Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

wrazenia super, wszystko w porzadku, myslalam o troszke wiekszych ale on powiedzial ze te beda najlepsze bo wieksze beda bardzo nienaturalne, ja waze 56, wzrost 169, pod biustem 70 a w biuscie 80 noi powiedzial ze mam waska klatke piersiowa, zostaje przy kasprzyku, wzbudzil moje zaufanie i mysle ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek ja powiedziąłm, że wykarmiłam 3 dzieci (jedno skończyłam w listopadzie)a on na to, że proponuje pod gruczoł, bo po karmieniu może wystąpic własnie ta przypadłość drugiej piersi. Specjalistą nie jestem, ale mysle, że coś w tym jest.... a może dlatego, że właśnie miaąłś pokarm masz pod mięsień???hmmm zaraz pogrzebie na innych forach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uświadomcie mnie od ilu zaczyna sie waska a od ilu szeroka klatka piersiowa? Czy u Kasprzyka można usunąć znamiona? na jego stronie nie ma żadnej wzmianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
Samanta ile kosztuje op. powiększenia piersi u dr.Bromy?zapamietałam ze u niego masz termin dobrze kojarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniura.
JAK WIDAC WSZYSCY SAMANTE TRAKTUJA JAK BOGA DZIEWCZYNY ZACZNIJCIE PYTAC LEKARZA .CO ONA WIE TYLE CO WY.NIE MIALYSCIE NIE WIECIE I ONA TEZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
moniura- Zapytałam Samante bo w innym temacie pisała ze robi u Bromy. ja ma op. u innego kekarza i byłam ciekawa jaka jest róznica cenowa. Nie widze w tym nic złego w końcu do tego jest forum zeby wymieniać się info itp... Nie rozumiem twojego wzburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniura jstes bardzo spieta jak barani interes, rozluznij sie albo masz jakies kompleksy, wyluzuj, przeciez to jest luzna wymiana zdan, co kto wie, co wyczytal lub co slyszal dzieli sie tym, czy to cos zlego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniura.
poczytaj wstecz to moze zrozumies ona wie wszystko najlepiej przewodniczy temu forum.tez sie kiedys takiej posluchalam i mam za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mici
Robi sie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniura każda z nas ma swój rozum i to że któraś coś nam doradza czy podpowiada to nie znaczy że musimy tak zrobić każda z nas sama podejmuje decyzje,a to że można sobie popisać czy wymienić fotkami do niczego nas nie zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
moniura kazdy z nas ma własny rozum a forum jest po to by wymieniać poglady przeciez nikt nie pyta samante jakiego wybrać lekarza i zaraz leci zrobic to co Ona powie.A samamanta z tego co zauwazyłam ma spore pojecie o temacie który nas interesuje wiec nie robi tu niczego złego wypowiadając swoje zdanie i my chyba tez nie? Ja generalnie pierwszy raz udzielam sie w tym temacie i juz mi się oberwało hihi a po prostu spytałam z czystej ciekawości o cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cennik
nie wiem dlaczego nie wymieniacie cen czy to zabronione na forum.Pisałam już na wcześniejszych forach o moim zabiegu. Ja u Kalecińskiego zapłaciłam 12tysiecy, wiem ze inni liczą sobie więcej. wybrałam tą tańszaą opcję ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na wczorajszej konsultacji kasprzyk podliczyl 11 tys., bylam bardzo zaskoczona bo spodziewalam sie ok 15 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
a ja wiem ze zapłace ok 8000 +1000 juz zapłaciłam za termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mici
ja tez zaplacilam 8 tys, w katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helusiaczek
a ja 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
moniura przepraszam a co widzisz złego w tym, że my tu czasem prosimy o radę i jak któraś zna odpowiedź to się z nami dzieli wiadomościami?Przecież po to są takie fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
Ja robie piersi u Brzuchanskiego i konsultacje bede miala w dniu op. wchodzac na to forum mam nadzieje dowiedziec sie czegos tzn.. wszystkiego. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helusiaczek
Ja u Kalecińskiego też miałam konsultacje w dniu op. I implanty mentor. jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
ja tez chce mentor i okragłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u dr Brzuchanskiego koszt jest około 8 tys plus badania na miejscu, czyli wliczone w koszta. Do tego zrobie na swój koszt tylko USG piersi i WZW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
desperados a skad jestes? jja jestem z Warszawy i zastanawiam się jaki tam jest dojazd zamierzam jechac pociagiem tylko jeszcze nie wiem jak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprited away
to gdzie tak tanio biorą. I dlaczego 2 dni w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetem z okolic Bielska, więc mam do doktorka mały kawałek drogi, jakąś 1 godz :) no i nie wiem jak tam dojechac pociągiem...hmmm może do Cieszyna a potem na strone Czeską i dojazt jest chyba autobusem :) trudno mi powiedzieć, bo jechałam z mężem autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×