Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

violesia jak się czujesz? jestem nowa na forum,i dopiero ogarniam wasze posaty:) w poniedziałek mam zabieg i już sie boje. Jak sie czujesz?kiedy miałaś operacje? Masz może jakieś zdjęcia staników, które sie nosi? bardzo są niewygodnie i grube??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes poczytałaś,dobre co?Cudownie,że ktoś wpadł na taki genialny pomysł,zawsze to jednak będę troszkę zdrowsza:)Pierwsze dni przyzwyczajałam się i popalałam zwykłe fajki,teraz już wystarczy e papieros i mam zamiar spróbować te,co nie zawierają nikotyny,bo u palaczy chodzi też o ten odruch,żeby mieć co zrobić z rękoma.No zobaczymy jak to dalej będzie:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubasikowe pcjentki-jakich badań wymaga Kubasik przed operacją?na 1 konsultacji powiedział mi,ze morfologia,elektrolity(Na i K?),krzepliwość krwi,grupę krwi i usg piersi-coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, długo mnie tu nie było. Widzę, że Samanta doczekała się swojej operacji :) No i jak efekt Ci się podoba? Masz jakieś fajne fotki? U mnie to już prawie 2 lata po a dokładnie rok i 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile za taka operacje
i jak jest roznica miedzy okraglymi i anatomicznymi?okragle chyba wygladaja bardzo sztucznie?ja bym chciala dobre c lub male d po porodzie mam a zalana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaD0279
hej dziewczyny juz od jakiegos czasu czytam i czytam wasze posty i jak slowo daje ogarnela mnie obsesja na posiadanie fajnych cycuchow,ktorych aktuaknie brak :( w mega kompleksy wbila mnie pewna gazeta gdzie codziennie publikowane jest zdjecie laski z mega fajnymi cycuchami mimo ze 99% z nich to sylikony kazdy facet sie slini i te ich komentarze no jak tu sie nie zalamac..... a poza tym naprawde mi sie podobaja wrrr tez takie chce. dziewczyny ktore macie to juz za soba prasze przysylajcie foty prosze,prosze mieszkam w Londynie,ale nie mam tu zaufania do lekarzy i maly dylemat jak to wszystko zrobic pozdrawiam was cieplutko.... ps ale wam zazdroszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Meduza - ja miałam te badania co wymieniłaś. Nic więcej :) No i dowód ze sobą. Kasa poszła wcześniej przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaD0279
hmmm nikt nie chce wyslac mi fotek why???????????? dziewczyny a moze ktos robił operacj w na wyspach?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia zaloguj się na www.beautywpolsce.com tam jest dużo dziewczyn z wysp po operacji,nawiążesz z nimi kontakt,fotki piersi też tam pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silinka
Witajcie dziewczynki ! Mam 35 lat.Jestem już 11 dzień po zabiegu.Boże jaka jestem happy.Może was zaskocze,ale byłam w tej sprawie na ukrainie.Na razie jestem bardzo zadowolona i pełna optymizmu.Miałam A obwisłe po 2 letnim karmieniu,a teraz mam C.Doktor mówi po polsku ,ale poniważ jestem pielęgniarką ,więc bardzo nie starał się ,żeby mi coś więcej wyjaśniać.w każdym razie zrobił ładną robotę.Wkładki ALLergan 270 ml.cena zabiegu z wkładkami i resztą + dojazd 8000 zł. Blizny 4 cm pod piersią, rasowe,prawie nie widoczne ,ale mam tendencje do bliznowców ,więc ociągam się z wyjęciem szwów.mówił ,że moge wrócic do ćwiczeń po miesiącu.co wy na to? dodam że intensywnie ćwiczyłam jogę.Macie jakieś doświadczenia co do powrotu do ćwiczeń? Ja narazie zafundowałam sobie miesięczny urlop i staram się nie przeforsowywać.Piersi są jeszcze tkliwe ,ale już trochę miększe.A.. no i co z basenem i masażami w dżakuzi ?! Pozdrawiam Was wszyskie i ciesze się ,że znów moge być kobietą.Dodam jeszcze ,że to nieprawda ,że facetom obojętne są nasze piersi.Mój mąż stale mnie zapewniał ,że lubi je takie jakie są i że mnie kocha i wogóle, a teraz zachowuje się jak wariat ,bo tak mu się podobają i powiedział mi że tak mówił wcześniej , bo nie chciał mnie urazić( CHAM JEDEN ! ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wróciłam .Dziękuję za miłe slowa :) Wszystko ok .Jak dojdę do siebie to zdam dłuższą relację.Wbrew pozorom to plecy mi dokuczają ."Dziewczynki "grzeczne nie bolą i ładne wyszły - zrobiłam jednak takie jak w stopce :) Pozdrawiam cieplutko i odzywam się wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaD0279
Dzieki kochan a za info zaraz tam sprobuje cos poszperac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaD0279
Meduza ty pewnie masz malego stresa bo to juz na dniach trzymam kciuki 1Dani1 fajnie z emaasz juz to za soba wysli mi kochna fotki jak bedziesz mogla pozdrawiam cieplutko wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo33
