Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

mnie tez czeka niedlugo remont, a bardziej urządzanie mieszkania deweloperskiego.. ale postanowiłam sie nei spieszyc i wprowadzic jak wszystko sie skonczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny to nie musimy sie zamartwiac o przedwczesne wydatki rzedu 10-15 tys:) skoro implant peka dopieru po 15 latach ,to mamy sporo czasu ,zeby odlozyc na nastepna op. Tylko ,ze te ktore nie sa zadowolone z rozmiaru badz ksztaltu MUSZA poddac sie kolejnej op.,kurcze ,a ja myslalam ,ze jak mi sie zachce ,a ja musze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamik mi nie zależy żeby mieć bardzo duże chcę je po prostu mieć :) łamię się trochę między anatomami a okrągłymi. Boobsie mówiła że pod mięsień wyjdą ok. Dziewczyny co mi radzicie? Okrągłe czy anatomy? Mam obecnie zero biustu a chcę mieć po prostu zgrabne ładne B może być duże B Kamik trochę mnie podłamałaś że on ma taki stosunek do pacjentek. Ja idę 10 maja na konsultację. Na kiedy Ci wyznaczył zabieg? Wiesz co bardzo chętnie będę się z Tobą kontaktować zwłaszcza że robimy u tego samego doktorka. Jeśli to nie problem to wyślij mi adres e-mail Mój adres: cosmopola@tlen.pl Twoja siostra też będzie robić u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamik mi nie zależy żeby mieć bardzo duże chcę je po prostu mieć :) łamię się trochę między anatomami a okrągłymi. Boobsie mówiła że pod mięsień wyjdą ok. Dziewczyny co mi radzicie? Okrągłe czy anatomy? Mam obecnie zero biustu a chcę mieć po prostu zgrabne ładne B może być duże B Kamik trochę mnie podłamałaś że on ma taki stosunek do pacjentek. Ja idę 10 maja na konsultację. Na kiedy Ci wyznaczył zabieg? Wiesz co bardzo chętnie będę się z Tobą kontaktować zwłaszcza że robimy u tego samego doktorka. Jeśli to nie problem to wyślij mi adres e-mail Mój adres: cosmopola@tlen.pl Twoja siostra też będzie robić u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kamik trochę mnie podłamałaś tym jaki on ma stosunek do pacjentek :( Ja mam konsult. 10 maja. Sama jestem Ciekawa co mi powie. Mam dylemat co do tego czy anatomy czy okrągłe Boobsie mówiła że okrągłe pod mięsień będą ładnie wyglądały. Na kiedy wyznaczył Ci termin op? Twoja siostra też u niego robi? Bardzo chętnie będę się z Tobą kontaktować zwłaszcza że robimy u tego samego doktorka. Podaję maila cosmopola@tlen.pl napisz jeśli to nie problem. Będę wdzięczna. Dziewczyny doradźcie mi proszę. Mam zero biustu i będę zadowolona z ładnych kształtnych piersi w rozmiarze B może i duże B i będę i tak przeszczęśliwa jeśli będę je miała. Nie wiem czy wybrać anatomy czy okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kamik trochę mnie podłamałaś tym jaki on ma stosunek do pacjentek :( Ja mam konsult. 10 maja. Sama jestem Ciekawa co mi powie. Mam dylemat co do tego czy anatomy czy okrągłe Boobsie mówiła że okrągłe pod mięsień będą ładnie wyglądały. Na kiedy wyznaczył Ci termin op? Twoja siostra też u niego robi? Bardzo chętnie będę się z Tobą kontaktować zwłaszcza że robimy u tego samego doktorka. Podaję maila cosmopola@tlen.pl napisz jeśli to nie problem. Będę wdzięczna. Dziewczyny doradźcie mi proszę. Mam zero biustu i będę zadowolona z ładnych kształtnych piersi w rozmiarze B może i duże B i będę i tak przeszczęśliwa jeśli będę je miała. Nie wiem czy wybrać anatomy czy okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kamik trochę mnie podłamałaś tym jaki on ma stosunek do pacjentek :( Ja mam konsult. 