Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Gosiunia26
jeszcze jedno czy któraś robiła piersi u dr. Pisery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula28 - czy ja równiez mogę prosić o fotki? Mój termin już niedługo a ja cały czas nie podjęłam decyzji dot. rozmiaru. Jestem dosyć drobnej budowy (dzisiejsza waga: 54kg/172cm) i chcę wyglądać naturalnie. Cieszę się, że jesteś zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
u Pisery z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymida - czy Ciebie również moge prosić o fotki Twoich nabytków? Pozdrawiam :-) L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
I mam straszny dylemat bo nie mam na jego temat żadnych opinii pacjentek, jak się to nie zmieni to chyba z niego zrezygnuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
I mam straszny dylemat bo nie mam żadnych opinii jego pacjentek,jak sie to nie zmieni to chyba z niego zrezygnuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia zaloguj się na forum Beautywpolsce tam na pewno znajdziesz coś na temat swojego doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Lion ;-) Czy Ty tez masz problem czy anatomy czy okrągłe..?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
do lion30 : ja też robiłam cycki u dr. Szczyta i też na początku proponował mi 280 czy 290 ml. McGhany anatomiczne pod mięśień ale przed operacją powiedziałam że chcę maksymalnie i większe wkładki od tych proponowanych przez niego i bardzo się cieszę że tak chciałam bo teraz to bym wyła chyba non stop . One wyj Ci bardzo małe zobaczysz ja jestem takiej samej budowy co Ty: 70 pod biustem wzrost 171 waga 52 i ostatecznie dał mi 335 i 370 ml anatomy pod mięsień i teraz po zejściu opuchlizny one są też małe naprawdę . za 2 lata idę na większe napewno będę chciała 500ml. a on już chciał mi dać pod 500 ( nie ma mowy ) znowu by wyszły małe. chcesz to Ci wyślę zdjęcia jak mi wyszło do aniula28 - bardzo proszę o fotki ( moja znajoma ma 450 okrągłe pod mięsień - porównam czy takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
jeśli można prosić Tamide o fotki ? wyślę Ci swoje ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
aniula28 ! żadne fotki jeszcze do mnie nie doszły ! swoje już do Ciebie wysłałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enii poszły jeszcze raz, wiem dlaczego nie doszły wcześniej.Twoje cycuchy już widziałam i oczywiście chwaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
enii a jaką miałaś wyjściówkę bo ja jestem płaska i mnie zaproponował 280,300 pod mięsień okrągłe,może dlatego że mam wąską klatkę.Orientujesz się może jaki to wyjdzie rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjściówkę miałam A bardzo małe flaki ( wykarmiłam 2 dzieci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia26 podaj mi swój e-maial to wyślę Ci zdjęcia Timida1982 ! czy mogłabyś mi przysłać zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Witaj Eni ;-) Powiedz mi prosze jestes zadowolona z anatomicznych wkładek ,bo ciagle sie nie umiem zdecydwać .:-)nie boisz sie ze moga sie przekrecic ..?moja pierwsza decyzja to nasuwaja i sie anatomy ale mam zawrot głowy. Eni mogłabyś mi wysłac zdjecia ,wysle ci mojego meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
kasiek,czy moglabys mi napisac ile placisz w londynie i jesli moglabym poprosic o namiary an ta klinike,linka zcy cos:).ja tez mieszkam w UK,ok 150 mil od londynu,zawsze to bylo by blizej niz do pl:).zdiekuje i pozdrawiam,aha jakby co to moj @.gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
kasiek,czy moglabys mi napisac ile placilas w londynie za zabieg?i czy moglabys mi dac jakies namiary na ta Twoja klinike?jakis link czy cos:).ja tez mieszkam w UK,jakies 180mil od londynu,zawsze to by bylo blizej niz do PL:).to moj mail gosia_daniel@buziaczek.pl.dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
aniula28,czy moglabym poprosic o Twoje zdjecia?chcialabym zobaczyc jak wyglada 400,tez mi sie takie marza:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jutro o tej porze bede posiadaczka (mam nadzieje) slicznych cycuszkow, juz nie moge sie doczekac hurrrrrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×