Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość BARLA-B1
Dziewczyny mam do sprzedania biustonosz pooperacyjny. Rozmiar 75 D... ( z przodu na zameczek a z tyłu na haftki ). Firma , którą oferuje Pad Technologies - dystrybutor Mentorów - czyli VOE.Operację miałam 2 lutego ale niestety Pan Dr wcisnął mnie w za mały i musiałam kupić drugi. Ten miałam na sobie 2 razy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle tak bede robila u Dr.Kasprzyka, umowiona jestem z nim na czwartek, tylko tyle ze to ja tam zadzwonilam i sie udalo, jutro mam zrobic badania i przeslac, mam nadziej ze wyjda dobrze a jak wyjda dobrze to w czwartek bede posiadaczka nowych cycuchow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Dzieki, Diablica, za odp. Tak wiec pewnie nie bede nawet pytac o jednoosobowy. Tak szybko, jak tylko bede w stanie, to dam znac, jak bylo. Mam stresa jak nie wiem co, ale jednoczesnie ciesze sie, ze raz na zawsze pozbede sie tego kompleksu, hurrrraaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerikas - mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie można liczyć na jakieś zdjęcia sprzed/po - mam mieć takie same impl ;) Chcę ważyć miała zrobić fotki :P :P Barla - jak będziesz słała zdjęcia to prześlij mi proszę - muszę te 600 zobaczyć :) :) Pomponiara - gratuluję🌼 Kasiek - dziewczyny na beauty pisały o jakims czymś co nie zawiera wit E, ale za cholerę sobie teraz nazwy nie przypomnę.. poza tym.. moim zdaniem to bardziej chodzi o nieprzyjmowanie wit E a nie smarowanie kremami. one przeważnie mają tak małe ilości tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy to załatwiacie, że tak szybko macie wyniki badań. U mnie na samo hiv trzeba czekać tydzeń więc nawet jak zadzwoni lekarz to chybanie mam szans na wcześniejszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISBELLA_EVA
HEJ DZIEWCZYNY :) JA MAM ZABIEG DZISIAJ O 18tej. OD 12tej nie moge juz nic pic ani jesc. Strasznie sie boje mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Wsadzam sobie 400cc lub 450cc musze jeszcze dzisiaj zadecydowac. mam 168cm waze 58kg (przytylam 10kg ze stresu myslac o operacji bo wazylam 48 ehhhh) i swoje piersi ładne B. Wiecie moze co za rozmiar bede miala po operacji skoro teraz mam B a np wsadze sobie 400?? mam nadzieje ze nie bedzie bardzo bolalo i ze wybudze sie z narkozy tego najbardziej sie boje. no i te dreny.... wyciaganie bleeee.... 3majcie kciuki za mnie dzisiaj. robie cycki u niemkiewicza we wrocławiu. pozdrawiam isabella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja myślę że będziesz miała DUZE piersi :) :) trzymaj się cieplutko, dasz radę :) napisz u kogo masz op itd. gg12 - u mnie większość wyników jest na następny dzień, tylko na ten p/ciała na żółtaczke musiałam poczekać 3 dni. z tym że ja robię badania u siebie, pod warszawą, moze jest mniej po prostu tego co muszą badać i jest szybciej.. nie wiem :) ja nie muszę robić na hiv (swoją drogą - ile kosztuje takie badanie Ciebie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
3mam kciuki - powodzenia napewno wszystko będzie dobrze i napewno wyjdzie Ci E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Isbella :-) TRzymam kciuki powodzenia ,przedemna tez juz niedługo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystkie badania robilam dzis rano i jutro rano mam odebrac wyniki, hiv kosztuje 45, jeszcze popołudniu usg piersi i jestem gotowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin dopiero w kwietniu ale jeśli okaże się, że z powodu złych wyników badań albo odpukać dostanę okres to nastepny zabieg dopiero listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponiara a na kiedy miałaś miec planowany zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że to wiele tłumaczy \'Tameka Raymond udała się do Brazylii, by poddać się KILKUNASTU zabiegom plastycznym.\" szczególnie że tam mowa cały czas o płaskim brzuchu. nie można odessać w krótkim czasie za dużo i moze to jej zaszkodziło. albo za dużo narkoz w krótkich odstępach.. kto wie co znaczy te \"kilkanaście zabiegów\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi Samanta Ty mnie zawsze pocieszysz :):):) MY NAPARWDE POWINNYŚMY LEŻEĆ WSZYSTKIE RAZEM I SIĘ PODCZYMYWAC NA DUCHU :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam:)Nie moglam sie doczekac na pomoc:)i napisalam do sekreterki doktora,powiedziala ze ten slawny tutaj bio oil moge mimo ze ma witamine e przede wszystkim to chodzi o wewnetrzne nie przyjmowanie,swoja droga wczoraj uzylam i jest na prawde spoko:)a zawsze myslalam o ni ze to takie NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
KASIEKKASIEK,czy moglabys napisac gdzie masz zabieg?bo widze w stopce ze chyba nie w polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
KASIEKKASIEK,czy moglabys napisac gdzie masz zabieg?bo widze w stopce ze chyba nie w polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Kobiki prosze poradzcie cały czas wacham się czy wkłądki okragłe czy anatomiczne jak Wy myslicie..?jakie wybrałyscie i dlaczego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
ALE MAM STRESA JUZ ZA 3 GODZINY BEDA MNIE KROIC.. A MUSZE TAM BYC O 17.30... najsmieszniejsze jest to ze mam na 16ta ginekologa...wszystko na ostatnio chwile zawsze robie... JUTRO POWINNAM BYC JUZ W DOMU WIECZOREM BO TRZYMAJA OKOLO DOBY PACJENTKI. JAK BEDE W STANIE TO NAPISZE WAM JAK TO JEST BYC SWIEZO PO OPERACJI... masakra mam taki stres ze.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 dni...aaaa!!!!:)wszyscy kichaja wokol wiec zaczelam brac rutinoskorbin,nie wiem czemu muwil zeby brac arnike przed bo z tego co sie dokopalam to nie jest wsazana?>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekkasiek ja 2tyg przed op miałam wskazania żeby jeść wit c(chodziło o krzepliwość krwi) i to 1g dziennie,więc rutiniscorbin nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, no własnie na logikę wydawałoby się to dziwne, zeby takie restrykcje jak unikanie balsamu do ciała z wit E były konieczne.. niby nie operują podczas okresu a jak zajdzie siła wyższa to też zoperują. bez paniki trzeba ;) Iza - trzymamy kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
:-) Dziewczyny ;-) dajcie znać prosze jakie wybieracie wkladki...czy okragłe czy anatomy i czym sie kierowałyscie w wyborze .dzięki z gory ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przymierzalam anatomy i okragle, okragle wygladaly lepiej noi doktorek powiedzial ze jesli chce miec piersi badziej zaznaczone od gory to poleca okragle i takie tez wybralam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam okrągłe implanty 400ml,wybrałam je bo bardzo mi sie podobały takie piersi,. Niedługo minie miesiąc od mojego zabiegu jestem super zadowolona,gdybym miała jeszcze raz wybierać napewno wybrałabym tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×