Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gosiunia26 nie mialam jeszcze op,koszt zabiegu(anatomiczne,pod miesien)13500zl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula28 tez byłam a raczej jestem na bauty i ogladam fotki i powiem Wam ze po niektorych az mi sie odechciewa -ALE ROBIĘ I TAK :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIśka Witaj , Ja mam miec implanty Mcghany335 anatomy ,mam 172 waga 60 ,pod biustem 75 mam teraz A ,ale wezme wieksze 350 albo 375 po nizej nie schodze juz zdecydowałam.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka87
Miracle kasprzyk te anatomiczne Ci bardziej polecił? czy po prostu takie wybrałaś? ja bym chciala tak jak ty 350 lub 375 ale okrągłe, mam 169 i ważę 54 kg, rozm B i tez 75 pod, mam nadzieje że to się uda przy moich wymiarach... Moja siostra robiła u Szczyta, ale z podniesieniem biust po dwóch ciążach, to jej 300 zrobił ale ona miała wyjściowe spore, u mnie niestety nic tam nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr .Powiedział mi ze to ja musze wybrać czy anatomy czy okrągłe.On nie moze za mnie tego zrobic troszke byłam zdziwiona ,ale to ma byc moja decyzja .Jak prosiłam zeby sie spotkac jeszcze na jednej konsultacji powiedział ze ma bardzo duzo zabiegów i zabardzo nie ma czasu ale jak mam ptanie mam do niego dzwonic :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka87
Aha, ja tez na początku byłam za anatomicznymi ale mojej siostrze super okrągłe wyszły, wiec już się nie zastanawiam nad tym:) ale fajnie że dał Ci wybór, bo słyszałam że u niektórych dziewczyn nie podejmuje się okrągłych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARLA nie zapomnij o mnie jak będziesz miała fotki,musze zobaczyć te 600.Ja dzisiaj kupywałam staniki (przynajmiej próbowałam) 75D za małe 80D za szerokie 75E nie było i na tym skończyłam zakupy wściekła oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam wybór odnośnie rodzaju wkładek a bardzo chciałabym, zeby powiedział jasno, że to czy tamto do mnie po prostu nie pasuje. Myślę, że nie miałabym odwagi się sprzeciwić tylko przyjęłabym to do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka87
Ja jadę do niego dopiero we wtorek i zobaczymy:) byłam wcześniej w "Melilocie" bo koleżanka tam robiła, to mi zaproponował 330, ale cena mnie odstraszyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzję mam podjąć w dniu zabiegu. Kilka dni temu wysłałam mu mejla ze zdjęciem to tylko powiedział, ze w moim przypadku okrągłe mogą wyjść sztucznie. Tylko nie wiem czy w tych nerwach w dniu operacji podejmę własciwa decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICI
IZABELLA PISZESZ O STANIKU JAKI MASZ TERAZ ,MASZ ZALOZONY D ZEBY DOBRZE SCISKAL BOLACE PIESI.JA MAM 350P I 375L I ROZMIAR BIUSTONOSZA MAM E.WIEC PRZY TWOICH 450 E BEDZIE ZA MALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICI
SAM JA ROBILAM TYLKO PODSTAWOWE BADANIA JAKIE SIE ROBI PRZED OPERACJA TO JES TYLKO KREW I PLACILAM 21 ZL.MOZE CHCIEC JESZCZE ZEBYS ZROBILA USG PIERSI,ALE JAK CZYTAM ZE DZIEWCZYNY PISZA ZE PO 120 160 180 PLACILY TO JESTEM W STRASZNYM SZOKU BO ZA CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do BARLA : bardzo proszę o fotki , planuję 2 op. pow. piersi i jestem ciekawa jak wyglądają większe piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mici z tymi rozmiarami jest bardzo różnie moja koleżanka robiła sobie 350ml ma teraz rozmiar D ja mam 400ml też mam rozmiar D i moja przyjaciółka robiła 450ml i też ma D.Także trudno określić jaki wyjdzie dokładnie rozmiar. POMPONIARA gratuluje i czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA-B1
aniula 28 wiem ,że można dostać szału w sklepie z bielizną...Sama tego doświadczyłam we wtorek. Wiem,że przez pół roku nie wolno nosić żadnych biustonoszy z fiszbinami ale byłam ciekawa co mają do zaproponowania.... I ZAŁAMAŁAM SIĘ!!!! Wszystkie ładne były do D a te zaczynające się od 75 E to czysta masakra. Ramiączka grube jaak smycz dla psa!!!! Tragedia!!!! I te kroje...Cały biust zaudowany i jak w pancerzu. Ale weszłam na stronę Kingi i widzę,że mają fajną bieliznę. Więc zamówiłam już na przyszłość 75 F -śliczny i sexowny biustonosik!!!! Nie po to robiłam cyc ,żeby teraz go całości wsadzić w worek po ziemniakach.... Tak na marginesie , czemu niektórzy producenci nie myślą,że przecież kobiety powiększają biusty i nie koniecznie chcą staniki pancerze!!!!! Chyba mężczyźni je projektują bez wyobraźni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA-B1
