Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Autentica
hej dziewczyny!! O operacji mysle juz wieki cale, chodze po forach i probuje zdecydowac sie na odpoweidniego lekarza.Miałam jedna konsultacje z Dr Zawisza w Krakowie, niby spoko proponowal anatom 225 wiec mi odp z tym ze jakoś ta klinika nie wygląda,Pani na recepcji tez jakos taka dziwna troche,mało profesjonalnie to wyglądalo.Ale moze to tylko moje wrażenie.Wiec mam pytanie czy któraś z was była albo cos słyszała o Doktorze Zawisza albo o Dr Brzuchanskim???do Dr Brzuchańskiego nie mogę się niestety dodzwonić moze ktos ma inny numer???prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autentica
hej dziewczyny!! O operacji mysle juz wieki cale, chodze po forach i probuje zdecydowac sie na odpoweidniego lekarza.Miałam jedna konsultacje z Dr Zawisza w Krakowie, niby spoko proponowal anatom 225 wiec mi odp z tym ze jakoś ta klinika nie wygląda,Pani na recepcji tez jakos taka dziwna troche,mało profesjonalnie to wyglądalo.Ale moze to tylko moje wrażenie.Wiec mam pytanie czy któraś z was była albo cos słyszała o Doktorze Zawisza albo o Dr Brzuchanskim???do Dr Brzuchańskiego nie mogę się niestety dodzwonić moze ktos ma inny numer???prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autentica
hej dziewczyny!! O operacji mysle juz wieki cale, chodze po forach i probuje zdecydowac sie na odpoweidniego lekarza.Miałam jedna konsultacje z Dr Zawisza w Krakowie, niby spoko proponowal anatom 225 wiec mi odp z tym ze jakoś ta klinika nie wygląda,Pani na recepcji tez jakos taka dziwna troche,mało profesjonalnie to wyglądalo.Ale moze to tylko moje wrażenie.Wiec mam pytanie czy któraś z was była albo cos słyszała o Doktorze Zawisza albo o Dr Brzuchanskim???do Dr Brzuchańskiego nie mogę się niestety dodzwonić moze ktos ma inny numer???prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autentica
hej dziewczyny!! O operacji mysle juz wieki cale, chodze po forach i probuje zdecydowac sie na odpoweidniego lekarza.Miałam jedna konsultacje z Dr Zawisza w Krakowie, niby spoko proponowal anatom 225 wiec mi odp z tym ze jakoś ta klinika nie wygląda,Pani na recepcji tez jakos taka dziwna troche,mało profesjonalnie to wyglądalo.Ale moze to tylko moje wrażenie.Wiec mam pytanie czy któraś z was była albo cos słyszała o Doktorze Zawisza albo o Dr Brzuchanskim???do Dr Brzuchańskiego nie mogę się niestety dodzwonić moze ktos ma inny numer???prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autentica
hej dziewczyny!! O operacji mysle juz wieki cale, chodze po forach i probuje zdecydowac sie na odpoweidniego lekarza.Miałam jedna konsultacje z Dr Zawisza w Krakowie, niby spoko proponowal anatom 225 wiec mi odp z tym ze jakoś ta klinika nie wygląda,Pani na recepcji tez jakos taka dziwna troche,mało profesjonalnie to wyglądalo.Ale moze to tylko moje wrażenie.Wiec mam pytanie czy któraś z was była albo cos słyszała o Doktorze Zawisza albo o Dr Brzuchanskim???do Dr Brzuchańskiego nie mogę się niestety dodzwonić moze ktos ma inny numer???prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto ja do dr Brzuchańskiego jade 06.01, a do dr Kasprzyka 17.03 będę miałą porównanie i w zakresie wiedzy i dopasowania wkładek. Pójdę tam, gdzie zaproponuje większe :P:P:P żartuję :) u mnie jest trochę skomplikowane, bo mam na mostku wystające kości z jednej strony tzw krzywica, no i musi dobrać odpowiednio, bo implant może zachodzić na te kości i będzie bardziej wystawał. A do dr Brzuchańskiego też trudno sie dostać, najbliższe konsultacje zapowiedział na luty. Samanto tak z ciekawości zmierzyłam swoje uda i też mam 46 cm w łydkach 30. Ogólnie na nóżki nie narzekam :) No i przy okazji pas :) 68 cm i biodra 92 :) pod biustem 74 w biuście (haha) 80 :o:o:o czyli deska !!Wzrost 171. Jak po 3 