Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

NOWA LISTA: 1Cosmopola 2Renatka88 3Kasinkaaa 4Agutka78 5Nusia2552 6Kawa3w1 7Eteryczna super Kawcia ze dalas sie namowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podajcie mi maile bo nie moge zdjec wyslac!Nie moge sie ich doszukac!!Za szybko piszecie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak bardzo Wam zazdroszcze tego spotkania.Jednoczesnie zycze Wam udanej zabawy.napewno bedzie to szalona noc!!!! :)) Becia wyslesz mi tez foteczki?? bardzo ccialabym zobaczyc jak wygladaja tak duze implanty bo sama sie zastanawiam nad 400 cc:) z tym ze jestem 10 kg lzejsza i moze to wygladac smiesznie:(((( Niusia jak tam cycuchy lepiej?? Kawa jak tam bol brzucha przeszedl?????jak zoladek?? Eteryczna gratuluje pomyslu:)) tak sie zastanawiam jaka branza sie zajmujesz ze masz dostep do degustacji win?? moze pracujemy w podobnej hihihi boobsie fotki swietne a cycuszki miodzio!!!!!!! caluje moje Dzewczynki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaha
a to mój os_tina@tlen.pl :) tez z góry Wielkie Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
Kobiety bo czuję się winna, że mam za blisko :-P Moje cycki jak się co niektórych dziewczynek radziłam podobno nie są złe tylko ja panikuję za co bardzo przepraszam, ale chirurg faktycznie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki ja planuje powiększenie piersi tak na listopad w Poznaniu ale jeszcze nie wiem czy u dr Bieleckiego czy Skupina tak mi polecono.Jestem po ciążach i nie mogę patrzeć na swoje obwiśnięte piersi.Mam pytanie czy długo dochodzi się po operacji i czy bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Pytanko mam: dużo lepiej się czuję jak zdejmę ten bandaż i jestem w samym staniku czy nosić ten bandaż dalej? On powoduje że mnie bardzoej boli. Pytanko drugie: trochę mi zmiękły cyce ale wciąż są twarde i nieruchome i gdybym je chciała zbliżyć do siebie to nie ma szans cze to się zmieni? Koleżanka mi powiedziała że ona od razu miała takie sycki jak trzeba i potem już się nic nie zmieniło ani sie nie obniżyły ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COSMO bandaz nos dopuki lekarz nie kaze sciagnac on jest po to zeby piersi tak nie spuchły i zeby były usztywnione. Kochana ja piersi zblizyc swobodnie mogłam po miesiacu nie rób nic na chama bo sobie zaszkodzisz. Kobity po op musicie byc bardziej cierpliwe!!! nic nie róbcie na chama niech sobie wasze cycki siedza w tych bandazach tam sa bezpieczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilkaaaa
Babeczki , powiedzcie ile czasu po operacji smarowałyście blizny i czym? jestem juz 5 miesiecy po i niczym nie smaruje , nie wiem czy robie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola ja je stykałam juz dobe po op...ale jak wiesz ja wogole jestem odosobnionym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki pralinee!!! Tak zrobię, cóż cierpliwość jest cnotą :D szpilka ja po zdjęciu szwów dostałam receptę na detromycynę i mam nią codziennie smarować przez dwa tygodnie a po tym czasie kazali mi kupić plastry na blizny Silon się nazywają i z tymi plastrami chodzić do 8 tyg po op. Te plastry powodują że blizna staje się niewidoczna ale są drogie ok 200zł eteryczna no właśnie takie odosobnione przypadki jak Ty mnie martwią bo zastanawiam się czy u mnie jest wszystko w porządku :P gratuluję!!! a ja muszę schudnąć w końcu i strasznie ciężko mi to idzie dwa do przodu trzy do tyłu, ale wiem że będę lepiej wyglądać jak będę ważyła te 50 kg i cycki będą się lepiej prezentowały. