Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Vidusia, dr Kasprzyk ci włożył tak duże implanty? To chyba go kosmici podmienili, bo teraz podobno tylko małe proponuje - no 350 ml to max ! :) Ja też poproszę o fotki violesia@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vidiusa, nieźle :) fajne takie sporawe, ale myślałam, że z tak dużych wkładek wychodzą większe ;) dzięki za fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Vidiusa7 czy ja tez moglabym poprosic o Twoje fotki??masz wymiary takie jak moje-oprocz biustu oczywiscie hehehe,no i jestem 3cm wyzsza i chcialabym zobaczyc jak wyglada te 625:).moj mail gosia_daniel@buziaczek.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczka aaa
hej szczesciary:) ja tez chce nigdzie nie moge znalezc cennika uslug dr kolasinskiego i hair clinik w sawarzedzu(poznan) na str kliniki chyba nie ma? wie ktoras ile tam kosztuje? robilam tam sobie uszka 2.5 roku temu to klinika niedaleko mnie dlatego ja wybralam. opinie tez nie ma zlej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez poprosze fotke:) wesolutka19@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki tak troche ucichło nam forum,kakukabana trzymam kciuki za Ciebie kochana i gratuluje gorąco.Czy któraś pamięta gdzie kakukabana była operowana ,bo mi to jakoś umknęło. Vidiusa7 gdybyś mogła mi podesłać swoje fotki byłabym wdzięczna ,w marcu planuje drugi zabieg fakt nie tak duże implanty jak Twoje ,ale chętnie obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg szczerze mówiąc to nie wiem ile będe płacić ,teraz byłam na konsultacji o brzuszek ,o cycuchach rozmawialiśmy tylko tak przy okazji.Kiedy zapytałam o cene dr powiedział że napewno zrobi taką że będe super zadowolona.Czyli myśle że będe płaciła mniej,15sierpnia jade do niego jeszcze raz to się wypytam konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kasprzyk powiedział, że zabieg kosztuje tyle samo. Żadnych ulg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg Ty chyba widziałaś moje fotki ,bo ja nowych nie robiłam mam tylko te robione 2tyg po zabiegu ,a u mnie dzisiaj mija 5miesięcy, ale zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no u mnie tyle samo co operacja napewno nie będzie kosztował ,będzie taniej,ale nie wiem o ile. Wyśle Ci fotki moich blizn po 4miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam na pewno Twoich zdjęć. Przed chwilą sprawdzałam. Po prostu nie byłam zainteresowana takimi wkładkami a teraz i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg poszły fotki ,a kiedy planujesz kolejny zabieg i o jakich implantach teraz myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny,Kakukabana miała robić cycki u Bieleckiego ale nie jestem pewna do końca -może poszła do Kubasika ,no i nie wiem jakie ma implanty,na początku mówiła o 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam na watku kubasika na beauty ze laska za wymianę na większe płaciła 1,5 tys więcej, niż za pierwszy zabieg, przynajmniej teraz mi się tak kojarzy, ale nie mówie, ze na pewno.. ANiula jak robi coś jeszcze, to pewnie dostanie jakiś rabat, w końcu trochę tam zostawia kaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Witam! :) Mam nadzieję, że mnie pamiętacie :) Bardzo przepraszam, że tak długo się nie odzywałam :) Więc tak... Zrobiłam wszystkie badania i wszystkie wyniki są bardzo dobre :) Dlatego jestem bardzo zadowolona :) Pozostaje mi jeszcze kontrolna wizyta u ginekologa i u dentysty wyleczyć ząbek :) TO już za dwa tygodnie... :) Powiem Wam, że zaczynam się stresować... :) Szczególnie narkozy i efektu... Ale jednocześnie już jestem bardzo ciekawa, jak będę wyglądała... :) Mam nadzieję, że u Was wszystko ok :) I Samantha u Ciebie, jak piersi? :) Pozdrawiam! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