dzieci to nie mogę się skarżyć, bo brzusio mam ładny, bez rozstępów i wiszącej skóry....tylko te cycuchy, których nie mam bleeeee...buuuuu :o:o:o Co do Beauty to zależy mi tylko na galerii i je chrzanię, bo wszystkich do pionu ustawiają :o:o:o Autentica aleś nam tu nawaliła postów hehe :) Wpisz sobie w wyszukiwarce Brzuchański Trzyniec i tam jest nr telefonu.Ale na konsultacje dopiero pojedziesz około lutego najwcześniej, bo ma już dużo pacjentek...a operacja...hmmmm podobno już na 2010 r!!!! mam nadzieję, że któraś się w tej informacji pomyliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess jesli mozesz to napisz jakie implanty zaproponowal ci Kasprzyk, czy samej mozna wybrac rozmiar czy on wybiera i ew. jakie masz wymiary, z gory dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproponowal mi Mcghany 255g,anatomiczne ,5,3cm projekcja,pod miesien i o wiekszych nie bylo mowy.160 cm,50kg.pod biustem 72cm w obw.81cm.Ja chcialabym troche wieksze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess i jaki rozmiar Ci z tego wyjdzie?? kurcze wydają mi sie trochę małe :o:o Timida i jak rozwiązał problem tych wystających kości? Masz oby dwie takie same wkładki, czy różne i masz implanty poniżej linii wypuklenia czy przychodzą na kości? Ale miałaś z jednej strony czy z 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam z dwoch stron,doktorek powiedzial tylko,ze wystaj mi te kosci i po pomierzeniu dostalam te 345ml.widzialas zdjecie,az tak nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
BLACK miałam sie podzielic wrażeniem po .....co do czucia no i lipa troche bo prawa piers jest bardzien odrentwiała i w jednym miejscu takie dziwne wrazliwe uczucie wiec tej męzowi nie za bardzo chciałam dawac... :):) a lewa lepiejale teza nie do konca bo jest tez dziwne uczucie drentwe:( ide 13stycznia na kontrole juz bedzie 3mc po operacji wiec zapytam lekarza o co tu chodzi czy tak ma byC!!!!!!!!! a reszta to ok jesli chodzi o wyglad i rozmiar to jestem zadowolona kupuje staniki 75 D albo jak dzis kupiłam 70dd wiec nie jest zle:) DZIEWCZYNY CO DO CHWALENIA SIE to nie róbcie tego ja do dzis żałuje ze chwaliłam sie przed operacja w pracy ,plotkowały jak cholera a teraz jak mam ładne i nic mi sie nie dzieje to widze ze ich stosunek do mnie sie zmienił wiem ze to chore ale tak jest nie wiem o co im chodzi!!! niech se kur..a tez zrobia jak zazdroszcza nie kumam ich. no i po operacji powiedziałm a raczej po chwaliłam sie tesciowej jej miny nie da sie opisac hihihihi a jak usłyszała cene to myslałam ze ja trafi hihihihi bo dla niej wydac 8tys na cycki to bezmyślnosc ,moze głupia myslała ze synus jej da kase czy co ?hihihihi ale wiem jedno ze żałuje ze nie siedziałam cicho juz wiecej tego błedu bym nie popełniła,ale wiem co czujecie bo ja tez sie tego nie wstydze a wrecz przeciwnie bym chciała sie chwalic wszystkim ze sobie zrobiłam cycuszki ale ludzie sa wredni i zawistni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek hmm ja wczoraj pierwszy raz czulam cos:) co prawda to jeszcze nie to i daleko temu do pierwotnego odczuciwania ale to juz dobry znak:) tylko cholerka chcialqabym zeby juz mi calkowicie wrocilo:( No i moje kochanie to juz tak mi te cycuchy gniecie ze ostatnio az mialam siniaczki:)ale wszystko w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxblooondinaxx