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia, nie ma reguły co do bólu po operacji! Niektóre skarżą się na duży ból, drugie na mniejszy :) ale uwierz mi, że jest to do przeżycia:) Poza tym doktor przepisuje Ci do domu przeciwbóle, także bez obaw :) Rany jednak jakiś czas goją się i trzeba uważać na siebie i stosować do zaleceń doktora :) Poza tym, tutaj na forum jest silna grupa wsparcia także bez obaw!!!:) Podtrzymamy Cię na duchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola teraz to nie ma co sie odchurzac,ale po jakims czasie ...ja tez juz marze zeby sie katowac cwiczonkami na brzuszek,ale chyba za wczensie jeszcze, robie ABS 8 minut-super efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie laseczki powiedzcie mi ile czasu mam blizny smarowac , 3 miesice po i nadal smaruje , troche mnie to meczy ... COSMO nos bando , to normalne ze cie bardziej w bando boli .... ja dopiero teraz stykam moje cycochy bez problemu ;-) JENESS hejki , dawno cie nie bylo , jak cycuchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a BECIA widzialam rozmowy w toku na yuotube , hahhahahha DOBRA bylas , a ta gruba pinda , co kazala ci lazienke robic ??? hmmmmm bedna kobieta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę to zobaczyć podajcie mi linka do tego filmu Boobsie jak znalazłaś te rozmowy w toku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Witam dziewczynki te nowe tez:):),fajnie ze nas cycatek przybywa:) Dziewczyny,powiedzcie mi kiedy poszlyscie pierwszy raz od op na solarium??Ja jestem ponad miesiac po i juz nie moge:-o,mam wrazenie ze jestem blada jak kosciotrup,dzis sie w koncu wybiore:),Tylko powiedzcie mi czym mam zakryc blizny??zwyklym gazikiem i na to plastrem zakleic??:)hihihi,tak sobie wykombinowalam Brciu,kupilam zel Verdaderm,czekam na przesylke,zastanawialam sie nad tymi plastrami SILON,ale jakos niewyobrazam sobie je przyklejac jak jest goraco,boje sie ze sie odkleja od cycka :).Wybrobuje ten zel,mam nadz ze pomoze cos,a jak nie to przezuce sie na plastry:)Beciu a po jakim czasie mozna juz smarowac tym zelem te blizny??mi sie wydaje ze mam juz wygojone,nie mam od dwana strukow hmmm Dziewczyny ,ale zescie super wymyslily z ta imprezka:):)zazrdoscze!Juz sobie wyobrazam ze bedzie zajebiscie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
ja też chcę link do tych rozmów w toku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale jestem wkur...i zrozpaczona, zobaczylam teraz gwarancje na te moje cycki, i tam nie ma firmy mialam miec allegrany mcgahan touch soft 290 tym czasem na tej kartce jest tylko: Perthese ref 540-280 vol:280cc lot p1928 sn x412774 czyzby mnie oszukano,ja nie mam 290 a 280!na to wychodzi, ja sie potne i tak sa male!!!!!!!!a tu jeszcze sie okazuja ze sa mniejsze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COSMOPOLA wybacz ze podalam Twoja miejscowosc, calkiem bezmyslnie to zrobilam. Szwy mi zciagnieto dzisiaj i nastepna wizyte mam za poltora mies. Zrobilam juz fotki biustu wczoraj i czekam az mi chlopak je przesle na kompa zeby je wam porozsylac (o ile znajdzie czas) :) Ja jestem z Wodzislawia kolo Rybnika, moze jest tu ktos z okolic :) SARENKA mi bole brzucha przeszly juz 2 dni temu, wystarczylo odlozyc leki i pic rumianek- za namowa mamy ;) JANESS ja nie planuje tylko juz mam zrobione te 290ml :P u Dr Sirka w Bielsku robilam. BOOBSIE i BECIA jakie rozmowy w toku? Becia bylas w rozmowach?? :D Chetnie obejrze jesli pozwolicie ETERYCZNA to ze teraz sie dowiedzialas ze masz 280 a nie 290 twojego biustu w rzeczywistosci co prawda nie zmniejszy jednak nie dziwie sie ze jestes wkurzona :/ a oni Ci powiedzieli ze dadza 290? Ja nawet nie wiem czy mi dali 290 ( tez mam allergany) bo nie dostalam zadnej kartki po operacji- kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila kichnelam bo sie nie umialam powstrzymac...a raczej prawie kichnelam bo z bolu kichniecie zostalo przerwane. myslalam ze mnie rozniesie, bol miedzy cycami duzy- nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa jak dziś miałaś zdjęte szwy to powinnaś dostać kartę wypisową i gwarancję, a podeszłaś po zdjęciu szwów do rejestracji? Ja podeszłam i się sama upomniałam. 15.02.2010 - 58,5 kg 25. 02. 2010 - 52,5 kg :)))) Cel: 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×