dziewczynki jestem po op...boli jak sk.....syn ....to co sie na przeklinalam to przez cale zycie tyle bluznierstw nie polecialo z moich ust....no wiec mam 300,moglam wziasc 320 ale doktorek mowil ze moze widac i sie ,marszczyc wiec wzielam, 300 ..widzialam cycki nie sa duze nie sa male sa fajne :)))...ale bez kitu jak mi wyciagali te dreny to myslalam ze w gacie z bolu narobie.... Ze mna lezala jedna dziewczyna....pani 47 lat i dala se wcisnac 250!!! doktor zaproponowal jej 200!! ...wiec kazalam jej sie popukac po glowie i powiedzialam ze ma wziasc 300 jak ja bo ma wiekszy obwod iwiecej troche cycka ale ona nie obeznana i wziela 250 ...po op zalowala ...i u niej sutki jeden wyzej drugi nizej ://// dotor powiedzial ze sie jej wyrowna.... Dziewczynki dziekuje za tryzmane kciuki :))) ciesze sie ze juz w domu ...na razie w bandazu i podkoszulce wiec nic nie wdac..ale podziwiam dziewczyny ktore roia drugi raz operacje i jak juz bede miala bandaze sciagniete powysyla wam zdjecia :**************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta Mam pytanko: jak Cie zaakceptowali po operacji najblizsi,znajomi! Mialas moze jakies nieprzyjemnosci ( glupie komentarze ze strony znajomych, rodziny0? Jak sie po tak dlugim czasie po opoeracji czujesz? Zmienil Ci sie wyglad piersi po tm czasie? zeszly Ci moze wszystkie blizny po operacji??? Dzieki za opowiedz Pozdrawiam:*:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranku, u mnie wszystko ok :) cieszę się, że u Ciebie rónież :) Kakukabana - fajnie ze się odzywasz, teraz musisz przetrwać a potem z każdym dniem będzie lepiej :) Lady Baby, ja nie jestem długi czas poop, bo dopiero 7 tyg :) rznajomi póki co nie zauważyli nic, z rodziny wiedzą tylko rodzice, jakoś przyjęli do wiadomości i teraz generalnie tematu nie ma. piersi od operacji zmieniają się z tygodnia na tydzień :) blizny chyba się trochę obniżyły, ale jeszcze nie na tyle, żebym powiedziała że tak moze być :) będę coś z nimi robić (blizny nigdy nie zejdą, można tylko sprawić, że będą mniej widoczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAKUKABANA WITAj nie martw się z dnia na dzień będzie coraz lepiej ,dziwie się że zdecydowałaś się na Bieleckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
samancia ..:)..powiem ci ze jak te dreny wyjeli to jakos juz poczulam sie lepiej nie ograniczalo to moich ruchow Aniula ...no wiec sama sie podziwiam, po tym zdjeciu od jednej dziewczyny i jak moja kolezanka ktora miala opeacje w tym samym dniu miala krzywo sutki stwierdzam MIALAM SZCZESCIE !! ze wyszly ok ...mam nadzieje ze juz tak zostanie :/ a we wtorek bede miala kontrole u kubasika bo bieleckiego juz nie bedzie jedzie na urlop ..nie wiem czy polecalabym go innym dziewczyna ...na dzien dzisiejszy raczej nie ...Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz cięcie? :) sutki moga się jeszcze wyrównać, po jakimś czasie od op. no i jak ktoś miał przed op na róznych poziomach to majac jednakowe impl też raczej tak je będzie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Samancia mam pod piesia ciecie Tak zgadza sie ze moga sie wyrownac tak jak pisala vildusia ze jej sie wyrownaly po 20 miesiacach! ...ale janess tez miala asymetrie to zrobil jej inne ciecie i ma rowno ..wiec nie wiem co o tym myslec :) mam nadzieje ze dziewczyna uloza sie te piersi :/ w koncu ta jedna pani ma 47 lat po 20 miesiacach to bedzie miala prawie 49 :(....mam mieszane uczucia samancia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady :) kakukabana - nie wątpię heh :) tylko wiesz, czasami mamy piersi na różnych wysokościach, czasami mamy rózne sutki (większy i mniejszy, ja tak mam), czasami na różnych wysokościach. ni eu każdego da się zrobić tak, żeby było idealnie, bo na przykład cięcia na róznych wys mogą dać piersi na róznych wys, a to się chyba jeszcze bardziej rzuca w oczy, niz asymetria sutków. chociaż pewnie jakby to mnie dotyczyło, to też bym była meganiezadowolona heh :) a tymi impl 250, no cóż.. ja mogłam się zdecydować na 240 hihihihi trzeba przed operacją szukać informacji. ja dziś wstępnie pogadałam z dr nt ust, ale teraz przekopię cały internet zanim dam sobie wstrzyknąć proponowany preparat (mimo, że planuję to dopiero pod koniec lata :P już się nie mogę doczekać.. :P ) a Ty mimo cięcia pod piersia miałaś te dreny z boków czy wychodziły tym cięciem pod piersią? ja miałam pod piersią i mnie zupełnie wyjmowanie ich nie bolało, prawie nic nie czułam na szczęscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
pytaczka ..nie wiem czy ktos ci mowil o klinice kolasinskiego ale podobno dobry z niego specjalista ..cennika nie ma ale jak pojdziesz na konsultacje to ci powie cene wiem ze sporo bierze za implanty konsultacje chyba 50 zloty ale ma ta animacje komputerowa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana ,a czemu odrazu nie poszłaś do Kubasika przecież wiadomo że uczeń dawno przerósł mistrza.Pacjentki uciekają od Bieleckiego do Kubasika,albo przychodzą na poprawki. Trzymam kciuki ,aby akurat Twoje cycuszki wyszły mu pięknie. Trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×