10 maja. Sama jestem Ciekawa co mi powie. Mam dylemat co do tego czy anatomy czy okrągłe Boobsie mówiła że okrągłe pod mięsień będą ładnie wyglądały. Na kiedy wyznaczył Ci termin op? Twoja siostra też u niego robi? Bardzo chętnie będę się z Tobą kontaktować zwłaszcza że robimy u tego samego doktorka. Podaję maila cosmopola@tlen.pl napisz jeśli to nie problem. Będę wdzięczna. Dziewczyny doradźcie mi proszę. Mam zero biustu i będę zadowolona z ładnych kształtnych piersi w rozmiarze B może i duże B i będę i tak przeszczęśliwa jeśli będę je miała. Nie wiem czy wybrać anatomy czy okrągłe. janes jak byś była taka miła prześlij mi foty. Chcę zobaczyć jak się prezentują anatomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kamik trochę mnie podłamałaś tym jaki on ma stosunek do pacjentek :( Ja mam konsult. 10 maja. Sama jestem Ciekawa co mi powie. Mam dylemat co do tego czy anatomy czy okrągłe Boobsie mówiła że okrągłe pod mięsień będą ładnie wyglądały. Na kiedy wyznaczył Ci termin op? Twoja siostra też u niego robi? Bardzo chętnie będę się z Tobą kontaktować zwłaszcza że robimy u tego samego doktorka. Podaję maila cosmopola@tlen.pl napisz jeśli to nie problem. Będę wdzięczna. Dziewczyny doradźcie mi proszę. Mam zero biustu i będę zadowolona z ładnych kształtnych piersi w rozmiarze B może i duże B i będę i tak przeszczęśliwa jeśli będę je miała. Nie wiem czy wybrać anatomy czy okrągłe. janes jak możesz to prześlij mi foty. Bardzo będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabuns
pralineee a po co za 2 lata dopiero. wymień sobie za rok,albo teraz już idź, póki blizny są świeże, chyba że kasę ci jeszcze zbierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabuns
pralineee a po co za 2 lata dopiero. wymień sobie za rok, albo teraz już idź, póki blizny są świeże,chyba że ci kasę jeszcze zbierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabuns
pralineee a po co za 2 lata dopiero. wymień sobie za rok, albo teraz już idź, póki blizny są świeże,chyba że ci kasę jeszcze zbierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabuns
pralineee a po co za 2 lata dopiero. wymień sobie za rok, albo teraz już idź, póki blizny są świeże,chyba że ci kasę jeszcze zbierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że i okrągłe i anatomy są ładne, zależy jaki efekt chcesz uzyskać Cosmopola.. jak masz zero to wydaje mi się że lepiej będą wyglądały anatomy, ale pooglądaj jeszcze zdjęcia i porównaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że i okrągłe i anatomy są ładne, zależy jaki efekt chcesz uzyskać Cosmopola.. jak masz zero to wydaje mi się że lepiej będą wyglądały anatomy, ale pooglądaj jeszcze zdjęcia i porównaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje z tym forum? Może moderator nam odpowie, przecież nie da się tego czytać ani napisać niczego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje z tym forum? Może moderator nam odpowie, przecież nie da się tego czytać ani napisać niczego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess dzięki za foty. Biust po prostu BOMBA! pamela chciałabym naturalnie oczywiście :P dzięki za radę, myślisz że anatomy będą lepiej wyglądać? ach już sama nie wiem muszę jeszcze pooglądać foty. dziewczyny piszcie co myślicie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola jeśli masz naprawdę zero to myślę że anatomy będą się lepiej prezentowały.Zwłaszcza że chcesz naturalny look. Przy okrągłych możesz uzyskać dwie sterczące piłeczki. Decyzję jednak musisz podjąć sama. Przeglądaj zdjęcia, galerie różnych chirurgów, powinno pomóc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola jeśli masz naprawdę zero to myślę że anatomy będą się