aniula 28 wiem ,że można dostać szału w sklepie z bielizną...Sama tego doświadczyłam we wtorek. Wiem,że przez pół roku nie wolno nosić żadnych biustonoszy z fiszbinami ale byłam ciekawa co mają do zaproponowania.... I ZAŁAMAŁAM SIĘ!!!! Wszystkie ładne były do D a te zaczynające się od 75 E to czysta masakra. Ramiączka grube jaak smycz dla psa!!!! Tragedia!!!! I te kroje...Cały biust zaudowany i jak w pancerzu. Ale weszłam na stronę Kingi i widzę,że mają fajną bieliznę. Więc zamówiłam już na przyszłość 75 F -śliczny i sexowny biustonosik!!!! Nie po to robiłam cyc ,żeby teraz go w całości wsadzić w worek po ziemniakach.... Tak na marginesie , czemu niektórzy producenci nie myślą,że przecież kobiety powiększają biusty i nie koniecznie chcą staniki pancerze!!!!! Chyba mężczyźni je projektują bez wyobraźni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
A JA MYSLE ZE TY Z TYM F TO PRZESADZILAS.... NA STAROSC BEDZIESZ MIALA PROBLEMY Z KREGOSLUPEM I ZWISY DO PEPKA JAK ICH NIE POPRAWISZ OPERACYJNIE A NIE DAJ BOZE ZAJDZIESZ W CIAZE ... 600 to przesada (po ciazy bedziesz musiala wlozyc jeszcze wieksze zeby byly dalej jedrne) a co za duzo to nie zdrowo i nie wyglada to wcale ladnie. z kolei starsze kobiety z wielkim biustem nie wygladaja wcale atrakcyjnie to je jeszcze bardziej postarza. chyba sie nie zastanowilas robiac te cycki F to juz kalectwo. pozdrawiam isabella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Dziewczyny które miały robione u Kubasika proszę przyslijcie mi fotki bo jakoś nie mogę się zdecydować na lekarza może wygląd piersi zadecyduje.Mam umuwiona wizytę u Kasprzyka ale on ma takie odległe terminy ze mnie to zniechęca,zadzwonię do Kubasika może u niego będzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabella gratuluje :) ale chyba nie powinnas mowic ze przjmowanie witaminy C to duperele bo to nie my wymyslilysmy tylko lekarze,u Ciebie akurat wszystko poszlo ok ale moze nie jednej pomoze to w gojeniu i krzepliwosci.... Sam napiernicza mnie glowa nieziemsko i co i nic nie da sie zarzyc??to jakis koszmar...do tego pekl mi zab i tez pobolewa ..do dentysty pojde ale pewnie znieczulenia tez nie mozna??? Swoja droga znajomy lezal tydzien z zlamana noga i dawali mu tydzien morfine a dopiero po tyg.wzieli go na stol wiec mowi ze jak mi ma panadol zaszkodzic..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZABELLA-EVA dokładnie jak mówisz ja tez o tym myślałam i 400 to max ktore chce przed ciązą :) poza tym pracuje w sklepie z bielizna i wiem dokładnie jak wygladają staniki od f :P a ile kobiet cierpi z bowodu bólu kregosłupa to szok ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabella wcale F nie musi być jakimś wielkim balonem ,ja mam rozmiar E i wcale nie są wielkie.Jak jestem ubrana to wogóle nie rzucają się w oczy,a pozatym uważam że to indywidualna sprawa i każda z nas robi sobie takie piersi o jakich marzy. Barla mój lekarz powiedział że moge zacząć nosić normalne staniki,po 2miesiącach w dzień,a na noc jeszcze przez miesiąc ten pooperacyjny. Gosiunia na tym forum to chyba tylko ja robiłam u Kubasika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
dziewczyny! prosze napiszcie mi dokładnie jak wygląda okres rekonwalestencji? mam zabieg 10.09.09, moje dziecko bedzie miało wtedy 2 latka czy dam rade?mąż dostanie ok 2 tyg urlopu czy tyle wystarczy? czy będę mogła ugotowac obiad,wyjsc na spacer? mam nadzieje ze moje dziecko nie wybaczy mi nie noszenie na rękach he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar po 2tygodniach napewno bedziesz w stanie ugotować obiad i wyjść na spacer.Najgorszy jest pierwszy tydzień póżniej jest już coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
Aniula28,widziałam że masz 400,ja mam mieć 35, czy Twoje są ogromne tak się zastanawiam czy nie przesadziłąm,a wszystko chcę zrobić w tajemnicy przed zanjomymi,rodziną...obawiam się ze wszyscy zauważą,tym bardziej że teraz nie mam nic chociaż sie kamufluję push up-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
350 a nie 35 he he(35 to chyba teraz mam! ha ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nosiłam staniki z wkładkami ,teraz mam rozmiar ,D,E w zależności od stanika. Jak jestem ubrana to nie widać różnicy,co innego na nago wtedy fajnie wyglądają. U kogo masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×