Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość miamorek
Meduzo ja jestem z trójmiasta więc bede robiła u tego co robił mi piersi czyli dokt Muraszko z Gdańska juz rozmawiałam z nim o plastyce brzucha i mówił ze nie mam duzego brzucha czyli moze zrobic częsciowa plastyke około 4,5tys ale ide 12stego na konsultacje i pogadam z nim bo jesli mam juz cierpiec :):) to wole plastyke całkowita by znikneły mi rozstepy z brzucha jesli oczywiscie mam tyle skóry na brzuchu do naciągniecia:) a to bedzie z rekonstukcja pepka:) zobacze co powie ,a całkowity koszt to około 8tys albo 8,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Aniula 28 czy masz juz fotki brzuszka? jak mozesz przeslij mi kochana jestem ciekawa jak to wygląda i napisz mi jak szybko doszłas do siebie ja moge tylko 3tyg wziąść urlopu wiec boje sie jak szybko dojde do siebie ,bo po piersiach to troche długo trwało moje dochodzenie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTRYNEK7! Te fotki co meduzka posłała to były robione 3tyg po peracji a te co ja ci wysłałam to 8 miesięcy po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynek7! meduzka ci poslała foty które robiłam 3 tygodnie po.A ja ci wysłałam 8 iesięcy po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynek7! meduzka wysłała ci foty które robiłam 3 tygodnie po zabiegu.Ja ci wysłałam jak juz jestem 8 miesięcy po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris50 jak na trzy tygodnie po zabiegu to są piękne, moje po dwóch tygodniach jeszcze są dość wysoko i czekam na poprawę, ale sorki od Ciebie poczta nie dotarła, aż strach pomyśleć jak one wyglądają po 8 miesiącach, choć nie wiem, czy mogą wyglądać jeszcze lepiej? jeśli możesz to wyślij jeszcze raz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
doris a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris naprawde piękne te Twoje cycki, nie zmyślasz w topiku nawet powiedziała bym że są bardzo piękne. Meduzka tobie też dziękuje za fotki, jau uciekam spać Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monaga! Ja mam 172cm i waże teraz 65kg.Powoli wracam do formy po dwójce dzieci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLEŚKA! POWIEM SZCZERZE ŻE NIE PRZYPUSZCZAŁAM ŻE TAK BĘDA WYGLĄDAC MOJE CYCKI.CIESZE SIE BARDZO ŻE SIE PODOBAJĄ.POZDRAWIAM I CZEKAM NA FOTECZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ale mnie dopadlo, no odpadam w pracy:( Sorry, ze nie odpisywalam na maile i posty, wpracy naprawde nie mialam kiedy a w domu jak widze komputer to mnie wywraca na druga strone:) Doris - chodza sluchy ze masz super sycuszki - mi zostalo troche ponad miesiac do op., ale caly czas jeszcze zastanawiam sie nad ksztaltem i rozmiarem - wyslij mi prosze swoje i te wczesne i te pozniejsze, zagojone.. Meduzik – co u Ciebie?:), i czekam na fotki z „miesiecznicy” (Boshh, jak Ci zazdroszcze, ze jestes juz po..) Jak sie goja? Oleska – rowniez gratuluje:) Pewnie sa przesliczne.. Powiedz mi po ilu dniach wracasz do pracy, mamy chyba podobny charakter pracy.. i sama sie zastanawiam kiedy ja bede mogla zwyczajnie funkcjonowac.. Miamorek – wiecej takich pocieszajacych tekstow:) Zazdroszcze:D Dziewczyny – czy od rodzaju ciecia zalezy pozniejsza rekonwalescencja? Ps. Ostatnio spedza mi sen z powiek pytanie – jesli wszytkie dziewczyny tak bardzo chwala dr Kubasika – to czy jest to najlepszy wybor w Polsce..? Pozdrawiam Buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata800 Wszystko to sprawa indywidualna - rozni lekarze - rozne ceny Zasada jedna - anatomy drozsze od okraglych (ktore wybierzesz tez zalezy od tego co Ci sie podoba i co zaleci lekarz) U dr Krajewskiego (Gryfice, zachodniopomorskie) okragle to wydatek ok 10tys. zl, anatomy 2-3tys drozsze (nie wiem dokladnie ile) po wszystkim musisz sie liczyc z paroma innymi drobnymi wydatkami - specjalny stanik, leki, masci, zelowe opatrunki itd. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya-gusia! Co do kształtu to ja chciałam okrągłe ponieważ jestem po dwójce dzieci drugie urodziłam w lipcu i wydawało mi się że mam dośc naciągnieta skóre na piersiach żeby dac okrągłe.I wydaje mi sie że narazie nic nie wisi i chyba długo nie będzie hehe:)Patrząc na twoje wymiary to ja miałam identyczne.To tez zależy od wielkości klatki piersiowej i wzrost.Zdjątka poślę ci,ale terażniejsze bo tamtych już nie mam.:(.Meduzka ma moje foty to ci może przesłać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja_gusia ja wracam do pracy w czwartek 19 listopada a oprację miałam 6 listopada pisałam wcześniej już że do pracy jade 5 minut samochodem mam automat więc biegów nie musze zmieniać a w pracy cały dzień pezed kompem siedzę u mnie w pracy wie tylko jedna koleżanka siedzimy razem w pokoju więc jeśli będę ptrzebowała wyjąć jakiś ciężki segregator itp to Ona mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris - ja nie mam dzieci, myslalam o anatomach, ale lekarz mi odradzil, ze sie przekrecaja i ze zmieni mi sie ksztalt jak je sobie zrobie, a poniewaz teraz mam taki ksztalt, jaki sie mi podoba (tylko nie rozmiar), to chce go utrzymac, mam 168cm wzrostu i chyba mala klateczke (nosze stanik 70C lub 75B).. tak w ogole to chyba troche lekarz za mnie zadecydowal w sprawie rozmiaru - podal mi 375 i przymierzylam - poczulam sie wlasnie tak, jak zawsze chcialam, potem podal mi 450 - nawet nie przymierzylam, bo nie chcialam.. teraz wiem ze czesc implantu sie "rozmywa" pod miesniem.. i moze powinnam przymierzac wszystko co mi dawal.. Tylko ja nie chce miec wiecej niz D. Ale i tak nie przewidzisz co Ci wyjdzie.. niestety U kogo robilas i jakie ciecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleska - Czyli wracasz po w sumie po 2 tyg.? Ja mam op. 17. grudnia a urlop mi sie konczy 3. stycznia, 4.01 do pracy wracam, nie mam mnie na co dzien w Polsce, wiec w styczniu czeka mnie podroz samochodem - niecale 2 tys km, nie mam pojecia jak to zniose.. nie prowadze - bedzie jechal moj maz. W pracy wszyscy u mnie wiedza (2 kolezanki), ale nie sadze ze bede mogla liczyc czesto na jakas pomoc, bo to bardzo zapracowane biuro.. Nie wiem co robic troche..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya gusia - dr Ci powiedział że się anatomy okręcają !? oleśka - czemu nie Gryfice .. wiem że masz bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya-gusia! Ja robiłam u DR.SIRKA W BIELSKU.On mi od razu powiedział że 405 będą najlepsze,w sumie w końcu zostało na 400cc.Jak bym wsadziła sobie większe to wyglądałoby troszke nienaturalnie.Odnośnie anatomów to też powiedzał mi że czasem lubią się przekręcac zanim się dobrze zagoją.Wg. mnie 375 dla ciebie będą idealne tym bardziej że nie rodziłas więc skóra na piersiach nie jest tak naciągnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani - no wiesz.. doktor jak z nim rozmawialam to nie zaczal rozmowy od tego co zle dziala czasami, tylko ja zapytalam o anatomiczne, a on sie tak jakos upieral troche przy okraglych, potem zapytalam czemu a on do mnie, ze niektorym pacjentkom przeszkadza fakt, ze one sie wewnatrz torebki miesniowej ruszaja, a poniewarz nie maja regularnego ksztaltu, jak np. okragle, to czuc roznice pod skora przy tym kreceniu sie.. Czasami sama nie wiem co robic, tak wiele informacji mam w glowie, ze zaczynam wariowac.. wszyscy tak chwala dr Kubasika.. Jest tez wiele kobiet, ktore swiadomie wybieraja wlasnie dr Krajewskiego, najczesciej te, ktore maja do poprawienia cos wiecej niz tylko rozmiar piersi, albo musza miec piers rekonstruowana.. No i nie wiem co z tym cieciem.. wolalabym okolootoczkowe, ale lekarz znow doradzil mi inne.. pod piersia.. choc przerazaja mnie blizny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cięcie pod