Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość aganiesia3
wkładki 350 i 375, a odrętwienie nadal jest :( naczytałam się o porażeniu nerwu łokciowego i jak mnie nie puści...to dół..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiesiu może idz do lekarza z tą ręką a nóż widelec lekarz powie Ci co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia, a co dr powiedział w klinice? ze samo minie? to chyba musi wiedzieć co to jest, skoro wie, że minie..? która z dziewczyn z forum albo z beauty miała jakieś straszne bóle barku czy coś i okazało się, ze podczas op coś tam nadwyrężyli. chyba masaże jej pomogły - może i Tobie by pomogły jakieś zabiegi fizjoter. czy coś w tym stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
lekarz powiedział, ze minie, ale to ciągłe odrętwienie mnie wykańcza. Poczekam ten tydzień do wizyty. Pozdrawiam cycatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuni
Dziewczyny Pomocy! Trochę jestem zestresowana. Na poczatku października mam termin operacji u doktora Charazińskiego w klinice Sankowskiego. Czy któras z Was miala u Niego operację? Mam mieć podniesione i powiększone piersi. Nie wiem czy dobrze wybrałam lekarza. Po konsultacji wybral mi okragłe protezki ale nie pamietam jakiej firmy. Doradźcie coś. Troche sie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuni proponuję zaloguj się na www.beautywpolsce.com i tam poszukaj swojego lekarza,może są tam jego pacjentki; dziewczyny pozdrawiam i czekam na nowe foty,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile to kosztuje w krakowie
?jaka jest cena wkladek? 10000 czy wuecej? napiszcie aktualna cene za ten zabieg ok? czytam i nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia 3 i Asiulek prpsze o fotki :-) Saas nie daleko kliniki jest galeria handlowa więc może tam ...zklikamy się na maila :-) pozdrawiam wszystkie DZiewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jestem tu nowa i zainteresowana powiększeniem piersi, jestem już nawet umówiona na konsultacje u dr Sirka w Bielsku na 14.09 i już mam stresa. Mama prośbę bo wiem że mi coś doradzicie, cały czas się zastanawiam nad wielkościa i rodzajem implantów, nie chcialabym miec za duzych ,pełne B lub małe C. Myślę raczej o anatomach bo wydaje mi się, że będa wyglądać bardziej naturalnie niż okrągle ale moze się myle, mam 160, 72 pod i 82 w obwodzie. śledzę od kilku dni Wasze wypowiedzi i bardzo mi sie podobaja. Jeśli moge prosic o jakies Wasze fotki to będę bardzo wdzięczna szczególnie tych dziewczyn od dr Sirka.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynek 7 , mogę Ci nawet pokazać na żywo. !4.09 jadę na kontolę na godz. 16 jak chcesz to możemy pogadać , trochę czasu pewnie spędzimy w kolejce u dr są poślizgi. Ja mogę Ci tylko powiedzieć ,że jestem zadowolona z piersi , podejścia dr i opieki. Wysyłam Ci fotki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki SAAS za fotki, cycusie masz supeer, chociaż ja wolałaby ciut mniejsze, bo po co mam się tłumaczyć ciekawskim, ale zrobione masz cudnie, mam nadzieje że ja tez będę zadowolona, jeżeli nie stchórzę. Jetem tez umówiona na 16 i dla odwagi prosiłam męża żeby jechał ze mną.Dzwoniłam tez do Krakowa do dr Kasprzyka, ale konsultacja dopiero na luty, a zabieg pewnie za kolejne pół roku i czekani by mnie dobiło tym bardziej że jestem już w wieku trochę...hm...41, a poza tym trochę daleko. Ale mnie zmartwiło że tak długo się czeka w poczekalni u Sirka, ale może przezyję. Chciałabym jak to mozliwe zobaczyć zdjęcia od Violesi, bo chyba masz anatomy o ile dobrze kojarze.Dzięki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
samanta, meduza, cytrynek, sweet, nata33, janess - fotki poszły Komu jeszcze? Dopiero teraz bo wczoraj miałam bandaże ściągane. Wkładki 350 i 375. Dobrze, ze Was posłuchałam :) Nadal śpię na wznak prawie na siedząco i bolą mnie mięśnie od piersi do obojczyków. Dziewczyny kiedy będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiesia sorki ale nie doszły do mnie fotki a chętnie obejrzę, jesli możesz powtórz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aganiesia widziałam Twoje fotki i może rzeczywiscie lewa pierś jest troszkę większa ale to chyba dlatego że dopiero 9 dzień i jest opuchlizna, ale to jest ledwie zauważalne,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meduza i cytrynek wyslalam fotki:) Violesia urlopowiczko gdzie Ty sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia 3 dziekuje za fotki, minimalnie widoczna , daj im troche czasu,lepiej bedzie kazdego nastepnego dnia.Ja po 14 dniach biegalam juz w pracy:)trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess dzięki za fotki, fajne masz takie naturalne, wcale nie poznać że nowe nabytki ale dla mnie byłyby trochę za duże,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess dzięki za fotki, fajne masz te nowe nabytki takie naturalne wcale nie poznać że nowe ale dla mnie trochę byłyby za duże,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynek dziekuje,masz takie wymiary jak ja ,choc dr.upieral sie,ze mam 66cm pod,tez mam 160 , waze 50kg,ja chcialabym wieksze, 325-350 bylyby idealne i rozstaw pomiedzy piersiami bylby mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynek dziekuje,one nie sa duze,dla mnie za male,chcialabym 325-350.Tez mam 160 ,50kg przed op w obw.80-82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×