Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kakukabana
No dzisiaj poswiecam sie edukacji :P...i kulinarnym zdolnoscia mamie obiad ugotowalam :D:D:D:D...ale wysiedziec nie moge wiec laze i laze w dol w gore na ogrod se usiade i planuje zaraz wymyc sie dobrze wleje se do wanny wody usiade tak zeby do pasa bylo i sie myje mam to gdzies nie bede sie ciagle obmywala kurde bo z wlosow to juz smalec leci :D:D..mam maly plan jak to sie mowi potrzeba matka wynalazku :))opowiem wam po kapieli :P... Jesli chodzi o bol to spoko biore Voltarene jest debesciarski!!!..mam jeszcze ketonal, dostalam od tej dziewczyny z ktora lezalam na pokoju ale nie biore na razie chyba ze na noc...ze spaniem to strasznie :/....boli jak cholera jak spie dlatego u mie z kladzeniem to ciezka sprawa obudzilam sie o 5 i wstalam bo kurde nie moglam wylezec :/... Dziwnie cos cycki tak robia jakby cos drzalo nie wiem jak to kreslic ....jakby powietrze ulatywalo :D::D:D:D..no i troszke swedzi ale ruch jest najlepszy w moim przypadku ...nie bolal was kregoslup???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że nie bolą nie znaczy, że możesz się forsować, pamietaj :) troszkę krwi się traci przy zabiegu, sama narkoza itd, trzeba dać ciału odpocząć :) mi chyba pielęgniarka mówiła, że żeby kręgosłup nie bolał podczas snu, musi być podparty na całej długości - ja sobie kładłam poduszkę bardzo nisko (spałam chyba na dwóch, ale nie jedna na drugiej tak dokładnie, tylko jedna była niżej, jak się kładłam, to juz od pośladków prawie miałam poduszkę, a druga zeby było pod głowę tak od połowy pleców. i mimo, że mam kręgosłup powyginany w chińskie S, to nie bolał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
cze.Kakabuana gratuluje!!!widze niezle to przezywasz:),ja pewnie tez tak bede po ...hehehe.pisalyscie jak to jest w ciazy z cyckami,albo po,ja mam znajoma ktora zaszla w ciaze zaraz po operacji:)nacieszyla sie cyckami co:):),jak na razie z E ma G!!byla u dr.i powiedzial jej ze po ciazy bedzie wszystko ok,hmm oby.mam pytanko dziewczyny jak mam sie zalogowac na to beauty??????bo juz szlak mnie trafia,zarejestrowalam sie tam,odeslali mi jakis link,ktory mam skopiowac,robie tak,ale nic mi nie wychodzi,poprostu nie moge sie zarejestrowac wrrrrrrrrrrr,moze ktoras wie co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
cholera nie mam innego Samcia,moze jeszcze raz sprubuje?tylko ciekawe czy mnie zechca z tym samym adresem hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabano zasnęłaś w tej wannie? matko jedyna od jutro wakacje,te dzieci zamęczą mnie na śmierć,nie mam je gdzie wysłać,babki się wypięły;jak przetrwać dwa miesiące?ciągle mi szkoda pieniędzy- zbieram grosiki na op więc może skoczę nad morze ze dwa razy na jakieś trzydniówki; a wy jak spędzacie wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja starsza córcia jedzie na kolonie do Rabki na 10dni ,a ja z młodszą w tym czasie jade nad morze. W lipcu ,albo w sierpniu z mężem i dziewczynkami jedziemy do chorwacji autem,bo mój mąż bardzo boi się latać więc samolot odpada.We wrześniu lece z koleżankami na Majorke,żeby odstresować się przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam, ja nie mam coś polotu do tej Beauty. Nigdy nic nie mogę znaleźć- no tragedia. Może Janess poratuje, albo pomponiara albo gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
kakukabana - BARDZO dziekuje za wskazowki. Super dokladnie opisalas droge :) A powiedz mi kochana dlaczego się angielskiego uczysz. Jak coś - wal śmiało, chętnie pomogę. janess - kurcze nic nie dostałam..buuu.. a cycuchy - mentory okragle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula adoptuj mnie i zabierz ze sobą w te miejsca pełne słońca;tylko pozazdrościć;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia Jasia zakwaterowalam w Lorenzo ,bardzo mily pan na recepcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Meduia dopiero ide do wanny musialam sie zaopatrzyc w ta folie kuchenna ...troche mi sie nawet kreci w glowie od tego bandaza:/ bo nie dycham gleboko ....meduzia bidulko duze masz te dzieci? aganesia ucze sie angielskiego tak dla siebie :) zeby nie byc glupim jak sie jedzie na wakacje i ludzi sie poznaje zeby umiec cos powiedziec a moze jakas inna praca kiedys, to sie przyda :)jak bede kiedys cos potrzebowala to dam znac:) ale juz mam taka korepetytorke :) sweet dziekuje :)))pisalam jak najeta wczoraj :P:P:P dzisiaj luzik nie pisze bo plecy mnie bola :) i kurcze musz sie pouczyc..ale dzisiaj me cycki spuchly i po bokach mam jakis baloniaste:D..i kurde raczki se trzymam pod cyckami bo sie boje ze wyleca mi implanty ... Samancia wyprobowalam to z poduszka jest duzo llepiej ..tylko raz mi wychodzi raz nie :P...mam nadzieje ze teraz sie poloze dobrze bo musze pospac troche zmeczona jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana dostalam te fotki ,a Tobie Aganiesia3 wyslalam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabano moje dzieci ani małe ani duże,córka do drugiej klasy pójdzie od września a syn do czwartej;problem wakacyjny tkwi w tym,że wiekszość dzieci z osiedla powyjeżdża do babć,dziadków,cioć,na kolonie,wczasy itd,no a ja zamożna nie jestem,kasy mało a teraz tylko jeden cel mam-zbierać i oszczędzać na operację;powiecie,ze egoistką jestem?a tak,dotychczas o sobie nie myślałam,poświęcałam sie rodzinie i co z tego mam?zawsze były ważne dzieci,remonty-koniec!przyszła pora abym i ja coś z życia miała,już mam 35 lat ,po co mi na starość cycki -ja chcę teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabano prześlij mi swoją wyjściówkę,pokaż jakie miałaś te cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
meduzia przesle ale w przyszlym tygodniu bo teraz jestem w domu u mamy az do wtorku a tam na lapku ma te zdjecia wysle wam przed i po ni eboj zaby :).... Meduia a co do twoich piersi i planow to pewnie ...miej cos w koncu wykarmilas dzieciaki tymi piesiami:)...nie miej az takich wyrzutow sumienia ale potrafie cie zrozumiec matka zawsze bedzie tak myslala Moze nad jezioro pod namiot ?...rodzinnie sie wybierzecie na weekend wziasc grila z domu i jechac :) kiedy slonce bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesik, myślałam że wyjechałaś :-) Dzięki za namiary, prawdopodobnie skorzystam. We wtorek jade do Krakowa, ciekaw jestem bardzo co mi zaproponuje doktorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cycolinki ale szalejecie na tym forum :-D w srodę byłam u anastezjologa na konsultacji i...wszystko ok nie przewiduje zadnych komplikacji w moim przypadku,aczkolwiek nie może nic zagwarantowac. no i Dziewuszki za 18 dni bede miec cycuszki juz nie moge sie doczekac!!! poki co chodze wyprostowana dumnie z skarpetami w staniku :-D:-D:-D i nadal najbardziej boje się ze nie poradze sobie przy dziecku po op...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
janess wreszcie dostalam fotki - dziekuje fajne te twoje cycochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana gratuluję nowych cycuszków i trzymaj się z dnia na dzień będzie coraz lepiej,wkrótce zapomnisz o bólu:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
kakukabana - a moze z dworca bym wziela taksowke? daleko to? duzo bym zaplacila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
aganesia szkoda kasy na taksowe lepej wez taksowe jak bedziesz wracac z op :) bilet razy dwa po 15 minut kosztuje 4 zloty:) a taksowa bedzie kosztowala 20 zloty? kolo 30 ? :) nie wiem jak to wyglada z taryfami o rannych godzinach ale pewnie jak sie nie chcesz stresowac jeszcze szukaniem tej kliniki to wez taksowe i jedz:))) na dworcu glownym jest taki kiosk jak sie wychodzi z dworca po prawej stronie mozna bezplatnie zamowic taksowke :)taksi np poznanskie numer 618222333 jak bys nie wiedziala gdzie ten kiosk jest ;) Becia dziekuje :) juz sie nie moge doczekac jak ten bol mnie opusci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
aleksar a jakie masz te dziecko duze?...jesli chodzi o dzwiganie to lepiej nie do 5 kg powinno sie tylko..ja ci powiem ze ja to jesli chodzi o dom to cos robie gotuje troszke posprzatam :)...duzo zalezy od tego jak znosi sie bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
dzieki kakukabana - jestes źrodlem mojej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana moje dziecko ma 2 lata i jest pełen energii,wszedzie go pełno...a jeśli chodzi o bol to myslę ze jestem chyba wytrzymała ...zobaczymy,poki co staram sie myślec pozytywnie i nie martwic sie na zapas, mam nadzieje ze dam rade moj maz dostanie tylko tydzien urlopu...kicha ale bede dobrej nadzieji ;-) pozdrawiam serdeczne i czekam na 7 lipca z niecierpliwoscia ( mam nadzieje ze zadne przeziebienie mnie nie dopadnie :-(,moze brac jakies witaminki??) bye bye :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
alekser w poniedzialek :) miniony...z tego co wiem to nie powinno sie brac zadnych witamin :)...mnie zadne przeziebienie nie wzielo po prostu zajelam sie czyms tam, zeby sie sama nie nakrecac:) Jak maz ma tydzien urlopu to dasz rade ja jeszcze nie jestem tydzien po a juz widzisz siedze i stukam przed kompem :P...hehe gotuje obiadki, pieke, wczoraj pranie ale w takim powolnym tempie to robie ....:)...nawet se sama glowe umylam ale to juz graniczy z mistrzostwem swiata co ja wyczynialam :) oczywiscie nie podnosilam rak do gory :)..u mnie jeszcze tygodnia nie ma a juz sobie dawalam, sama rade, fakt faktem nie mam dziecka :).. sie nie przejmuj bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
no to mnie uspokoilas...:-D pozdrowionka bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×