Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

WITAM WSZYSTKIE FORUMOWICZKI!! Od lat marzę o powiększeniu piersi, ale wydatek rzędem 14 tys. mnie nie urządzał, wczoraj u znajomej fryzjerki usłyszałam o klinikach w Czechach, o tym jak wiele z "nas" wyjeżdża tam zrobić sobie wymarzone piersi za poniżej 9000 zł. Jak tylko wróciliśmy do domu z mężem zasiedliśmy do intern. W zasadzie wstępne konsultacje już miałam z Dr.Libor Polak, który oglądał piersi za pomocą zdjęć, opisałam wszelkie wątpliwości i życzenia i jest! Może mnie przyjąć pod koniec października. Czekam także na konsultacje z Dr.Furmanek, który także oceni stan moich "piersi", ale wstępnie wiem, że mogę je zoperować w październiku. Teraz błagam Was pomóżcie, który z tych lekarzy cieszy się lepszą opinią? Na Furmanka nie znalazłam żadnego złego słowa, Polaka też wychwalają, natomiast pojedyncze posty są negatywne. I co tu robić? Mam potwierdzić do którego się udam.Może któraś z Was coś o nich słyszała? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady DZI , kiedys na tym forum czytalam ze ktos robil w Czechach i spieprzone jej robote , nie pamietam juz kto to mowil , wtedy odezwalo sie duzo dziewczyn i odradzalo Czechy ..... oczywiscie jakie Czechy duze tak i duzo klinik ;-) , takze na pewno duzo dobrych , tylko ci mowie co tutaj czytalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyDŻI daj se spokój z Czechmi ja mam dwie znajome które robiły w czechach i żałuja po zatym Polok uzywa najtanszych wkładek P.I.P jesli bedziesz miała jakies komplikacje musisz jechac do czech i z pepiczkami sie sondzic czego oczywiscie Ci nie zycze zastanów sie jecze raz bo niekiedy nie warto z powodu paru tysiecy ryzykowac ja Ci odradzam.Ja mam wkładki Mentor które ciesza sie doskonała opinia i zapłaciłam za op pobyt i zelki 8500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COSMOPOLA to ja tam zadzwonie jutro bo dzis juz nie odbiera nikt tel i po to niebawem wpadne. Dziwi mnie to troche ze nikt mi o tym tam nawet slowka nie szepnal tylko trzeba sie najwyrazniej domyslac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za odpowiedź :) pralineee, a gdzie robiłaś? bo ta cena całkiem przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
Kawa to witaj w klubie bo mnie też nikt dokumentu żadnego nie dał a jak się upomnieliśmy to nagle pielęgniarki nic nie wiedziały a chirurga już nie było bo pojechał do innego szpitala - jednym słowem burdel na kółkach, a propos kichania i kaszlu: zatykałam usta, nos co się dało by się powstrzymać bo bałam się, że mi coś tam popęka z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSIA ja nie odpuszcze tych dokumentow. Chocbym sie miala po niego wracac pare razy tam- lepiej miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
dziewczyny macie link do stronki z implantami eurosylikone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
Kawa no pewnie! my tak samo - jak pojadę na ściągnięcie szwów to g.... mnie obchodzi dokumenty mają na mnie czekać jak nie to gość będzie miał ciepło bo nie ma opcji byśmy to odpuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee możesz podać namiary na klinikę? mnie Dr Polak doradzał wkładki okrągłe ze względu na moje zniekształcenie piersi- zwisy, chciałam anatomiczne, ale powiedział, że one mi uwydatnią ten zwis. do tego mam jedną pierś mniejszą i implant w niej musi być większy. chcę mieć duży biust myślę o D. mam figurę klepsydry, szerokie ramiona i szerokie biodra do tego wyssany przez synka "biuścik" 75B. ostatnio powiększyłam sobie usta , tak się bałam, że będą za duże, a teraz widzę, że za mało..tyle, że usta można zwiększyć w każdej chwili, bo to nie duży wydatek. a piersi muszę zrobić takie o jakich zawsze marzyłam, tu nie ma miejsca na "próbę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie powiedzialam chlopakowi o nocy cyckow w lipcu i sie okazalo ze jemu zostal urlop do wybrania przez pierwsza polowe lipca i ze chce jechac na jakas wycieczke zagraniczna. Nie powiem ze nie chce z nim jechac bo chce, mam nadzieje ze nie bedziecie zle ze sie nie pojawie i ze nie narobilam problemow moja wczorajsza deklaracja ze pojawie sie w Lodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laydy z tym roz to jest tak ze nie wsadzi Ci taki bedziesz chciała bo nie zawsze wejda ona Ci sama powie jaki max mozesz miec wpisz sobie Krystyna-Frontczak Toborek tarnowskie góry ona ma przestazała stronke ale tak ja znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