Witam dziewczyny;) Ja mam zamiar powiekszyc sobie biust na poczatku maja u dr Zukowskiej w Bialymstoku. Nie bede ukrywac, ze wybralam ja ze wzgledu na cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados, u mnie jest dokładnie tak samo - wszystko, cała sylwetka, super, tylko ten brak biustu.. :( ale.. co się da w ciele wypracować, to wypracowuję, czego się nie da, to można zoperować.. ;) a w kwestii tej galerii zamkniętej - ona jest przydatna nie ze względu na możłiwość obejrzenia zdjęć swojego lekarza, ale w ogóle róznych, żeby pokazać dokrotkowi o co nam chodzi, czego chcemy uniknąć etc. ja na konsultację poszłam z plikiem chyba z 50 zdjęć ;) co do informowania innych.. ja też się już gryzę w język żeby się nie wsypać przypadkiem przed kimś obcym, tylko mój facet na razie wie i dowie się w przyszłości mama, nikt poza tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta no dzięki :) też tak zrobię z tymi fotkami, wezmę plik zdjęć i będę obrazować doktorkowi, o co mi chodzi :) xxblooondinaxx a ile bedziesz płaciła? sprawdź sobie jeszcze opinie dziewczyn, czy jest ok :) A ja, jak już powiedziałam, podzieliłam się tą informacją z osobami zaufanymi, a reszta będzie tylko podziwiać efekt bez zbędnej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black to dobra wiadomosc ze juz chociaz cos czujesz to znnak ze jednak nic straconego:) ze moze to prawde ze nawet do roku moze potrwac wracanie czucia:) ja jestem 3mc po i Ty chyba tez cos w tym okresie przyblizonym wiec cos juz wraca:):)ja moge dac mezowi maglowac tylko lewa piers hihihi no bo ta prawa to odrentwiała ze az nie fajne uczucie jak dotyka ale kurna jednak co cyc to cyc hihihhi to prawda ze wtedy sie czuje kobieta w 100procentach usatysfakcjonowana bo teraz i w sexsie mogłabym latac z cyckami na golasa non stop a przed to była porazka:( juz nawet mnie moje rozstepy nie wkurzaja wogóle nie zwracam na nie uwagi tylko teraz cycyszki widze:) jak byłam przed i po operacji i mówiłam sobie ze jesli cos wyjdzie nie tak to wyciagne i nie wsadze juz nigdy ALE TERAZ TO NIE ODDAŁABYM ICH NIGDY!!!!! nawet poddałabym sie poprawkom i itp by ich nie oddawac :)mam nadzieje ze to mnie nie spotka ale jak to mozna zdanie szybko zmienic hihihi ból mija a radosc i efekt jest oszałamiajacy ,no jeszcze zrobie brzuszek za rok i ullalla:):) mąz osiwieje hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
ja mimo ze rozgadałam w pracy to i zaufanym osobom tez mówiłam i mozna wtedy przekonac sie o zaufaniu najblizszych ja sie p-rzejechałam do dzis pukam sie w głowe po co gadałam ale jak tu nie gadac jak człowiek sie cieszył:) jedyne co to moja mam nie wie i nawet sie nie skapneła pewnie zauwarzy dopiero w lato,a u teściowej na wigilji to rodzince gały wychodziły by zerkac ale słowem nie zapytali choc wiedza o operacji ale zazdrosc na to im nie pozwalała ,mąż mi powiedział ze siedziałam tak prosto jak struna wypięta do przodu hihihi ale miałam radoche nie moge sie doczekac lata jak wywale cycuszki na wierzch hihihihi ale naprawde nie radze WAM SIE CHWALIC bo nawet bliscy sa zawistni i zazdrosni ja jak wspomniałam żałuje tego i jesli bym mogła cofnąc czas nikt by nie wiedział oprócz męza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
desperados juz sle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek ja tez chcialabym juz lato:( no i zaczelam na basen kryty chodzic z bratek chociaz nie za bardzo umie plywac haha :)najbardziej mnie smieszy jak jakas larwa patrzy sie na moje cycuchy i widze po minie jak ja szlag trafia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek ja tez chcialabym juz lato:( no i zaczelam na basen kryty chodzic z bratek chociaz nie za bardzo umie plywac haha :)najbardziej mnie smieszy jak jakas larwa patrzy sie na moje cycuchy i widze po minie jak ja szlag trafia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados, ja mam odchył na punkcie blizn, więc większość z tych zdjęć to były blizny z opisem \"takich nie chcę\" hihi ;) a z tym Brzuchańskim to masakra, rok trzeba czekać, chyba ze się ten tysiąc więcej dopłaci, to wpisują na listę oczekujących. ale to jest głupie, wystarczyłoby zrobić zaliczki powiedzmy miesiąc czy dwa przed terminem zabiegu - od razu te pindy które zajmują termin a nie przyjeżdżają (a czasami na cały operacyjny dzień nie przyjeżdża zadna!) by się wykruczyły i terminy byłyby normalne.. ja dziś wreszcie znalazłam czas i zrobiłam to całę badanie na przeciwciała anty-hbs.. cztery dyszki w plecy za świstek że mam wystarczającą ich ilość jak to pielęgniarka powiedziała hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
