Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slazaczka z krwi i kosci

Jaki PREZENT kupic koleżance na Boże Narodzenie?

Polecane posty

Gość slazaczka z krwi i kosci

Jestem w LO i mamy kupowac prezenty wylosowanej osobie. Mają byc do 15 zł ale moge troche przekroczyc ta kwote :). Co radzicie kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bezsens co to za Liceum jakieś specjalne :-O??ale skoro już ktoś wymyślił taki debilny pomysł to daj je te 15 zeta kupi se fajki dziewczyna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego bezsens? zawsze miło dostać jakiś niespodziewany drobiazg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło jest dostac prezent od kogoś bliskiego a nie obdarowywać czasami zupełnie obcą dla nas osobę.A później sie głowią co kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w LO na święta kupowaliśmy jakieś ciasta etc dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia.Prezenty były w podstawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazaczka z krwi i kosci
:)... według mnie to też bezsens no ale nie moge sie wyłamac i nic nie kupic :). Musze cos kupic. Sie ciesze ze do 15 zl a nie jak to bywało w gim 7 zl :) Wtedy to nie wiedzialam co kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic do
do tej sumy można wybrać jakiś fajny drobiazg, ale potrzebne jest chociaż minimum info o koleżance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
proponuję zakupić jakis błyszczyk czy coś w ten deseń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos całkiem inny
Hmm nie mam pojęcia ale mam ten sam problem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazaczka z krwi i kosci
już wiem kupię jej 2 kg wędzonej makreli zawiniętej w gazetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic do
zawsze możesz też pokombinować tak, żeby miała pamiątkę. Np. kup biały zwykły kubek, specjalny mazak-farbkę i wysmaruj jej coś tam. Na koniec walnij napis "Gwiazdka 2008" i już. Niech sobie dziewczyna trzyma w tym ołówki na biurku :p Ale to raczej nie jest prezent dla jakiejś blachary itp. Poza tym nie znam cen w Polsce, więc trudno mi kombinować :o W każdym razie uruchom swoją wyobraźnię, będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elegancko bedzie wreczyc np. mala rzeżbkę. mozna za 15-20 zeta takową kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazaczka z krwi i kosci
Heh... to taka normalna dziewczyna. Dobrze się uczy same 5 prawie ma i ciągle kuje :). Nie jakas taka kujonica choc z domu nie czesto wychodzi. Tyle info wystrczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic do
Rzeźba, dobry pomysł. Poza tym za 15 zł da się chyba jakąś książkę kupić. Sama zawsze uwielbiałąm dostawać książki. Na stronie tytułowej wpisz dedykację, to podniesie wartość prezentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za taką kwotę ciężko coś sensownego kupić. Ja koleżanką na święta robię zakupy kosmetyczne w Mydlarni u Franciszka. To są takie ekskluzywne kosmetyki, których na byle jaką okazję się nie kupuje. Raz na jakis czas można wydać troszkę więcej, zeby obdarowywana osoba była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marycha2009
w naturze i w innych drogeriach są teraz w promocji za ok. 20 zł zestawy świąteczne. różne firmy oferują różne rzeczy,najczęście jest to jakiś balsam do ciała i żel pod prysznic,a to napewno każdej dziewczynie się często przydaje. ewentualnie jakiś błyszczyk jak tam ktoś wyżej napisał. może jak lubi malować paznokcie to ze 2 lub 3 lakiery? można też kupić jakąś ładną,ozdobioną,zapachową świeczkę,jeżeli ją takie rzeczy jarają ;) popatrz na allegro,tak często zajdziesz za niedużą cenę fajne rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marycha2009
można też kupić jakieś perfumy albo kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszanke kup,:-) za 15zł ze 2kg bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×