Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

pewnie że ma :) ale musi być dostosowana do szerokości klatki (jeśli implantacja podmięsniowa to też do szerokości mięsnia). zobacz nawet w tym linku który wkleiła Vanilka - pierwszą dziewczynę, czwartą, piątą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja w dniu konsultacji byłam tak zdecydowana na anatomy, że nawet nie przymierzałam okrągłych. Teraz mi sie odwidziało i prawdopodobnie zdecyduję sie na okrągłe. Lekarz powiedział mi tylko zebym zadzwoniła miesiąc przed planowanym zabiegiem żeby zdążył zamówić. Czy w dniu zabiegu będę jeszcze mogła sobie przymierzyć okrągłe czy lekarz zamówi identyczne wkładki wymiarowe jak miały być anatomy. Jak w ogóle wygląda dzień zabiegu. Bedzie jeszcze można pogadać z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co NAJlepsze w Nowym Roku drogie Kobietki :-) Moja operacja juz niedlugo .. a ja oczywiscie mysle, mysle i mysle. Zastanawiam sie caly czas nad wyborem: * ciecie okolobrodawkowe czy pod piersia ? * Mentor czy McGhan ? * wielkosc implantu - 245ml czy 295ml (tak, abym wygladala jak najbardziej naturalnie przy swoim wyjsciowym 75AA czytaj : prawie nic ;-), 172cm zwrostu i obecnie 54kg) Ponadto zastanawiam sie .. .. dlaczego w Stanach odchodzi sie od implantow silikonowych na rzecz implantow zawierajacych roztwor soli? .. dlaczego nie robi sie ciecia pod pacha? .. czy faktycznie ciecie okolobrodawkowe powoduje brak czucia? .. po jakim czasie nie widac blizn? .. czy kobiety po opracji sa dadowolone z efektu i gdyby mogly cofnac czas, nie zmieniliby swojej decyzji? Jezeli ktos moze mi pomoc w rozwianiu moich watpliwosci i wyjasnieniu nurtujacych mnie kwestii - wielkie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co NAJlepsze w Nowym Roku drogie Kobietki :-) Moja operacja juz niedlugo .. a ja oczywiscie mysle, mysle i mysle. Zastanawiam sie caly czas nad wyborem: * ciecie okolobrodawkowe czy pod piersia ? * Mentor czy McGhan ? * wielkosc implantu - 245ml czy 295ml (tak, abym wygladala jak najbardziej naturalnie przy swoim wyjsciowym 75AA czytaj : prawie nic ;-), 172cm zwrostu i obecnie 54kg) Ponadto zastanawiam sie .. .. dlaczego w Stanach odchodzi sie od implantow silikonowych na rzecz implantow zawierajacych roztwor soli? .. dlaczego nie robi sie ciecia pod pacha? .. czy faktycznie ciecie okolobrodawkowe powoduje brak czucia? .. po jakim czasie nie widac blizn? .. czy kobiety po opracji sa dadowolone z efektu i gdyby mogly cofnac czas, nie zmieniliby swojej decyzji? Jezeli ktos moze mi pomoc w rozwianiu moich watpliwosci i wyjasnieniu nurtujacych mnie kwestii - wielkie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
witam was kobietki nie jestem tak obcykana jak inne tu cycolinki:) aloe moge powiedziec z własnego doswiadczenia ,ze miałam te same obawy co wy teraz co do kształtu wielokosci narkozy itp, nawet kolezanka mi mówiła ze mam sie puknac w głowe ze mam dziecko a ryzykuje tym ze moge sie nie obudzic,powiem wam ze byłam zesrana :)ze strachu po ryczałam sie az ale nie cofnełam i teraz nie żłuje niczego!!!!! wiadomo ze dobry anastazjolog po przeprowadzeniu rozmowy dobierze dobrze narkoze:) ja nawet bałam sie ze sie w trakcie obudze chodz juz w zyciu miałam z trzy narkozy zawszzze jest strach. a teraz cos o kształcie i rozmiarze:) LION30 to do ciebie ja mam 170 wzrostu i 53kg wagi jestem wąska w pasie i klatce i mam okrągłe pod miesien 320 i to jest w sam raz jak dla mnie a nawet mogło by byc 400(ale nie weszło by) wiec tak mysle ze te twoje dwiescie z hakiem to moze byc za mało ale to tez indywidua;na sprawa, co do kształtu to mam okrągłe bałam sie piłeczek ale wcale nie wygladaja na piłki ładnie sie układaja jak lerze stoje itp :)jak ktos patrzy to mówi ze gdyby nie wiedział ze mam nowe cycuszki by myslał ze naturalne co do tego to wydaje mi sie ze zalezy od budowy i kształtu wyjsciowego przed, i tak samo rozmiar bo dla jednych 270 wyjda duze dla innych małe, nie mozna tak w stu procentach tego przewidziec,ja zaryzykowałam słuchałam lekarza i teraz sie ciesze za 4dni juz 3mc po zabiegu::) nie wachajcie sie naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lion, blizny niestety, widać zawsze 😭 te wokół brodawki moim zdaniem