piersią i nie jest aż tak żle,bliznę mam coraz to bielszą.Z tego co słyszałam to cięcie około sutkowe powoduje uszkodzenie kanalików mlekowych w przyszlości chcąc miec dziecko.Chociaż mam kol.ma ciecie około brodawkowe i nic nie widac.To już kwestia wyboru pacjentki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Dani mi nikt nie polecił dr Kubasika sama czytałam wszystkie opinie w internecie i na jego temat nie znalazłam żadnych negatywnych więc pomyślałam że musi być dobry nie chciałam w szczecinie bo słyszałam że tam robią bardziej na ilość że tam jest maówka są tam świetni specjaliści ale bardzo zapracowani i zęczeni zastanawiałam się nad Gryficami ale postanowiłam pojechać na konsultację do Kubasika i jestem brdzo zadowolona konsultacja u niego jest darmowa i trwał ponad 2 godziny powiedział mi że jemu zależy żeby jego pacjętki były zadowolone i niechciał by żebym wruciła za rok do Niego zmieniać implanty np na większe, pozatym On przeprowadza 4 operacje dziennie powiedział że musi być wypoczęty i skupiony na swojej pracy. Jest to mała klinika może 8 pokoi 2 osobowych personel jak w hotelu *****. Obok kliniki jest ogród do którego można wyjść na spacer jśli tylko pogoda na to pozwoli, ale jest też rozwiązanie w razie nie pogody można posiedzieć w przeszklonym zimowym ogrodzie i porozmawiać z innymi dziewcznami. Posiłki zamawia się z karty dań. Wiem że napewno w Polsce jest wielu wspaniałych specjalistów w tej dziedzinie ale ja już wiem że jeśli jeszcze kiedyś zdecyduję się na jakąś zmiane to napewno u dr Kubasika. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no yagusia ty mnie nie strasz kochana ;) Jak ja pytałam doktorka to się smiał z tego okręcania i dlatego pytam co Tobie o tym wiadomo . oleśka wyślij mi proszę swoje fotki a o lekarza pytałam bo jestesmy z tego samego miasta i byłam ciekawa Twojego wyboru ;) Ja zrobiłam u Dr Krajewskiego bo blisko ale najbardziej ze względu na to że organoleptycznie podziwiałam jego prace u koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1dani1! Prosze poslij mi fotki twoich cycuchów.Masz anatomiczne i bardzo jestem ciekawa jak to wygląda:)Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusia Dziewczyny na forum dobrze piszą o dr Krajewskim i widziałam fotki z jego pracą są świetne dziewczyny też zadowolone. Jeśli jednak się wachasz to możesz pojechać na konsultację do dr Kubosika i wtedy zdecydujesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ok ale stare wysyłam bo teraz nie mogę najwyżej w grudniu powtórkę zrobię i pozostałym kobietkom oczywiście również.Pozdrowionka Sam , meduza, a gdzie 1aja1 się podziewiasz? Specjalne cieplutkie pozdrowionka dla Beci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ya _ gusia ile placisz za okragle czy zdecydowalas sama czy raczej lekarz ci takie doradzil , jaka jest w sumie roznica miedzy okraglymi a anatomicznymi strasznie ci zazdroszcze ze juz niedlugo idziesz na operacje ja tez bardzo bym chciala powiekszyc sobie biust moze mi sie uda po nowym roku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamorek brzuszek elegancki,(wieczorem zrobie fotki to Ci podeśle)czuje się super po 2tygodniach byłam już na imrezie i oczywiście z parkietu nie schodziłam ;)blizna jest prawie niewidoczna pępek ładniutki ,ogólnie brzuch po zabiegu wogóle mnie nie bolał dokuczały mi troche plecy,ale to normalne.Rozmawiałam dzisiaj z doktorkiem o wymianie implantów na większe ostatnio doznałam szoku bo,proponował mi 600ml ,ale dzisiaj dokładnie mnie zmierzył i powiedział,że zeby osiągnąć taki efekt jaki ja oczekuje wymienimy implanty na 525 super wysoki profil.Czyli w marcu kłade się poraz kolejny. Olesia jak się czujesz i Twoja koleżanka,oczywiście czekam na fotki od Ciebie,a nr do kosmetyczki wyśle Ci później,bo zostawiłam aparat w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×