pralineee podaj mi link do rozmów w toku ja też chcę zobaczyć jak nasze dziewczynki wypadły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i jestes zadowolona z wielkosci? Boobsi;) maja sie dobrze,rzadko bywam na kafe ,mialam urlop i przywiozlam sobie zajecie na wolne chwile ,ktorych i tak mam malo -7 tygodniowego spanielka,jest cudny,ale rozrabiaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANES ja jestem zadowolona z wielkosci :) mieli okazje je obejrzec moja siostra i moj chlopak- obojgu sie bardzo podobaly a na wielkosc powiedzieli ze dla mnie w sam raz i ze wieksze by juz byly brzydkie. Wszystko zalezy od naszej budowy, ciesze sie ze dr nie pozwolil mi na wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia 769 fajnie Cie zobaczyc ;) mam nadzieje,ze moj przyszły chlopak tez" nie bedzie sie mogl odnalezc" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! Obejrzałam te rozmowy w toku... Becia ładniutka jesteś! Laska jak się patrzy!!! Poznałam Cię po tatuażu :D Tej grubej aż się dupa trzęsła z zazdrości :D ale wiecie co myślę że program był beznadziejny, bynajmniej nie z powodu gości, ale z powodu prowadzącej. Ten program nic nie wniósł, nic nie powiedział osobom niewtajemniczonym w temat, niczego nie przybliżył. My to wszystko rozumiemy co dziewczyny opowiadały bo każda z nas to samo przeżywała, ale ktoś z boku niewiele się dowiedział. A ta psycholożka była beznadziejna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
ja też obejrzałam Becia spoko tekst z tym mężem :-P mój mąż aż się też uśmiechnął :-D a co do całości programu to odnoszę wrażenie, że Drzyzga nie miała na celu propagowania żelków czy też choćby naświetlenia naszych problemów a wręcz przeciwnie. Suma summarum wydźwięk końcowy był taki, że ludzie oglądający,tak naprawdę guzik zrozumieli nasze problemy a jedynie widzą w nas dziwolągów ewentualnie puste lale, ale to wina Drzyzgi bo sposób przekazu był taki a nie inny. Ona lubi robić z igły widły, i stawia tylko na większą oglądalność co w sumie rozumiem, ale i tak tam solidarności jajników nie widziałam a szkoda bo to przecież po części się kobietom zarzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie nusia! Dokładnie!!! Ja właśnie dlatego parę lat temu przestałąm oglądać rozmowy w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, wysylam na emaila zdjecia jakie ladne mamy znaczki na NC2010 ;) życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloniutka4
Hej Dziewczyny, od dłuzszego czasu śledze to forum i wreszcie postanowiłam dodac kilka swoich słów. Od mojego zabiegu powiekszenia piersi mijają dziś 3 tygodnie. I czuję się świetnie. Oczywiście czuje że jeszcze cos tam się dzieje, ale to raczej tylko jakies "ciagnięcie" blizny, właściwie nic więcej. Nie noszę gumy uciskowe, zdejmuje dziś ostatnie małe plasterki z blizn (miałam wkładany implanty przez nacięcia na granicy brodawki i skóry). Jedyna "pamiatka" to stanik z kliniki, bardzo wygodny zresztą. Blizny są naprawdę malutkie i pewnie po smarowaniu mascią bedą ledwie widoczne. Moje "oryginalne" cycki to było przywiędłe małe A :), teraz mam C. Za namową przyjaciółki (tez z implantami) i świetnej Pani Doktor zdecydowałam się na Allergany 345 i 325 (moje piersi różniły sie wielkością więc dlatego dwa rózne implanty). Cały zabieg poszedł mi lajcikowo, 4 dni po, wprwadzie bardzo ostroznie jeździłam juz samochodem. Generalnie samopoczucie było świetne, 2 dni brałam tab. przeciwbólowe. Jestem baaardzo zadowolona. Kocham moje nowe cycochy !!!!!!! :) Może dlatego że nastawiłam się na ból i trudności "po" poszło wszystko "jak po maśle"..... W każdym razie cycki sa takie jakie chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIELONIUTKA to gratuluje i zazdroszcze ze tak szybko doszlas do siebie :) dziewczyny czy ktoras z was tez czula bardzo nocne klocie pod piersia (gdzies tam wewnatrz klatki piersiowej) nawet przy oddychaniu? Mnie cos takiego obudzilo dzis wnocy i nadal trzyma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane!Byłam w rozmowach,Boobsi możesz podać link nie mam nic przeciwko:)Teraz nadrabiam zaległości w czytaniu,bo ostatnio zaglądałam tu w środę:(Przyjechał mój mąż i zaczęło mi brakować czasu,bo a to trzeba, a tamto hmm,w miarę możliwości,będę się starała być na bieżąco:)Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane!Byłam w rozmowach,Boobsi możesz podać link nie mam nic przeciwko:)Teraz nadrabiam zaległości w czytaniu,bo ostatnio zaglądałam tu w środę:(Przyjechał mój mąż i zaczęło mi brakować czasu,bo a to trzeba, a tamto hmm,w miarę możliwości,będę się starała być na bieżąco:)Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×