spotkaniu(na 100% nie pisala by juz ze jestes za szybki) nie przepraszaj jej za pozytywne doznania jesli takie miala podczas Twojego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×