Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Doris50 proszę wyślij mi swoje późniejsze fotki, bo nie mam, dzięki Kurczę ja troche zaczynam wariować, bo po dwóch tygodniach piersi mam jeszcze trochę opuchnięte i są dosyć wysoko, mim zdaniem nie wygląda to za fajnie, kiedy to się może zmienić? Proszę napiszcie, bo zwariuję od tego myślenia, a jeszcze jak zobaczyłam fotki Doris po 3 tygodniach po op jakie ma piękne, to och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula28 ja czuje się ok troche w lewej piersi czuje jak mi się nieraz implant przesuwa dziwne uczucie ale da się wytrzymać a moja koleżanka niestety złapała jakiś wirus i troszke gorzej to znosi ae to wina tego wirusa a nie implantów. Oczywiście ciesze się że się odezwałaś bo dawno Ciebie tu nie było zdjęcia wyślę jak tylko zrobie przez bandaż wyglądają na spore czyli doktorek miał racje jeszcze ich nie widziałam bez bandażu ale nie boję się już że będą za małe. Czekam oczwście na numer do kosmetczki i zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1DANI1!!! zAJEBISTE MASZ CYCUCHY!!! PIERWSZY RAZ WIDZĘ ANATOMKI.ZAJEFAJNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aNIULA 28 PODZIWIAM CIĘ NAJPIERW CYCUCHY TERAZ BRZUSZEK! ODWAŻNA JESTEŚ KOBIETKA:)jak tak czytam to wszystko to też mam ochotę coś jeszcze w sobie ulepszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani są tak zaj...ste,że słów mi brak,a jeszcze tak blisko siebie:)Moja klata jest zupełnie inna i niestety mam między cyckami przerwę,no ale najważniejsze,że mam wymarzone cycki:)Twoje chyba już całkiem dobrze,bo nie widać,żeby tyle przeszły co?Buziaki wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie coś godnego polecenia na pękające naczynka ? Zaczynają mi pękać na cycuchach i nie mam pojęcia czego używać .Pomóżcie Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij brac jakieś tabletki,ja tez biorę bo na udach mi troszkę sie pojawiły przez chodzenie na prózniowe odsysanie:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynek7 dziękuję bardzo:)ty napewno też będziesz zadowolona.Życzę ci tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris faktycznie dostałam maila,że moja wiadomość nie dotarła do Ciebie:(Próbowałam jeszcze raz i znowu to samo,sorki,ale nie wiem czemu tak wychodzi. Dani czy masz moje ostatnie fotki,bo może od Ciebie by doszły do Doris?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!! dawnie mnie tu nie było, ale postanawiam sie poprawić;) Mam w sumie prośbe do dziewczyn, którym wysyłałam swoje zdjęcia tuż po operacji...straciłam wszystko w kompie i chciałabym je odzyskac. Jesli któraś je ma to poprosze ;):) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dzieki za pocieszenie i wsparcie, naprawde rozumiem te dziewczyny ktore zaczynaja wariowac czekajac na cos lub zastanawiajac sie jak to bedzie, ja tez tak mam.. Dzis snilo mi sie ze sie zglaszam na oddzial, a tam impreza i pielegniarka mi mowi zebym przyszla jutro albo za pare dni bo nie jestem zaproszona na zabawe.. Czyli wariuje.:( 1DANI1 – nie strasze:), nie martw sie;), to co uslyszalam to tylko opinie niektorych pacjentek, a w duchu mysle, ze moze tak moj doktorek chcial mnie namowic na okragle(?) Ciesze sie ze „sprawdzilas paluszkami” dziela doktorka, to mnie troche uspokoilo Oleska – dzieki za wsparcie.. 🌻 super ze jest tu tyle dziewczyn, ktore to rozumieja. wiem ze moze to dla niektorych zabawne, ze ja tak przezywam, ale to dla mnie nie sa zakupy tylko decyzja na cale zycie.. a ze tylko raz w zyciu taka podejmowalam (pozdrowienia dla mezusia) – to mam pelna panike.. Przed slubem tez wylam przez pol dnia i trzeslam sie z nerwow kompletnie bez zadnego powodu – martwilam sie ze nie wszystko pojdzie idealnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamorek, Aniula28 🖐️ – podeslijcie mi prosze zdjecia brzuszka, nigdy nie widzialam jak to wyglada, a moze kiedys, jak juz bede miala dzieci, to mi sie przyda? Gratuluje i ciesze sie ze jestescie takie zadowolone Cytrynek – to podobno do 3 miesiecy moze potrwac (sprawa indywidualna – kazdemu miekna i opuszczaja sie podobno we wlasnym tempie – nie martw sie, glaskaj, masuj swoje slicznotki – wszystko bedzie dobrze) :) Kochane dziewczyny – prosze o fotki (od