Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dziewczyny, nie musicie mnie bornić, jeśli komuś coś nie pasuje na TYM forum, to moze się przenieść na inne, gdzie moze będzie czuł się lepiej 🌼 ja miałam różne scysje z róznymi użytkowniczkami, przeważnie mailowo, bo nie są takie odwazne żeby sobie tu zepsuć "reputację" i spalić w tej dyskusji, więc nie ma się czym przejmować. zawsze się trafi ktoś komu coś musi nie pasować, taki naród. jesli posty nie wnoszą nic sensownego do dyskusji to ignorujcie :) 🖐️ a ja 30 marzec 2009 - 7,5 tys zabieg plus implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess tobie Kasprzyk polecił Mc Ghany, z tego stresu nie zapytałam które lepsze, on powiedział że Mentory 300 i się zgodziłam, ale może lepsze beda McGhany? Jak myślicie? Gryzie mnie też czy te 300 to troche nie za male?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie zupełnie odwrotnie. Bez żadnego sprzeciwu zgodziłam sie na McGhan a nie zapytałam o mentory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzial,ze w moim przypadku anatomiczne,wysoki profil i wlasnie Mcghan i tez sie zgodzilam,ja tak w ogole chcialam okragle,ale zaznaczyl,ze bede wyladac jak z dwoma nadmuchanymi balonami i on tej op.sie nie podejmie ,chyba,ze ...tu przetniemy,tam zszyjemy-dodatkowe blizny.doktorek wie co robi:)jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autentica1
do A ja 30 marzec 2009- ja równiez mam mieć badania w dniu operacji,tylko zastanawiam sie jesli badania i konsltacja ma być w tym samym dniu to jakby nie mam za bardzo czasu na wybór implantów.Ja myślałam o mentorze albo Mcghan a z tego co wiem Doktor używa eurosilicon'ów a te z podobno sa jednym z najtwardszych implantów..ech im bliżej tym więcej pytań i wątpliwości :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 30 marzec 2009
autentica ja myslałam ze dr. uzywa mentor cos mi się chyba pomyliło... no ale słyszałam dobre opinie o eurosilicon'ach musze poczytać na ten temat na beauty. Co do konsultacji to myślę że gdyby miało byc cos nie tak to dr by się nie godził na taka ewentualność... Choć dzis wpadłam na pomysł żeby męża namówić na wycieczkę do Trzynca ogarnełabym sytuacje z dojazdem no i konsultację bym miała... desperados1 fajnie że masz tak blisko. Ja musze zagłębić się na forum beauty jak jest z dojazdem... Samanta czyli op. wyjdzie Ci jakieś 11-12 tys.To chyba taka normalna cena jak na Polske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
witam wszystkie dziewczynki te przed i już po!!! nie było mnie przez jakiś czas bo wyjechałam w góry-było zajebiście dziewczyny ja już chyba zwariowałam - chcę następnej operacji powiększającej piersi te wydają mi się za małe 6 lutego mam konsultację po operacji i chyba zapiszę się na następną - facet powie że wariatka a mój mąż że jebnięta(hihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
335ml i 370ml anatomiczne pod mięsień McGhan jakby zostały takie jak były po operacji czyli takie opuchnięte to by były ok a tak to zeszła opuchlizna i są mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
nie wiem to chyba jest szczera prawda: "apetyt rośnie w miarę jedzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
dziewczyny a czy po czasie te piersi rzeczywiscie maleja? na beauty pisze ze do 10 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusia83
pomponiara, ja byłam na konsultacji u 2 lekarzy i oboje zgodnie stwierdzili ze jeśli anatomiczne to Mc Gany bo maja bardziej chropowatą powierzchnie co zapobiega przekręceniu a jesli okrągłe to Mentory bo nie ma sensu przepłacać. Ale to Twój wybor. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
jak maleja to po jakim czasie mozna juz stwierdzic ze to ich wlasciwa wielkosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja zawsze tutaj powtarzam lepiej zrobic troche wieksze bo prawie kazda zaluje pozniej ze sa za male:))))) U mnie byly opuchniete dobre 2 tyg i juz tak zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
ziania czyli rozumiem ze tobie nie zmalazły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
eni a czy jeździłaś na nartach?Pytam bo chciałabym wiedziec jak to jest po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
eniii oczywiście-sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny caly czas mnie meczy ze wybralam za male implanty, chyba te 300 beda za male na moje 169 wzrostu, czy koncowy efekt jest taki jak na przymiarce implantów na konsultacji? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 167cm i,a implanty mam mieć 400ml i też się boje że jak opuchlizna zejdzie to się zmiejszą i będą za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 166 i 57 kg i boję się, że 325 będa za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponiara Ty jesteś wąska pod biustem w stosunku np. do mnie więc niekoniecznie te 300 mogą byż za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg tak z czystej ciekawosci skad jestes? bo przypominam sobie ze wczesniej pisalas ze ze slaska i niedaleko krakowa, ja mam godzinke do krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę 2 godź. Mieszkam na samej północy śląskiego praktycznie graniczę z łódzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
do lubila - nie niestety nie jeździłam na nartach , zajmowałam się 10miesięcznym dzieckiem i 4 latkiem za to mój mąż szalał a ja w przyszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sie zaszczepilam i mam pytania ,Was tez tak strasznie ramie bolalo po szczepionce?Jak ja przezyje ten bol po op.jak ja teraz potrzebuje tabletke przeciwbolowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxblooondinaxx
Witam kobietki;) Mam do Was troszke pytan i mam nadzieje,ze dostane odpowiedz;) Hm...czy gdybym zrobila operacje na poczatku maja to w lipcu moglabym juz smialo smigac na plazy w stroju kapielowym?/chodzi o blizny;) I czy gdybym zrobila cycuszki na poczatku maja to czy na poczatku badz w polowie czerwca moglabym korzystac z solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×