Dziewczyny nie macie wrażenia przy nachylaniu,że chlupie Wam w piesi?Operację miałam dwa tygodnie temu i oprócz tego nic się nie dzieje tylko gdy się nachylam odczuwam dziwne jakby dziwne chupanie czy przesuwanie dodam,że piersi są równe i nic się nie dzieje.Dzięki z góry za odpowiedź.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny Chciałam Was wszystkie gorąco pozdrowić:) Widzę ,ze Nasza Sam..jest na straży;) Beciak buziaki:) Samancia bardzo bardzo mocno ściskam Ciebie i Twoje cycochy;) Ja na razie nie zaglądam tu ,bo jestem 4 tyg.po szczękówce ,ale tęsknie za tym topikiem:) Muszę nadrobić zaległości bo widzę ,że piszecie jak szalone i pełno jest nowych cycolinek;) jeszcze raz buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silinka
hej leo33. mi tam nic nie chlupie a czas ten sam.Za to teraz mam straszne uczucie napięcia w piersiach bo jestem przed miesiączką ,ale mam wrażenie ,ze to wszystko minie.Co do ukrainy to adres ciężko tu napisać bo rosyjskie litery w każdym razie we Lwowie.Jak chcesz to napisz mi swój adres na emaila wyślę ci pocztą namiary.annabast@o2.pl Co do wizyty moge pojechać lub nie , to zależy ode mnie.Raczej pójde na konsultacje do mojej innej pani doktor we Wrocku, jak nic mi nie bedzie doskwierać oczywiście ,a jak będzie to wycieczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leo 33 też to miałam sądze ,że wynikło to z tego że po 2 miesiącach od zabiegu pojechałam do Turcji ,pomimo że zasłaniałam piersi mokrą pieluchą to i tak się przegrzały i jak się schylałam to coś mi chlupało nad brodawką ... zgłosiłam to lekarzowi ,kazał obserwować dostałam maśc lioton100 i po jakimś czasie przeszło nie mówię ,że masz przegrzane bo to może być coś całkiem innego ale warto to zgłosić ...i mówiłam ,że jak tu zajrzę to zaraz będę chciała pisać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Ewciu - hello :D :D :D jak tam Twoje cycuchy? robią wrażenie co..? :D Mario - odezwę się na maila :) parę dni nie zaglądałam, a tu ile cycolinek przybyło hihi :) pozdrawiam wszystkie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewciu!!!Pozdrawiam i wysyłam buziaki:)1Dani1 super,że jesteś już po,gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silinka
Hej.Czy to znaczy ,że naszych piersi nie należy przegrzewać!!? nic o tym nie wiem.Prosze o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silinka w zaleceniach po operacyjnych jest wszystko napisane zapraszam Ciebie do czytania tego topiku wszelkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania tu znajdziesz tak nie wolno przegrzewać przez pierwsze 6 miesięcy sauna ,solarium ,wysokie temperatury w gorących krajach Samcia;) oj robią wrażenie:)))))))) jak się ogarnę po tym zabiegu to napiszę Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black_saphir83
sam :) miamorek :) zyjecie ?? odezwijcie sie na meila bo na forum zadko bywam :) buziole for all;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia769 dziekuje za mile slowa.Na razie jeszcze wracam do siebie bo oslabiona jestem mocno ,zle sypiam. Jak wroce do formy to sie odzywam i oczywiscie rewanzuje fotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu, czekam :) mam nadzieję, że Cię nie boli po tym grzebaniu w zębach brrrr ;) Black - napiszę kochana, spokojnie :) z tym przegrzewaniem piersi trzeba ostrożnie - ja mogłam iść na solarium po miesiącu (i poszłam), ustawiłam sobie klimę na 16st i mocny nawiew i tak sie opalałam długo, dziś jeszcze sobie tak ustawiam na chłodno jak się opalam. a na dworze to patent Ewci - mokra pielucha na cycki :) raz pojechałam ze znajomymi nad wodę, bez zamiaru opalania nawet, ale słonko i tak przygrzało, to myślałam, że mi się ugotowały te silikony.. niemiłe uczucie ;) nic się nie dzieje, nie boli etc, ale wtedy to nie było fajne - więc lepiej uważać :) zapomniałam, że w niedzielę minęło mi 5 mies po.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Hey laski!ja juz po konsultacji,bylam u 2 dr,jeden zaproponowal mi 400,ciecie pachowe,HP,drugi 350,ciecie pod piersia HP,oczywiscie okragle,i teraz mam dylemat:)niewiem juz sama ktore wybrac:-O,dziewczyny mam prosbe do tych ktore mialy ciecie pod piersia,czy moglabym poprosic o fotki piersi i blizn??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, jestem pierwszy raz na forum, tzn pierwszy raz się odzywam, bo już od kilku miesięcy czytam. Oczywiście już się zdecydowałam na operację u dr Krajewskiego w Gryficach. Termin już ustalony na koniec października i zaczynam pomału się denerwować. Napiszcie proszę, jaka jest opieka w Gryficach i w ogóle jak dochodziłyście (albo dochodzicie :)) po zabiegu. Ile tak naprawdę czasu jest się wyłączonym z życia, kiedy można prowadzić samochód, jak z myciem głowy???? itd. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie, które są już po .... :) i przed też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×