Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bombelunka

wpadki przy dziewczynach/chlopakach ,którzy wam ie podobaja.

Polecane posty

Gość bombelunka

dawjacie. Ja kiedys przechodzilam obok faceta ktory mi sie podobal,i ja jemy tez i pieknie sie do niego usmiechnelam ,ale chcac udawac niedostepna poszlam dalej i z nonszalancja zaczelam zakladac szalik i wpadlam w drzewo,szalik i wlosy mi sie zaplataly w galezie i wstyd mi bylo strasznie,ale na szczesie w miare szybko udalo mi sie z drzewa wysuplac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombelunka
na drugi dzień przyszłam z siekierą i ścięłam to drzewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyk
a ja zaczelam rozmowe o pogodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dot dot
Bozia Cię pokarała za udawanie niedostępnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombelunka
dot dot - dokladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombelunka
a wam sie nic smiesznego nie przytrafilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje bylo tragiczne...
Pracowalam wtedy w sklepie i on tam bardzo czesto przychodzil. Strasznie mi sie podobal. Po jakims czasie zaczelismy ze soba rozmawiac nie tylko jak ekspedientka z kupujacym i wtedy pomyslalam ze moze cos z tego bedzie. Zaczelam sie odpicowywac do pracy, spedzalam godzine przed lustrem kazdego ranka, zeby sie podobac. Kiedys przyszedl i znowu tak sobie gadalismy, ja oczywiscie kokietowalam na calego az tu nagle, on cos zabawnego powiedzial, zasmialam sie i w tym momencie wylecial mi z nosa gil....To byl koszmar. Po tym, ublagalam kolezanke zebysmy sie zamienily zmianami, bo wiedzialam ze on po poludniu nie bedzie mogl do mnie wpasc. Ale chyba od tamtego zajscia i tak juz nie przychodzil. Mam teraz traume :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dot dot
Kiedyś wypiłem za dużo i poszedłem ze znajomymi wśród których była dosyć interesująca mnie dziewczyna do klubu. A tam... zacząłem tańczyć...kto nie widział ten nie zrozumie :] Ale przynajmniej tym razem nikt nie próbował udzielać mi pierwszej pomocy myśląc, że to napad padaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombelunka
moje było tragiczne... o to wspolczuje ci bardzo,a ten gil to taki duzy i zauwalny byl? bo ja czasami sie posmarkam ze smiechu ale zazwyczaj to nic wielce zauwazalnego. dot dot, a dziewczyna jakos zareagowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje bylo tragiczne...
tak, byl ZAUWAZALNY. Pewnie jakby przechodnie na ulicy wiedzieli gdzie spojrzec to tez by przez witryne sklepowa zauwazyli. Obciach jakis malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dot dot
Jakoś szybko straciłem ja z oczu, więc nie wiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dot dot
Wiesz watpie by facet odpuscil sobie z powodu gila :) Bo niby dlaczego :D ? Sam ma zawsze czysciotki nos, nigdy nie ma kataru? Mniei kazdego chyba normalnego faceta by to rozsmieszylo ale na pewno nie zrazilo do dziewczyny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×