zdecydowanie mniej. niby ta pod piersią się chowa w fałdzie (nie u każdej kobiety!) to jednak jest i jak się ten fałd odłosni to widać. a na otoczce wyblednie i wygląda jak krawędź otoczki.. z czuciem nie wiem jak jest, u nas się chyba takich statystyk nie przeprowadza. cięcie pod pachą jest najtrudniejsze, tam zabiegi to masówka, może dlatego.. impl silikonowe przez parę lat były tam niedozwolne (niby z powodu szkodliwości silikonu, ale że otoczki implantu są zawsze z silikonu to już inna sprawa ;) ), teraz już chyba znowu są w użyciu. solne mają tę przewagę ze można je dopompowywać przez ok pół roku od zabiegu. nie zastanawiaj się, bierz te większe! widziałaś jak ostatnio Kotek się stresowała a teraz jaka jest zadowolona ;) gg12 - przypomnij u kogo będziesz się operować.. takie kwestie ogólnie ustala się z dr indywidualnie, ja bym wolała jednak wcześniej niż pół godz przed zabiegiem przymierzyć zmienione impl ;) ale znowu jeśli chodzi tylko o zmianę kształtu to objętościwo nie będzie aż tak widocznej różnicy.. pogadaj z dr konkretniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Samanta :-) :-) :-) Czy przy okazji, mogę Cię prosić o przesłanie zdjęc o których mowa na poprzednich stronach? :-) Moj adres: lion30@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lion.............ja mialqm ciecie przez otoczke i mialam odrazu pelne czucie a blozna jest tak minimalna ze prawie jej nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniaaa - to, co napisałaś, jest bardzo pocieszające - dzięki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
Lion Moja rada: jesteś wysoka i szczupła, uważam że powinnas wziąść wieksze (Ja mam wzrostu 167 i waze 55 kg , pod biustem ok 77 a w biuście ok 89cm - lekarz powiedział mi, że min 310cc max 400cc, wybrałam pośrednie 350 cc). Mi podobaja sie bardziej okragłe i w tym wypadku wybralabym mentora (tańsze a nie ma różnicy). Jeśli jednak zdecydujesz się na anatomy to zdaniem lekazy lepsze są McGany - mają bardziej chropowatą powierzchnie dzięki czemu lepiej się utrzymuja na miejscu (najmniejsza szansa odwrócenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniaaa a u kogo
robiłaś zabieg, że masz ciecie przez otoczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
Nie robiłam jeszcze - zabieg mam 21 stycznia a więc za 2 tygodnie i pare dni. Boje się bardzo ale przynajmniej wiem już czego chcę- mentor 350 cc okrągłe pod mięsień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto 🌻 😘 Lion masz identyczne wymiary jak ja...ja na Twoim miejscu brałabym większe :) A co do znieczulenia ogólnego to muszę powiedzieć, że się nie boję...miałam już 2 razy i przeszłam to super, dla mnie gorszy to ból oraz swiadomość, że zostaję z 3 dzieci, co prawda mąż będzie ale nie non stop, a najmłodszy ma 1 roczek i straszna z niego przylepa, non stop na rękach...tego sie najbardziej obawiam, jak sobie poradzę i żeby nic się nie poprzemieszczało :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
mam jeszcze pyt do tych z was ktore juz mialy narkoze-zaobserwowalyscie moze u siebie wzmozone wypadanie włosów po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
Ja miałam raz znieczulenie ogólne i nie zaobserwowałam nic niepokojącego.Włosy mi nie wypadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja biore zestaw witamin i mineralow,myslicie ,ze moge te witaminki lykac do op.czy sa jakies przeciwskazania co do niektorych i powinnam odstawic?Wie moze ktoras z Was cos na ten temat?A co do narkozy to mam nadzieje,ze to nieprawda ,bo glownie ze wzgledu na wlosy przyjmuje wit.i zbyt wiele to ich nie mam:( I jak bede juz szczesliwa posiadaczka slicznych piersi to wlosy i tak chcialabym zachowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
ja po narkozach niestety mam osłabione włosy i wypadały mi naprawde mocno biore tabletki na włosy i co drugi dzien wcieram nafte na 20 min przed myvciem i mineło :) ale to tez indywidualna sprawa bo jak miała inne narkozy to np nie wymiotowałam i czułam sie super wiec i teraz tez tak myslałam a tu było nie fajnie bo wymiotowałam w szpitalu i w domu a to nie było fajne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie dobrze,bo troche wlosow przydaloby sie miec:)ja mam teraz tylko \"troche\" i jestem jeszcze przed op.mam tylko nadzieje ,ze w przyszlym roku nie bede musiala inwestowac w przeszczep cebulek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess ja nie zaobserwowałam niczego podobnego po norkozie. Myślę, że to zależy od organizmu....antybiotyk też osłabia organizm i po nim również mogą wypadać włosy. Co do witamin, myślę, że nie ma przeciwskazań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
