Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII

PYTANKO DO WAS ! ODPOWIEDZCIE MI BO JESTEM CIEKAWA JAK U WAS JEST ...

Polecane posty

Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII

Mam do Was takie pytanko.A właściwie do tych,którzy jeszcze nie mieszkają ze swoimi drugimi połówkami.Jak to u Was jest,kiedy nie widzicie się w danym dniu z ukochaną osobą?Czy macie jakiś kontakt w tym dniu?Czy robicie sobie ,tzw.,,przerwę''?A jak macie kontakt,to jaki?Sms?Gg?Rozmowa telefoniczna?I jak często w ciągu takiego dnia macie kontakt? Bo ja ,np.w taki dzień ,gdy się nie widzimy, to o godz.10 rozmawiam z moim chłopakiem na gg(ma przerwe wtedy w pracy),rozmawiamy pół godziny,póżniej gdy On kończy pracę,tj. po 17 ,znów piszemy ze sobą jakąś godzinkę,czasem nieco dłużej,póżniej on schodzi z gg i już nic ze sobą nie piszemy.Tzn.ja czasem napiszę smska koło 21,co porabia,raz na jakiś czas on na dobranoc jako pierwszy napisze,,Kocham Cię'' i to wsio.Czy to nie za mało?Oczywiście ja mam pretensję do mojego chłopaka,bo lubię sobie z nim pisać eski(oboje mamy po 1 grosz do siebie),takie że tęsknię,co porabia,itd.,ale on za to tego nie lubi . Mówi ,że nie lubi smsów pisać,ze jak coś ,to mam dzwonić,a ja znów nie lubię gadać przez tel.(co jest dziwne jak na dziewczyne,no ale szlak mnie trafia ,jak mam gadać do słuchawki,wrr).Poza tym ja jestem straszna gaduła,a mój facet milczek . Zwykle to ja nadaję o czymś.Ja np.chciałabym sobie z nim popisać pikantne eski,a on nic z tych rzeczy . Zawsze ja pierwsza do niego pisze,no chyba ,ze celowo na gg sie nie odzywam,to on jako pierwszy napisze,co porabiam .Czy to normalne?Bo ja się już zaczynam wkurzać,że tak mało ze sobą piszemy .A normalnie w ciągu tygodnia widzimy się 3 razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaahahahahahaha
A ile masz dziewczynko lat ? 12 ? Idz spac bo tata zbije pasem. Ale nawiasem mowiac rozbawilo mnie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
20 lat mam ;] I pytam poważnie.Jestem po prostu ciekawa ,jak to u Was jest . Więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, dziewczynka nie ma 12 lat, a tatuś dawno zaprzestał takich praktyk. Nie rozumiem skąd ta agresja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziwne
nie dziwię się facetowi. pierdolisz w kółko o jakichś debilizmach, bo masz problemy niczym dziewczynka z gimnazjum... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaahahahahahaha
Gdzie tu widzisz agresje ? Smieje sie do rozpuku !! A skoro autorka ma 20 lat to moj smiech w tym komencie wchodzi na wyzszy level :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
Fajnie - Ja również nie rozumiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jakie pseudonim
przeczytaj ksiazke : dlaczego mezczyzni kochaja zolzy : sa w formie e-bookow.... nawet na kafeterii gdzies psiali i sobie rpzesylali w formie elektronicznej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaahahahahahaha
*momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
Nie mam problemów dziewczynki z gimnazjum ;] Po prostu jestem ciekawa jak to u Was jest i przedstawiłam Wam ,jak jest u mnie.Bo mnie się wydaje,że za mało mam z nim kontaktu i irytuje mnie to ;/ . Ale chcę znać Waszą opinię - czy mam z nim normalny kontatk,czy może za mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
nie wiem jakie pseudonim - Dzięki,postaram się znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziwne
ciekawa? te problemy są debilne i tak infantylne, że żal mi się tu więcej nad tym rozpisywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
Może dla Ciebie,ale nie dla mnie .Niby z pozoru głupie pytanie,ale jednak jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
I nie musisz się rozpisywać . Nie kazałam Ci się wypowiadać na ten temat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_lol
jakbym miallaske z takimi problemami to chyba bym oszlalal. dziewczyno daj facetowi troche spokoju bo koles oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jakie pseudonim
ale czy ona napsiala ze ma problem? po prostu zapytala.... kur*** na tym forum to siedza tylko zakompleksieni ludzie ktorzsy uwazaja sie za niewiadomo co.... nie interesuje was ten temat to sie nie odzywajcie!!!!!!!!!! ciekawe czy na zywo tez jestescie tacy mocni w gębie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
Czyli jednak powinnam dać mu trochę luzu?Po prostu mi to nie przeszkadzałoby wcale,gdyby on tak do mnie eski pisaaał i pisaaał,dlatego ja tak postępuję.Ale może Wy mi powiecie ,czy dobrze robię?Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
nie wiem jakie pseudonim - Dokładnie,ale widać jacy ci ludzie są.Chociaż Ty jedna widzę,że jesteś rozumna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
Naszczęście babsztyla nie możesz mieć :P .No ale załóżmy,że Twój ukcohany tak robi?Nadal by Cię to wkurzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaahahahahahaha
Do "nie wiem jakie pseudonim" Na zywo tez ! Chcesz sie przekonac, Zapraszam na soloweczke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_lol
jak to u innych wygląda? różnie. jedni widzą się codzień inni kilka razy w tyg. mnie osobiscie wkuzaloby gdyby laska codziennie do mnie wypisywala jakies bzdury w smsie. to juz wolalbym sie z nia spotkac albo porozmawiac przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam podobnego faceta jak autorka na szczecie go rzucilam bo to byla udreka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgfdgdf
jak chesz sobie pikantne esemesy popisac to poszukaj sobei jakis numer w gazecie. sa rozne agencjcje ktore sie tym zajmuja. albo poprostu zostaw swoj nr na tym forum a gwarantuje ci ze znajdzie sie jakis pojeb ktory do ciebie napiszze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
To widzę,że różni ludzie są.Mnie np.nie przeszkadzałoby ,gdyby mi chłopak pisał ciągle eski,bo uwielbiam być adorowaną przez niego i wiedzieć ,że jest o mnie zazdrosny.A on taki milczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
Heh,nie dzięki ;] Nie zdradzę Go ,a takie zabawy z obcymi mnie nie kręcą ;] Ja chcę z Nim tak popisać,żeby podkręcić atmosferę,rozgrzać ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANASTAZJA MOWIA MIIIII
nadiewa - Chociaż jedna podobna do mnie :) .Właśnie ja tak lubię pisać sobie z moim eski,a rozmów przez tel.nie cierpię ;/ Tzn.mogłabym z nim pogadać ,zadzwonić do Niego ,ale to góra minute by trwało ,bo przez tel.nie umiem rozmawiać ;/ A Ty pierwsza do swojego dzwonisz?Czy on do Ciebie?Bo ja zwykle pierwsza wykonuję ruch ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jakie pseudonim
do - Aaaaaaaahahahahahaha widac wlasnie ze nie masz co robic i ci sie nudzi i szukasz jakeijs taniej sensacji typu a moze by sie tak z kims poklocic ? idz czlowieku spac i nie wypowiadaj sie tam gdzie nie masz co powiedziec pozdr! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×