Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zasmarkanalala

jaki tani cieply kraj zeby wyjechac na wczasy?

Polecane posty

Gość a ja proponuje
olej biura podrozy i jedz na jakas wyprawe! wiekszosc azji mozna zwiedzic za grosze- polecam indie albo tajlandie :) tez studiuje, wiec cena jest b wazna. zawsze z moim chlopakiem ciulamy na bilet a potem jakos sie kreci... i przynajmniej mamy kompletna wolnosc z takiego niezaleznego wyjazdu, zamiast spedu turystow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetPrincesska
zdecydowanie tunezja ja w sezonie placilam 1300zl za dwa tygodnie wiec teraz jak sie postarasz to znajdziesz cos to tysiaca wszystkie te hiszpanie i grecje sa drogie chorwacja tez zdrozala strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuje ---> niezły pomysł i popieram, ale nie powiesz mi, ze zmieścisz sie w bilecie za 1000 zł do Indii lub Tajlandii? a dodatkowe koszty utrzymania na miejscu? Wiem, ze akurat Indie i Tajlandia są tanie na miejscu, ale w 2.000 nie sądzę , zeby sie zmieścic. A tu była mowa o 1.000 zł i za to mozna miec przelot, pełne wyżywienie, pogodę gwarantowaną, i ciepłe morze, ładną plażę. Dodatkowe swoje wydatki to ewentualnie min. 100 $ i tez mozna przezyc. Tunezja też tania, ale czy ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara Rabsztyn

Bułgaria jest właściwie jednym z najtańszych kierunków, ale z własnego doświadczenia jak chcecie mieć cuper pewną pogode polecam wyjazd od drugiej połowy czerwca. Ja jechałam na początku na tydzień i na te 7 dni pobytu, dwa trafiły się chłodne, chociaż w sumie to i dobrze bo nam skóra odpoczęła. Jechaliśmy z biura podróży Coral Travel, Zawsze mają ciekawe oferty last minute i jest bardzo dobry kontakt z rezydentem na miejscu. No i taki bardziej bezpieczny kraj, bez zamachów etc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiowa44
Dnia 25.04.2019 o 09:59, Gość Tamara Rabsztyn napisał:

Bułgaria jest właściwie jednym z najtańszych kierunków, ale z własnego doświadczenia jak chcecie mieć cuper pewną pogode polecam wyjazd od drugiej połowy czerwca. Ja jechałam na początku na tydzień i na te 7 dni pobytu, dwa trafiły się chłodne, chociaż w sumie to i dobrze bo nam skóra odpoczęła. Jechaliśmy z biura podróży Coral Travel, Zawsze mają ciekawe oferty last minute i jest bardzo dobry kontakt z rezydentem na miejscu. No i taki bardziej bezpieczny kraj, bez zamachów etc. 

jechałam z tym biurem do Bułgarii a teraz jadę do Tajlandii po Nowym Roku 😉 Zawsze dobre oferty cenowo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w Bułgarii z Coral Travel - jestem bardzo zadowolona z wakacji, spokój, mało ludzi, idzie wypocząć. A biuro odpowiednio zadbało o bezpieczeństwo, na każdym kroku widać było ze dbają o nasz komfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×