Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

sam pomylilam sie haha w przyszlym roku a jesli chodzi o laser to z nim juz tez probowalam :P generalnie nie ma znaczenia czy blizna jest swieza czy nie :) wazne aby byl dobry specjalista i mial dobry sprzet:)niestety w polsce nie ma moim zdaniem kinogo do kogo bym sie wybrala:) swietni specjalisci w tej dziedzinie sa w holandi i belgii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka jest cena za 1ml aqamidu,ja robilam 3x restylanem,fajny efekt,ale krotkotrwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jest różnica czy blizna jest świeża czy nie. ale fakt, trzeba się kierować jakością sprzętu i wykwalifikowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł moje drogie
czy jeszcze sa tu osoby ktore sie decyduja na dr zukowska z dermedu? slyszalam ze ostatnio zyskkała zła sławe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak na razie załatwiła tym sobie na tyle kiepski wizerunek w necie, ze faktycznie ostatnio tylko jedna dziewczyna u niej robiła, standardowo 375 okrągłe euro, ale akurat szczęśliwie jej wyszły b. ładnie.. (Malina czy coś w podobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń, o które warto walczyć, wartości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku, życzy Chcę ważyć 52kg (Koronkova) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po op. (pod piersią) po jakim czasie \"blizny\" sie zmniejszaja? ja jestem dokladnie 3tyg po op. i są \"wypukłe\". troche mnie to martwi bo gdzies czytalam ze po miesiacu dziewczynom zostaja jedynie cienkie \"niteczki\".. własnie zdjelam plaster.. i \"wietrze\" świeże blizny.. No ale kurde.. takie wypukle są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¸.•*´) ¸.•*´) `•.¸(*DZYN DZYN DZYN-DZWONIA DZWONKI *********SWIATECZNIE!!!! (*)•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) (¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸)•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) •.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)•.¸ ?$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ .___$$$$$$$$$$$$$$$________$$ ____$$$$$$$$$$$$________$$ ______$$$$$$$$__________$$ ______$$$$$$__#?#?____$$ ______$$$$$$__##?#__$$ ________$$________$$ ________$$____$$$$ ________$$$$$$ •*´¨`*•.¸¤?•.¸?¸.•**^*¨`*• ¤.¸? ?¸.•**^*´¨`¤*•.¸?¸ ?¸.•*´¨`*• Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radosc. Niech kazda chwila swiat Bozego Narodzenia zyje wlasnym pieknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyslnoscia i szczesciem. Najpiekniejszych swiat Bozego Narodzenia, niech spelniaja sie wszystkie Twe marzenia •*´¨`*•.¸¤?•.¸?¸.•**^*¨`*• ¤.¸? ?¸.•**^*´¨`¤*•.¸?¸ ?¸.•*´¨`*• ___________________$$$$$$$? ________________$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$________$$$$$$$$$$$$$ _$$________$$$$$$$$$$$ __$$__________$$$$$$$ ____$____#?#?__$$$$ _____$$__##?#__$$$$ ________$$________$$ __________$$$$____$$ ______________$$$$$$ •*´¨`*•.¸¤?•.¸?¸.•**^*¨`*• ¤.¸?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ważyć - to dla Ciebie odnośnie masażu blizn - na beauty mamy dziewczynę na watku która zawowodo zajmuje się leczeniem blizn i to jej słowa: \"Masaz blizn Najpierw masujemy dwoma palcami malutkimi okreznymi ruchami, potem tak samo dwoma palcami ale obiema rekami rozciagamy od srodka, a potem zwijamy w piastke i masujemy kosteczkami palcow. Pare razy dziennie okolo minuty,nalozyc odrobine oliwki. Ranki na bliznach moga byc jeszce dlugo, to kilka warstw gojenia sie, askora w tym czasie ma przyspieszona produkcje nablonka, stad strupki. Zgrubienia sa, a potem znikna :) Blizna musi przejsc jeszce pare procesow, ktore u niektorych sa po prostu dluzsze.\" ja wiem po swoich bliznach na ciele że trzeba je masować.. Mam nadzieję, że moje życzenia się otworzą... :) http://www.kartki.lagata.pl/kartki/14/1266.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKI ŻYCZE:):) DZIS WIGILJA NA PARE GODZIN ZAKŁADAM KORONKOWY NORMALNY STANIK MAM NADZIEJE ZE NIC SIE NIE STANIE :) ALE FRAJDA :) BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolinka
miamorek ja w takich stanikach smigam ostatnio bardzo czesto i nic sie nie dzieje:) tylko spie w pancerniku haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIECH TE ŚWIĘTA TEGOROCZNE,BEDĄ PIĘKNE I RADOSNE. PEŁNE SZCZEŚCIA I MIŁOŚCI Z NAJBLIŻSZYMI ORAZ GOŚĆMI. PRZY CHOINCE KOLĘDUJCIE,MIKOŁAJA WYCZEKUJCIE. DZIŚ PRZYNIESIE WAM PREZENTY,TAKI FAJNY Z NIEGO ŚWIĘTY.ŻYCZY ANIA Z TOMKIEM MAJĄ I WIKĄ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula 28 czy moglabym prosic Cie o fotki ,jestem ciekawa jak wygladaja 400,bo moje 345 sa strasznie male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Sysolinka dzieki:) ja dopiero w wigilje załozyłam staniczek normalny z drutami:) lekarz mi kazał nosic 3mc ten od niego ale 7stycznia juz bedzie 3mc wiec mam nadzieje ze juz zaczne nosic normalne staniki na codzien:) ale musze troche przyznac ze sie przyzwyczailam do tego od lekarza stanika ze wczoraj az mio brakowało go:) jest mieciutki jak sportowy wiec nie jest taki zły:) a ile wogóle TY masz go nosic: czy po 3mc ja tez bede musiała w nim spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula i Timida jelsi mozecie to bardzo prosze o wasze fotki, 6 stycznia mam konsultacje i nie wiem na co sie zdecydowac i chcialabym zobaczyc jaki u was jest efekt, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie wyśle wszyskim fotki,ale dopiero 16 stycznia mam zabieg. Po op napewno wyśle...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy będe dobrze wyglądać z takim rozmiarem, napisz mi prosze kiedy powinnam zrobić wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula mysle,ze dobrze wybralas rozmiar wkladek,gdybym mogla jeszcze raz wybrac wzielabym 400.ja badania mialam robione w klinice w dzien operacji.wiem ,ze wyniki nie moga byc zrobione wczesniej niz tydz lub 2 przed.najlepiej zadzwon do swojej kliniki i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze tylko jedno pytanie ostatnio bardzo boli mnie głowa, orientujesz się czy moge normalnie brać tabletki przeciw bólowe, a jeśli tak to jakie. Miałaś operacje u Pastuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak operowal mnie Pastucha.co do tabletek to na pewno nie wolno brac aspiryny ,jej pochodnych i zdaje sie,ze wit E.ja na 2 miesiace przed odstawilam wszystkie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam o lekarza, bo mieszkam bardzo blisko Wojciechowskiego gdzie mieści się klinika można powiedzieć że jesteśmy sąsiadami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×