otoz to ja tez juz teraz tych swoich wlosow mam nie za wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu dziewczyny.. ile ja przeszłam z moimi biednymi włosami to choćby na wątkach na kafe można odkopać.. masakra.. mi strasznie wypadały przez antytabsy, zmieniałam je i czasem to pomafgało, czasem nie. generalnie zatrzymywało mi się wypadanie przy takich z dużą ilością hormonów (odpowiednik diane 35), ale bardzo źle je znosilam poza tym. więc kiedy raz udało mi się "wyleczyć" wypadanie i pojawiło się znowu od razu zrobiłam opakowanie diane i pomogło. tyle że to wszystko, co straciłam przez 3 lata 😭 nie bardzo miało ochotę odrastać.. zatem sposobem.. przeanalizowałam rózne zestawy tabletek na włoski (chyba jedne z lepszych to inneov, ale nie mogę ich brać, bardzo mi nie pochodzi ich zapach, po prostu nie przełknę a jeśli się zmuszę to oddam.. ;) ale skład mają ok), biorę ha pantoten 2 razy dziennie, brałam przez miesiąc 4 razy dzienn. poza tym zewnętrznie - zero rozjaśniania, to była chyba dla moich włosów większa zmora niz tabsy.. :o lekki szampon koloryz. bez amonialu, zero prostownicy, tylko suszara niestety.. a już konkretnie na cebulki: -KAMIWAZA 1 do 3 razy w tygodniu -olej z korzenia łopianu w pozostałe dni (na cebulki z masażem i na całe włoski aby nawilżyć) DZIAŁA :) włosy same w sobie rosną mi ok 2-3 cm miesięcznie (widzę po odrostach), widać też takie króciutkie rosnące nowe.. cały pomysł z tymi specyfikami podsunęła mi babeczka z kafe z wątku o ćwiczeniach, która miała problem z atopowym zap. skóry czy czymś takim i potwornie "zysiała", bo to już chyba nie nazywa się wypadaniem.. sory za elaborat :P na razie więc spróbujcie wzmocnić włoski (ale nie przewitamininizować) wewnętrznie i zewnętrznie to potem powinno być trochę lżej.. :) tabletki na włoski lepiej odstawić z miesiąc przed op, żeby nie fałszowały też wyników badań :) ale to już skonsutujcie ze swoimi lekarzami jakby co :) a swoją drogą - krzem i cynk, jedne ze składników tych tabletek przyczyniają się takze do uniknięcia rozstępów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autentica1
Hej Wszystkim Oj teraz mnie nastraszyłyście, bo mam problem z włosami.Dopiero co udalo mi się zahamować wypadanie i próbowałam chyba wszystkiegoS_A_M_A_N_T_A co to jest ta kamiwaza?W sumie koleżanka jest po operacji jakies 2 lata teraz i narkoze przezyla spoko,włosy też jej nie wypadły, więc bądżmy dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja po narkozie nie mialam problemu z wlosami, mam nadzieje ze teraz tez nie bede miala, ale ogolnie na dobry stan wlosow mi pomogl tran, odkad go pije, nie wypadaja mi wlosy i super blyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ineov -super,tylko nie rozumie dlaczego w Polsce -o ile mnie pamiec nie zawodzi sa tylko zielone tabletki,a tu zielone+czerwone(a moze ujawnia sie u mnie powoli daltonizm:)),a do wcierania tonik Dermedic w aptekach ok.35zl,tez sie spisal.KAMIWAZA-chetnie przetestuje tylko ,co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj...no to faktycznie macie problem z włosami :( moja siostra ma to samo...normalnie pióreczka a nie włosy, choć pamiętam jak miała piękne gęste włosy, a ma dopiero 22 lata:o:o ale za to ma piękny biust :D Miejmy nadzieję, że wyjdziemy od naszych dr z pieknymi biustami i włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kamiwaza.pl/ http://www.domzdrowia.pl/42683,kamiwaza-odzywka-do-wlosow-lysienie-wypadanie-wlosow.html jakaś chińszczyzna ;) ale mnie pomaga.. chociaż więcej masuję tym olejem z korzenia łopinanu, więc pewnie to ogólnie wszystko razem ma wpływ. tran też łykam ;) http://www.med-nat.pl/?zobacz=2&producent= http://www.zielarski.e-shilen.com/product.php/sklep_zielarski_medyczny,1234.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×