tych, ktorych jeszcze nie widzialam) – nadal szukam wzorow do nasladowania, a mam tylko pare tygodni Z gory baaardzo dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata – lekarz doradzil mi okragle, bo taki mam ksztalt wyjsciowy, placilam blisko 10tys. (nie pamietam juz dokl. ile), wiesz, jesli chodzi o roznice miedzy okraglymi i anat. – to glownie chodzi chyba o ksztalt, ja jestem jeszcze przed – wiec to dobre pytanie dla bardziej doswiadczonych kolezanek na tym forum.. chcialabym pomoc, ale sama naleze do troche zielonych jesli chodzi o „wrazenia z noszenia”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przyszłe cycolinki i te które już maja to za sobą!!!:):)Dziewczyny nie martwcie się ja rozumiem że to jest decyzja na całe życie?! Ale czego nie robi się żeby byc pekną?Trzeba być twardym a nie miętkim hehe! pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Aniula to mnie pocieszyłas super ze tak dobrze sie czujesz juz po ,z tym bólem pleców to da sie zniesc po operacji piersi to lerzac miesiac na plecach itp to wiem co to za ból ale dla tych pózniejszych efektów warto po cierpiec a szybko sie złe zapomina:) ja ide jutro na wizyte i umówic sie na marzec na plastyke brzucha i pogadac z nim czy częściowa plastyka czy całkowita z rekonstrukcja pępka zobaczymy co mi powie ,no co do cycuszków to ci zazdroszcze tych rozmiarów co bedziesz robiła:):) ja jestem zadowolona z piersi ale..... w miare jedzenia rosnie apetyt i tez bym chciała chociaż 400cc znając siebie to jak brzuch doprowadze do porzadku to moze i pózniej zrobie 4oo:):) a powiedz mi Aniula kiedy robiłas ta pierwszą operacje piersi? Gratulacje ze w takim szybki tempie realizujesz wszystko gratulacje,teraz brzuszek zaraz piersi kurna ale ci zazdroszcze :) to mój email czekam na fotki brzusia betti72.72@tlen.pl nie moge sie doczekac by go zobaczyc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy slyszalyscie o dr Kulickiej z Krakowa klinika Akmed ?? wiem juz ze w kr najlepszy jest Kasprzyk ale terminy koszmarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Witajcie moje Kochane:0 Mi zostało juz tylko 5 dni.....Drżę z przerażenia, a wsparcia nie mam żadnego:( Bardzo się boje to już tak blisko.....Na domiar wszystkiego byłam cięciem w firmie.......dalej nie wiem czy wybrać 350 ml czy 375 ml, ale wiem,że okrągłe i tego nie zmienię...ojej to naprawdę juz za chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Janess za odpowiedź. Troszkę się zmartwiłam bo nastawiłam się już na doktorka. nie chcę nic poniżej D;-). Mam 167cm i 56kg wagi. Proszę o jakieś fotki. Dziewczyny proszę o jakieś fotki dzieła dr Kasprzyka i dr Bromy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze mam ale brałabym większe. Nie chcę żałować, że są za małe. Jeśli pomoże Ci to w decyzji to przeczytaj sobie forum. Większość dziewczyn po op. żałuje że nie wzieła większych! Napisz proszę u jakiego dr robisz? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia pewnie kazda z nas chcialaby byc tuz tuz przed operacja u mnie to narazie wszystko jest w powijakach dopiero zamierzam umowic sie na konsultacje , bardzo ci zazdroszcze ze juz za 5 dni bedziesz miala swoje cycuchy wszystko napewno bedzie dobrze -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomożcie.jestem jeszcze przed konsultacją ale nie wiem który lekarz???? Który zrobi mi piękne D! Kasprzyk? Broma? Krajewski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
anika , z tego co "mówia" tu dziewczyny to wszyscy oni sa dobrzy, zreszta poczytaj które dziewczyny robiły u którego lekarza i czy sa zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika tak jak napisała Monaga,każdy z tych lekarzy jest super specjalistą:)Może wybierz tego,do którego masz najbliżej?Wiem,że do drKasprzyka są bardzo długie kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Bardzo wam współczuję a zarazem zazdroszczę tego uczucia że mam nowe cycuchy.Ja od siebie mogę doradzić jedynie tyle że lepiej posłuchać doktora.W moim przypadku było tak że doktorek zaproponował mi 400 a ja mu na to że chyba oszalał.Długo myslałam,śniły mi się cycki po nocach i w końcu zaufałam.I jestem bardzo zadowolona.Nie denerwujcie się:)Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×