lepiej prezentowały.Zwłaszcza że chcesz naturalny look. Przy okrągłych możesz uzyskać dwie sterczące piłeczki. Decyzję jednak musisz podjąć sama. Przeglądaj zdjęcia, galerie różnych chirurgów, powinno pomóc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola jeśli masz naprawdę zero to myślę że anatomy będą się lepiej prezentowały.Zwłaszcza że chcesz naturalny look. Przy okrągłych możesz uzyskać dwie sterczące piłeczki. Decyzję jednak musisz podjąć sama. Przeglądaj zdjęcia, galerie różnych chirurgów, powinno pomóc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstawiaj sobie anatomów-będziesz miała zjeżdżalnię, w środku dołek. Jak założysz bluzkę z głębszym dekoltem to nic w nim nie będzie, a cycki będziesz miała za nisko i ich nie wypchniesz nigdy do góry. A mówię to bo sama mam anatomy i żałuję jak cholera, nie dość że drożej zapłaciłam to efekt jest dużo gorszy niż gdybym miała okrągłe. Moja kuzynka,też nic nie miała i zrobiła sobie okragłe i wygląda to dużo lepiej niż u mnie. Nie słuchajcie tych bredni że wkładki anatomiczne dają lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstawiaj sobie anatomów-będziesz miała zjeżdżalnię, w środku dołek. Jak założysz bluzkę z głębszym dekoltem to nic w nim nie będzie, a cycki będziesz miała za nisko i ich nie wypchniesz nigdy do góry. A mówię to bo sama mam anatomy i żałuję jak cholera, nie dość że drożej zapłaciłam to efekt jest dużo gorszy niż gdybym miała okrągłe. Moja kuzynka,też nic nie miała i zrobiła sobie okragłe i wygląda to dużo lepiej niż u mnie. Nie słuchajcie tych bredni że wkładki anatomiczne dają lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstawiaj sobie anatomów-będziesz miała zjeżdżalnię, w środku dołek. Jak założysz bluzkę z głębszym dekoltem to nic w nim nie będzie, a cycki będziesz miała za nisko i ich nie wypchniesz nigdy do góry. A mówię to bo sama mam anatomy i żałuję jak cholera, nie dość że drożej zapłaciłam to efekt jest dużo gorszy niż gdybym miała okrągłe. Moja kuzynka,też nic nie miała i zrobiła sobie okragłe i wygląda to dużo lepiej niż u mnie. Nie słuchajcie tych bredni że wkładki anatomiczne dają lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola a jakie Ci zaproponował dr?Ja przed op też prawie nic nie miałam,dr zaproponował mi okrągłe i jestem bardzo zadowolona,ładnie się ułożyły i nie wyglądają jak dwie piłki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo dziękuję za wasze opinie. Leuras tobie szczególnie dziękuję, krytyczne opinie nie wszyscy chcą pisać, wezmę pod uwagę co mówiłaś, a już byłam prawie zdecydowana na anatomy... zwłaszcza po fotach od janess. Becia jeszcze nie byłam u doktorka idę 10 maja zobaczymy co mi popwie, a czy mogę zobaczyć twoje foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Dziewczyny mam pytanko odnosnie badan .....,czy ktorejs z Was wyszla zla krzepliwosc???Bo mi wyszla podwyzszone APTT podwyzszony:(,dr powiedzial ze jesli sie to utrzyma to nie zrobi mi op...:(.Milala ktoras z Was tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Dziewczyny mam pytanko odnosnie badan .....,czy ktorejs z Was wyszla zla krzepliwosc???Bo mi wyszla podwyzszone APTT podwyzszony:(,dr powiedzial ze jesli sie to utrzyma to nie zrobi mi op...:(.Milala ktoras z Was tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Dziewczyny mam pyt odnosnie badan....,Wyszlo mi ze mam zawyzone APTT:(..,DR powiedzial ze jesli przed operacja sie nie unormuje to nie zrobi mi cycek buuuu,czy ktoras z Was tez miala przed operacja problem z krzepnieciem krwi????Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×