Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

do ya _gusia czy moglabys mi zdradzic ile kosztuje cie caly zabieg , ja tez planuje powiekszyc sobie biust i robie narazie rozpoznanie co i jak fajnie ze istnieje takie forum mozna sie duzo dowiedziec -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M*A*F*I*N*K*A
Witam Dziewczynki :) W nowym roku planuje poiększyc sobie piersi u Dr. Krajewskiego. Nie byłam jeszcze na żadnej konsultacji ale bardzo interesuje mnie jakiej ceny moge sie spodziewać?! W prawdzie moja kochana Mamusia robila sobie u niego cycuszki 7 lat temu ale nie moze sobie przypomnieć ile to wtedy kosztowało , choc przez 7 lat cena i tak uległa zmianie hehehe czekam na odpowiedz ;) Pozdrawiam Gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu machnęłaś sie o jedno zero za dużo:-) ojej Oleśka to dzisiaj?zapomniałam,trzymaj się,buziaczek; Aniula jak brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
renata lekarz ci bzdur naopowiadał, jest przyspieszona szczepionka którą bierzesz w ciągu 1 miesiąca , o tym też pisałyśmy tutaj pare stron wcześnej . Zresztą wystarczy ,że wrzucisz hasło do wyszukiwarki a wszystkiego się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleśka, pozdrowionka dla nowej cycolinki, trzymaj się cieplutko, ja już 12dzień po, czuję się całkiem dobrze, choć czasem jeszcze coś zaboli, szczególnie pod lewą piersią, która też jest bardziej spuchnięta, nie wiem w jakim czasie mogę się spodziewać poprawy, bo czasem myślę jak mi tak zostanie?... Powiedzcie, kiedy one się obniżą i zmiękną, bo na razie są jak dwa kamienie, choć cieszę się, że są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Meduza napisz mi jak sie czujesz i jak dochodzisz do formy i jeszcze jedno,wyslij mi prosze swoje fotki po.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!!! Dawno OJJ dawno mnie tutaj nie było jak sie nie mylę to na 125 stronie???Dzisiaj sobie wchodze a tutaj tyle nowych cycolinek.Fajnie że idziemy z postępem i chcemy byc piękniejsze.Ja jestem 8 miesięcy po powiększeniu i chyba zapomniałam że takie coś przeżyłam.Czuję się świetnie i nic się nie dzieje.Zabieg miałam u dr.Sirka w bielsku.Polecam i pozdawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. ja również planuję powiększyć sobie biuścik. Narazie zbieram, ale myślę że w nowym roku uda mi się zrealizować plany.Zastanawiem się nad dr Kasprzykiem. Bardzo chciałabym zobaczyć zdjęcia janes i samamty. będę wdzieczna równiez za pomoc w podjęciu decyzji. Moja wyjściówka to B a marzy mi się duże D ew E;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. ja również planuję powiększyć sobie biuścik. Narazie zbieram, ale myślę że w nowym roku uda mi się zrealizować plany.Zastanawiem się nad dr Kasprzykiem. Bardzo chciałabym zobaczyć zdjęcia janes i samamty. będę wdzieczna równiez za pomoc w podjęciu decyzji. Moja wyjściówka to B a marzy mi się duże D ew E;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorąca prośba do beci 769. jestem nowa ale zdecydowana. chcę mieć duże D. bardzo proszę o jakieś fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika 27,doktorek super,ale o rozmiarze E ,to musisz pomarzyc,chyba ze jestes bardzo wysoka ,dr.Kasprzyk dobiera proporcjonalnie do figury.Ja ma takie C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris50 bardzo proszę o fotki jeśli masz takie pierwsze po i późniejsze, chciałabym widzieć jak to się zmienia i jak one wyglądają później, też robiłam 2 tygodnie temu u dr Sirka, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTRYNEK7! NIESTETY NIE WYSLE CI FOTEK ZARAZ PO ZABIEGU PONIEWAŻ NIESTETY JUŻ NIE MAM, ALE ZROBIĘ ZDJATKA JAK WYGLADAJA TERAZ I CI WYSLE.pOZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem już po i po mału do żywyc wracam ale troche kiepsko się czułam po narkozie wymiotowałam całom sobote wczoraj wróciłam do domu. Dziś kiepsko spałam. Wkużają mnie te bandaże że tak ciasno zawinięte ale jakoś to zniose. Ja jestem panikarą straszną więc jak ja to z niosłam to Wy się nie martwcie. Anula28 czekałam na Ciebie i Madzie ale dziewczyna z pokoju obok też po liposukcji mówiła mi że byłyście dzień wcześniej napisz mi jak twój brzuszek i jak się czujesz bo ja już nie moge sie doczekać aż ściągnie mi te bandaże mam tak ciasno że ledwie oddycham. Mam stanik 75 C powiedział że będę nosiła 70 D tulko nie miał 70 pod biustem i dlatego taki założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleśka serwusik,przeżyjesz jak my wszystkie;ja też mam ten biustonosz 75c,zszywałam go w domu,ja jutro jade na kontrol ,Oleśka to jakie w końcu masz implanty? Doris witaj kochana,ja mam twoje foteczki ale raczej nie takie pooperacyjne chyba w żółtej koszulce i czerwonej i golusieńkie