Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Saas dr odpisał i powiedział,ze nie ma przeciwskazań do operacji -nie zalecił dokładniejszego badania owych torbieli a co do rozmiaru to twierdzi,ze wybrał proporcjonalnie do mojej figury; kto ma nowe fotki?chętnie popatrzę aganiesiu trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie:) Po kilku dobrych latach marzeń o operacji w końcu się zdecydowałam,szkoda czasu,tak więc następne lata mam zamiar spędzić na plaży w bikini o rozmiarz na który teraz mogę jedynie popatrzeć i powzdychać:) 16tego mam konsultację u Dr.Renkielskiej w Gdańsku(robiła któraś z Was może u niej??) i zbieram jak narazie informację żeby stawić się tam jak najbardziej zorientowana.Wasze doświadczenia utwierdziły mnie w postanowieniu i nie mogę się doczekać efektów:) Zastanawiam się nad rozmiarem,chcę możliwie duże piersi przy zachowaniu naturalnego efektu i proporcji do ciała,takie pełne c/małe d.Przy wymiarach:170cm,52kg,70cm pod biustem,61 w pasie,92 w biodrach jakie wkładki mogę z lekarzem negocjować?Waham się między 325 a 400-choć na te chyba się nie odważę nawet jeśli będzie możliwe ich "zamontowanie";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Amelia Dziewczyny na pewno Ci cos doradzą, choć oczywiście decyzję musisz podjąć sama. Dobrze by było, jakbys nam powiedziała ile masz w biuście czyli jaką masz "wyjściówkę" Ten sam implant może zupełnie inaczej wyglądać u dziewczyny, która przed operacją nie ma kompletnie nic (coś o tym wiem ;-) a inaczej u dziewczyny, której piersi "zdezerterowaly" po karmieniu :-). PIsz, poradzimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenciamm - silikony to silikony. będą ślicznie imitować naturalny biust, będą w dotyku mięciutkie (ale nigdy nie tak, jak duże naturalne) ale jak się położysz to się na boki nie rozjadą jak naturalki ;) no i blizny.. zabieg można zrobić będąc pełnoletnim lub za zgodą rodziców przez ukończeniem 18r.z. Lasintia - ja coś o tym czytałam, ale dla mnie gra nie warta świeczki. tłuszcz się bardzo wchłania, ile razy trzeba by go przeszczepiać? to ie służy powiększaniu, jak macrolane, tylko wypełnianiu jak to i owo opadnie. Ammelia - nawet nie słyszałam nazwiska tej pani dr do której idziesz (zobacz na beauty w polsce może ktoś się u niej operował) - ja bym brała na Twoim miejscu 400 jeśli się da ;) sama mam 325 wysoki profil (przy 165cm, 45kg i 65cm pod biustem i wygląda super ;) ani za duże, ani za małe (chciaż ciut większe zawsze by mogły być hihihi) Meduzia - i całe szczęscie, że to nie przeciwskazanie.. uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Pa dziewczyny, jutro jano jadę. Odezwę się po. Zaczynam się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się tylko boję,że będą za małe:-( aganiesia słodkich snów podczas znieczulenia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak najbardziej boję się narkozy. To jest dla mnie największy problem no, ale w końcu się przełamałam i mam nadzieję, że nie ucieknę z kliniki w dniu zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjściowe mam pełne A-małe B i takie mam od zawsze,nie rodziłam,mam 23 lata no i dość problemów z brakiem ładnej bielizny takim rozmiarze-jak i wielu innych pewnie Wam znanym.Poza tym przy moim wzroście są stanowczo za małe:/Na początu myślałam o wkładkach nie większych niż 250 bo myślałam że wystarczą na ładny biust,ale jak czytam Wasze opinie widzę że to za mało.Chcę mieć śliczne,pełne piersi,które nie będą ginąć pod ubraniem.Zobaczę co mi powie moja Dr ale poniżej 300 na pewno się nie zgodzę,nie po to się teraz na to decyduję żeby na 2-3 lata wymieniać na większe.Szukałam opinii o Dr Renkielskiej na beauty,ale nic nie ma:/ W 3mieście jest jednak dośc znana jako dobry plastyk,podobno robi ładne piersi i ma dobre podejście do pacjenta.Zobaczę na konsultacji na własne oczy to się przekonam:)Marzy mi się termin max na listopad,Nowy Rok chciałabym już witać w pełni o własnych siłach z dumnie wypięta piersią;) Czy są w ogóle dziewczyny które żałują operacji?Pocieszam się że większość się cieszy,sama nie przewiduję innej opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzo - super,że dr nie widzi przeciwwskazań do op. Jednak sama musisz raz na rok robić Usg , dla sprawdzenia. Ja sama teraz też muszę znaleść lekarza , który zna się dobrze na żelowych cycuszkach. Alexar !!!! zapracowana kobieto , jak tam po wizycie kontrolnej? Biegasz już w poszukiwaniu nowych staniczków ? Dziewczyny napiszcie jak długo stosowałyście plastry silikonowe??? Wiem tylko ,że mają być nakładane na wygojoną bliznę . Aganiesia - pewnie już cieszy się z nowych cycuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saas mi wystarczyły 