Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kakukabana
aniulka to zes mnie pocieszyla :D...moze bielecki kaze dluzej ?...ale szczescie moje ze ide do kubasiola :D.... Bo ta moja kolezanka musiala jeszcze prawie tydzien nosic kolejny pisala mi Tycia ...ja na razie nie moge ci nic polecic bo ino przez chwilunie moje cycki widzialam :P.....ale jesi chodzi o opieke to superowo jest w klinice bieleckiego :).....tam kubasik i bielecki przyjmuje ...roznie mowia o bieleckim ale jest spoko gosc aczkolwiek preferuje male cycuchy :))ale co mysli to powie, moj facio go bardzo lubi pewnie dlatego ze te same rozmiarowki cyckow lubia czyli mini ;/.... ja za anatomiczne placilam 10 500 cena jest naprawde niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
a wlasnie mialam wam sie pytac czy jedna tubka dermatix wsyatrczy? wiem ze kilka z was ma ten zelik ...jestem wlasnie w trakcie zamawiania przez neta i nie wiem czy czasem 2 nie zamowic chociaz cena nie jest zachecajaca;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek, faktycznie, nie doczytałam, bo z doskoku tylko czytam heh ano żonaty chyba jest, bliźniaki takie nie za duze ma :) ale generalnie fajny hihi :) to i policzy mniej niż pół ceny.. zawsze to lepiej, niż całe 7,5 heh :) jedna tylko będzie otwierał pierś? mam nadzieję że już wsyztsko będzie dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaku - ja kupiłam na allegro za stówkę jedna tubkę - dla mnie to jeszcze cena do przyjęcia, 170zł które mi mówili w paru aptekach już mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
samancia a u kogo kupowalas na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
w aptekach inernetowych po 132 zl znalazlam ale jak za stowke to juz w ogole super cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się umówiłam na odbiór osobisty, żeby sprawdzić, czy to na pewno dermatix (warszawa) i faktycznie, wszytsko ok. facet wystawiał 10 sztuk za 100 albo 110zł, wszystkie zeszły w parę dni. ja na razie kupiłam jedną tubkę, tego wychodzi maleńka kropeczka może mm średnicy na jedna bliznę, więc powinno być dośc wydajne.. nie mogę tego sprzedawcy odnaleźć teraz, jak mój P. wróci to go poproszę żeby odszukał w historii zakupów jesli się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
samancia juz nie trzeba kupilam :) tez na allegro, Nie bylo taniej niz 125 zl:)..przesylka jest za darmoche Musze wam powiedziec ze dzisiaj to normalnie super!..przespalam cala noc...obudzilam sie i nie bylo takiego bolu porannego jak poprzedniego porannka...jest super:))...wkurza mnie ten bandaz na maksa ciagnie mi cycki w dol jakby i mam wrazneie ze mi wyleca od dolu, wiec jak ide szybciej to mam rece pod nimi :)) Kukalam tu i tam:P..ale nie zapeszam jutro dam wam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie zaczynaj za wcześnie z tym dermatixem, żeby się blizny nie rozlazły :) fajnie że udało Ci się go taniej kupić ;) i że już przestaje boleć, a bandaża się chyba już wkrótce pozbędziesz :) (moze Twoja koleżanka musiała dłużej nosić bandaż, bo za słabo jej impl zeszły czy coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
no zaczne pozniej :) moze moze samancia ..musze sie dowiedziec co u niej ..ja mam tylko nadzieje ze u mnie wszytsko bedzie ok i ciao bandazo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM..... TYCIA 6666 JESLI CHODZI O MNIE TO BOL PO CESARCE A PO OP,PIERSI OKRESLILABYM ODWROTNIE...CZYLI BOL PO CESARSKIM C. TO 10!!!! JAK NIE STO A PO OP.PIERSI 1 !!! BEZ ZADNEGO POROWNANIA... CESARKI DO DZIS NIE ZAPOMNE I MOWIE ZE WIECEJ DZIECI MIEC NIE BEDE A CYCKI... SPOKO-NAPRAWDE!! ALE WIDOCZNIE KAZDY MA INACZEJ... JA SIE PO CESARCE WYPROSTOWAC NIE MOGLAM DOBRE DWA TYG.A OP.PIERSI JAK DLA MNIE BOL PRZEREKLAMOWANY :) :) :) ALE KAZDY INACZEJ ZNOSI BOL.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
KOTEK.... SUPER ZE IDZIESZ POPRAWIC.. NO ALE I TAK TA CENA TO NAWET ZNOSNIE.. A MI JEDEN IMPLANT IDZIE Z KOLEII W DÓŁ,CZYLI BRODAWKA CORAZ WYZEJ W JEDNYM CZYLI REWELACJA A MINELY 3 MIESIACE... K....WA MAC !!!!! JUZ CHODZE W TYM STANIKU 24 H I NIE WIEM CO MAM JUZ ROBIC...POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE...BUZIAKI :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta a szkoda, ze juz zajety hihi:) żartuje.. Maja nos ten cholerny stanik skoro on ma pomagać śpij tez w nim, ..ja jestem przerażona bo nie umiem zasnąć na boku czy plecach..tzn na chwile moge spać ale potem się przekręcam:( boje się, że znowu sobie zaszkodzę..w ogóle jestem gigantka ide na zabieg w piatek wieczorem w sobote sama wracam pociągiem do domu a poniedziałek do