cycole,pamiętasz jak byłam nimi zafascynowana,reklamę ci darmową zrobiłam na kafeterii jak je zobaczyłam; Ewelincia jak zrobie foteczki to Ci podeślę,moje cysie są proporcjonalne do mojego wzrostu,.nago imponujace,w odzieniu się gubią-jakby nigdy nic,ale jest dobrze-moja pierś jest teraz pełna ,nie jest flaczkiem jak jeszcze niedawno i o to wypełnienie mi chodziło; Sam Hoana Cię szukała na beauty,pewnie juz pisała do Ciebie maila; pozdrawiam udanego tygodnia życzę Wam kobietki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ! czy ktoras z was powiekszala piersi u Zofi Tekilei z krakowa albo slyszala co nie co , ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata jak jestem tu od marca to nie słyszałam,żeby któraś z dziewczyn wspominała tę doktorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam wkońcu 310 i 295 w tym bandażu słabo widać ale na małe to nie wyglądają wydaje mi się że będą spore miałam wyjściowe B więc powinny być teraz D oczywiście w przyszłym tygodniu wyślę wam zdjęcia. Rano jak pisałam jeszcze słabo się czułam ale teraz z godziny na godzine jest lepiej. Anula 28 ja cały czas czekam na namiar do twojej kosmetyczki bo w naszej klinice też robią permamentny ale opinie na necie są nie ciekawe jeśli chodzi o tą kosmetyczkę więc tam odpada. Jestem pewna że jeżli chodzi o jaką kolwiek plasyke to ja tylko i wyłącznie u dr Kubasika wszystkie pacjętki jakie poznałam tam są zachwycone jego pracą było kilka które już kolejny raz powieżyły swoją urodę w jego ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w dresie włosy mam nie uczesane ale na razie nie myślę o tym ważne że mam to za sobą i już nie długo będę mogła normalne funkcjonować pozdrawiam was wszystkie trzymam za Was kciuki. My jesteśmy bardzo odważne a jeśli ktoś twierdzi inaczej to niech dalej użala się nad sobą zamiast wziąść się w garść i zacząć zmieniać swoje życie na lepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MEDUZKA!!! Pamietam kochana!! musiałam prawie wszystkim cycolinkom wysyłac swoje foty hehe!!:):)Co tam u ciebie ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEDUZKA jak możesz to poślij foty CYTRYNEK7 prosiła mnie ale ja już nie mam tych po zabiegu.AAAA jak tam twoje cycuchy sie czują???prosze fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris wysłałam Cytrynkowi Twoje fotki;jak zrobię zdjęcia swoich piersi tak za tydzień na 1 miesiecznicę to powysyłam dziewczynom; Oleśka mnie już się śni Kubasik jak wyrzuca do kosza odcięty fałd skóry z brzucha;-);-);-)Olesia skad jesteś ,z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza ja jestem z Koszalin a Ty? Ja też pewnie jeszcze do naszego doktorka trafie. W sobote jade na ściągnięcie bandaży no i jak już wszysko się wygoi to wracam do niego ;-) Anula 28 też chce nowe implanty u niego robić to może we trzy się jeszcze spotkamy w naszej klinice :-) , a jak twoje piersi jeszcze Cię bolą? Ja w czwartek za tydzień chce wrócić do pracy mam biurową nie daleko od domu jakieś 5 minut samochodem mam automat więc chyba dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris dostałam Twoje fotki od Meduzy, rewelacja, ale one chyba nie tak całkiem po operacji, bo już fajnie ułożone, jak własne. Oleśka26 jak będziesz miała fotki to też poproszę, gratulacje, z dnia na dzień będzie coraz lepiej z samopoczuciem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Witam wszytkie ja juz rok po zabiegu i jedyne co moge napisac to ze nie żałuje niczego ,zrobiłabym to ponownie jak bym miała jeszcze raz ,warto dla nowych piersi troche po cierpieć, co nie które kobiety przechodza łagodnie zabieg wiec nie ma co sie bac,ja wchodzac do szpitala po płakałam sie jak dziecko i chciałam uciec a w pokoju czekajac na lekarza gadałam do siebie co ja tu Robie:):):) mąż który był na początku przeciwny sylikonowym cyckom sam mnie podtrzymywał na duchu i nie pozwolił mi uciec bo wiedział ze to moje marzenie,a teraz to nie moze sie na cieszyc ładnymi cycuszkami ,i pól żartem każe nosic golfy po szyje hihihi,wiec jeśli ktos pisze ze facet jest nastawiony anty ,to tylko z egoistycznych powodów i zazdrosci,bo za innymi sycuszkami to sie oglądaja az im ślina kapie nie ważne czy naturalne ,czy siliconowe TO TYLKO FACECI, po zabiegu mąż mi powiedział ze siła by mnie tam wsadził jakbym uciekała hihiihi wiec gzie im wierzyc ze syliconowe im sie nie widza :):) ale sie rozpisałam,teraz przygotowuje sie do plastyki brzuszka po ciąży wiec mam nadzieje ze nie stchórze:) pozdrawiam SAMANTE ,BLACK SAPHIR, I CIEBIE ANIULA28 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek a gdzie ten brzuszek będziesz robiła?Aniula robiła dwa tygodnie temu brzuszek u Kubasika,cena 7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×