3 plasterki,około 1,5msc stosowałam jeden,czyli koło 5msc w sumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Heyka!dziewczyny zapytm ponownie-czy kyoras z Was tutaj ma euroslicony?ja mam za 3 tyg konsultacje-dopiero:)i juz mam stresaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Becia69,przeczytalam wlasnie Twoja stopke:-P,czy moglabym prosic o Twoje zdjecia??moj mail gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet sprzwdz pocztę czy doszły jakieś fotki,bo miałam problemy z wysłaniem,ten buziaczek chyba powinien być bez przerwy co?Napisz czy doszły to puszcze następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Beciu,tak doszly,dzieki,fajne masz tfe cycuchy:),a masz moze takie jak terazniejsze??:)kurde ciekawa jestem jakie mi dr zaproponuje,ja mysle nad 400:)hmm a co tam heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu - powiedz mi jeszcze czy jak przykejałaś plaster silikonowy to dawałaś na niego jakiś opatrunek ? Jeszcze jedno , dzieliłaś go na dwie piersi ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saas plasterek przecinałam na pół i wystarczał spokojnie na dwie piersi,na plasterek nie dawałam żadnego opatrunku,nie ma takiej potrzeby.Czy kupiłaś ten plasterek o którym tu pisałam,bo on ma cielisty kolor i dobrze się trzyma, są jeszcze przezroczyste i one nie trzymają się dobrze.Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet wysłałam Ci parę fotek robionych rok po op,najnowszych póki co nie mam,w tygodniu postaram się zrobic parę,to prześlę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Saas przepraszam ale naprawdę nie mam na nic czasu przez tą robote...byłam na kontroli(ostrzegam starszne kolejki czekałam chyba ze trzy godziny,nienormalne tyle kasy i jeszce czekac!!!nie zdziwiłoby mnie to na kase chorych ale za 11.000zł??) Sirek super gosś pożartowaliśmy i mogę już wszystko robic,spac na boku i do konca sierpnia chodzi w staniku a potem moge zakładac z fiszbinami i chodzic bez bo mam zgrabne i nie zaszkodzi mi to,tak twierdzi, te plastry mam urzywac do konca roku a tak poza tym to wszystko jest ok,nastepna kontrole mam pod koniec pazdziernika...od wrzesnia juz nie musze tez spac w tym staniku wiec jestm happy,jedyne o co zapomniałam zapytac to czy moj mąż moze się nimi tak porzadnie pobawic?hihi pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Tych z Was które juz są po.Wiem,że to u każdej przebiega to indywidualnie,ale po jakim mniej więcej czasie byłyście w stanie wrócić do pracy?Jestem farmaceutą więc całe dnie spędzam na nogach,niemało muszę się tez nabiegać,schylać i podnosić ręcę do najwyższych szufladek co będzie mi na pewno spraiało trudność po zabiegu.Dostanę max 2 tyg urlopu,zwolnienia wolałabym nie brać i zastanawiam się czy po taim czasie będę w stanie wrócić do pracy i bez problemu wytrzymać te 8h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
witam, jestem juz w domu, nie jest tak zle, ciecie jednak wokol otoczki, pozniej napisze cos wiecej, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
meduza - dziekuję za maila. Dziewczyny pisałam o tym na beauty, ale napiszę też tu bo nie wszystkie tam zaglądają. Od operacji czyli od piątku mam mam zdrętwiałe dwa palce u prawej ręki, mały i serdeczny, część dłoni i przedramienia. To podobno ma minąć, ale nie wiadomo kiedy. W internecie nic nie znalałzam na ten temat, a jest to bardzo denerwujące. Miała któraś tak albo wiecie coś na ten temat? Bo to czekanie mnie wykończy. Martwię się. Zupełnie jak nie moja ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu , dzięki za odpowiedź . Będę zamawiała w poniedziałek, sprawdziłam i wiem ,że polecasz OLEEA FABRIC. Alexar , powiadasz trzy godziny czekania , to faktycznie "fajna " rozrywka. Zobaczymy ile ja posiedzę 14.09, pomyśl o tej kawie gdzie i o której. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,długo z braku czasu nie dawałam znaku życia.Powoli przyzwyczajam się do swoich nowych cycuchów.Nic już nie boli, no w końcu to już 3 tygodnie po, ale ciągle twarde i już nie mogę się doczekać kiedy zrobią się takie mięciuchne. Aganiesia3-ja miałam zdrętwiałe palce, ale u nogi,ale to po paru godzinach przeszło, w ogóle nie zwracałam na to uwagi,bardziej skupiałam się na bólu. Sam-wysłałam Ci moje fotki. Za tydzień jadę na kontrolę, nie mogę się doczekać kiedy w końcu pozbędę się tego pooperacyjnego biustonosza,taki niewygodny. Przyznam się ,że zaczęłam już trochę ćwiczyć na dolne partie ciała, bardzo delikatnie, stopniowo,5 min dziennie nie powinno zaszkodzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
asiulek - a w który dzień jedziesz? Jak w sobotę, to się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×