pracy:) Sam tak tylko jedna bedzie mi poprawiał, podobała mu się ta druga,:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, nie żartuj.. jak to \"idzie w dol\"..? opada? lekarz kazał Ci chodzić w staniku pooperacyjnym cały czas? Kotek - no szkoda hihi :P a co do wracania do domu to myślę, że dasz rade - to nie powinno już boleć tak bardzo, jak po pierwszej, no i dadzą ci jakiś fajny zastrzyk na odchodne hihi ;) swoją drogą, ciekawe, czy to wynika z błędu (nieuwagi) lekarza który robił ci op w stanach..? oni mają dobre ubezpieczenia od błędów i jakby się to udało udowodnić, to pewnie mogłabyś dostać jakieś odszkodowanie. tylko pewnie koszta zakładania całej spr są wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim dziewczynką :) Dawno mnie tu nie było i zapewne nie wszystkie mnie znają;) Aż mnie skręcało żeby tu do was napisać i wreszcie jestem,ja zabieg miałam 28.05,niedługo minie miesiąc i szczerze powiedziawszy nie bardzo jestem zadowolona, bo jedną pierś mam większą od drugiej.Doktorek na konsultacji po zabiegu mówił że to opuchlizna ,ale nie wydaje mi się żeby utrzymywała się aż tak długo.Napiszcie czy wy też miałyście podobny problem.Jak by cos to pytajcie na wszystko odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia a co powiesz na wielkosc swoich nowych nabytkow,jestes zadowolona?moze to faktycznie opuchlizna,bo mialas dwie rozne wkladki,albo chcial wyrownac i przedobrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokłanie tak samo. Też miałam 2 różne implanty 300 i 325 ze względu n a asymerię i tak już zostało no i tak zostanie niestety. Nie jest to jakaś duża różnica ale jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mi tłumaczył, że nie da sie idealnie dobrać wkładek bo tu nie chodzi tylko i wyłącznie o pojemnośc ale z tym sie wiąże średnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wielkość, to bardziej podoba mi się ta większa rzecz jasna;) a kształt tej mniejszej bo jest ładniej zaznaczona od góry.Jutro postaram się zrobić fotki to wam prześle i same ocenicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia, no hej! Gdzie byłaś jak ciebie nie było!? Chetnie zobaczę fotki, przypomnij mi tylko swoją wyjściówkę, bo nie pamietam.Mój mail violesia@gazeta.pl Janesik luknij na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG12, wiesz co ale na fotkach nie widać asymetrii, no chyba że nie twoje ogladam hm... No nastraszyłyście mnie, bo tez mam mieć dwa różne implanty. hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hej dziewczyny :) jestem po konsultacji i mam sciagniete te bandazo:D..No wiec jestem zadowolona sutki sa prosto ;)...troszke na mostku spuchniete jeszcze :)..ale ogolnie doktorek zadowolony .. Kubasik bo u niego mialam konsultacje strasznie przesympatyczny:) Dziewczynki jesli chodzi o wielkosc to jestem zadowolona :)... ani za male ani za duze troszke tez mam wieksza jedna piers ale to juz tak mialam wczesniej :) jak zdjecia porobie w przyszlym tygodniu jak wroce do domciu bo tutaj nie mam kabla do kompa to wam poprzesylam zdjeciotka:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
dziewczynki ja tez mam jedna troszke wieksza piers ...i przed op i teraz, troche hmmm widac za mocno powiedziane, czuc jak sie wezmie do lapki piers...Gosiunia wysli mi tez maila hanna_boc@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też poprosze o fotki jak będziecie wysyłać,prosze o mnie nie zapomnieć.Kakukabana ciesze się że jesteś zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
nie boj zabki aniula nie zapomne ...te moje 300 do twojego 400 to dopiero mini cycek bedzie ;))) ale wlasnie sie umylam mam straszne siniaki tam gdzie szwy byly takie sine na maksa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem ciekawa od czego to zależy że u jednych piersi są mocno posiniaczone ,ja nie miałam ani jednego siniaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, trochę własnych predycpozycji (tak jak z wrażliwą skórą czy naczynkową - niektóre kobiety mają, inne nie), a trochę pracy lekarza podczas zabiegu Kakukabana - ja na mostku miałam opuchliznę prawie 6 tygodni.. Gosia - gratuluję i cieszę się, że się odezwałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
ja mam na maksa na mostku sine ...a tam gdzie szwy to normalnie czarne sinioki wiec jakbym wam pokazala to byscie sie przerazily, jak po jakis wypadku powaznym ..no i lewy cycek mnie mocniej boli i ten ma taki sinawy kolor widac ze ucierpial bardzo...mam nadzieje ze to nic zlego w koncu lekarz nic nie mowil a wczoraj to ogladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×