desperados wysłałam:) Black wyobrazam sobie ten wzrok hihiihihi ja zaczne tez chodzic na basen by pływajac troche nabrac kondycji itp ale nie wiem czy juz po 3mc mozna chodzic mam duzo pytan do doktorka wiec w styczniu go zapytam co juz moge co nie:) mój mąż ciagle mi marudzi ze juz siwieje jak sobie o lecie pomysli hihihihi i teraz ciagle mnie meczy czy go nie zostawie hihii ale facetów to te cycki biora co? wariuja na ich punkcie ja widze kolosalna zmiane meża i jego strach ze mnie poniesie hihihi a ja go draznie ze zrobie sobie wieksze i on sie wkurza ale mam wtedy radoche:) i mówie o brzuchu i wogóle wymiekka ze zero operacji hihihii ach ci faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet jak się śmieje że po op to tylko golfy i żadne inne bluzki nie wchodzą w grę to się odcinam że dobrze mnie ocenia - że teraz kiedy nie mam cycków to go nie zostawię bo nikt mnie płaskiej nie zechce i że dziekuję bardzo że jest ze mną z litości :P to sie zamyka :P też mi "chłopskie" myślenie Miamorek - koniecznie zapytaj kochana czy po tych 3 mies można pływać i ogólnie ćwiczyć klatkę/ręce etc - obciązeniem - mnie to interesuje a zanim się będę z dr widzieć to sporo czasu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochanie wczesniej bylo tak samo zazdrosne jak teraz:)tylko mam zakaz noszenia dekoldow haha(no chyba ze jest ze mna) ostatnio bylismy w tychach,zajechalismy dosc pozno i zeszlismy do restauracji zamowic sobie jedzonko do pokoju,przy jednym stoliku siedzialo 3 facetow,kiedy weszlismy rozmowa calkowiecie ucichla,chcialam wybuchnac smiechem ale sie powstrzymalam hahaha Arturek skwitowal to ze ci barani na moj widok zamilkli:D(mialam biala bluzke z dooosc duzym dekoldem) hahaha smiesza mnie takie sytuacje:) tylko ze moje kochanie nie rozumie ze ja nie zwracam uwagi na innych facetow i nie wylapuje takich rzeczy bo juz do tego przywyklam :) ale przeciez latem w gofach mi nie bedzie kazal chodzic :)...chyba hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black te Arturki tak maja hihihi mój tez był stale zazdrosny ale teraz sie podwoiło hihihi mi tez kaze w golfie chodzic i mam sobie dekoldy wybic z głowy hihihi i powtarza ze mnie gdzies zamknie by nikt mnie nie widział hihii jak dzieci:) ja tez jestem zazdrosnica o swoje trzeba dbac hihihi ale lubie jak mąż tak mówi mam wtedy radoche:) no nie po to robiłam CYCUSZKI BY JE TERAZ CHOWAC:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
ja jeszcze nie nosze normalnych staników (raz założyłam na wigilje tylko) a uwielbiam juz je kupowac dzis kupiłam 5ty stanik i ciągle mam mało teraz to dla mnie przyjemnosc(lekarz kazał mi 3mc nosic jego stanik chce tego przestrzegac wiec jeszcze do 7stycznia i założe normalne staniczki hura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie bez żadnego problemu Kasprzyk zgodził się na większe wkładki, po obliczeniach wyszły 280 a gdy mój M. powiedział, że chce większe to po prostu sam zaproponował 325 bez żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek ja tez jestem zazdrosna:( a czsami sobie cos urajam i robie afere nie z tej ziemi o nic,a pozniej przeprasznia itd :D no ale nic na to nie poradze haha taka jestem a wracajac do cycuchow to mi aztak bardzo nie zalezy na tym zeby je wszystkim pokazywac :) zreszta moge zalozyc worek na smieci i i tak bedzie widac za mam sliczne duze cycuchy haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×