Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Zaciekawiona jest tak jak Ci powiedzieli,musisz trochę poczekać. Sarenka myślę,że 350 będzie ok,patrząc na Twój wzrost i wagę to powinno wyjść super,400 byłyby u Ciebie przesadzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SARENKAPOZNAN nie,nie odezwala sie ani lekarka ani On, tzn wczoraj napisal smska-bardzo dyplomatycznego, ale dzis milczy.Ja mam zbyt duzo klasy, nigdy do Niego nie zadzwonilam, czy nie napsialam pierwsza, nawet jak bylismy zwiazku to do Niego nalezała wszelka inwencja kontaktow, wiec mozesz byc spokojna;)tylko nadal nie wiem czy sie szykowac na to wesele z Nim czy nie... Poza tym jestem mega wkurzona, teraz nie wiem czy mam pelne C nawet, strasznie mi cycki zmalały ;(to tylko 280ml w obwodzie 87 mam ledwo a pod 67.Martwi mnie tez Pani doktor miala dac znaka jak wroci do PL,jak myslicie mam ją meczyc, i kazac wytlumaczyc jak to sie stalo ze mam inna firme i inny rozmiar jak mowila po op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea000
A czym kierowałyście wybierając producenta implantów? W poniedziałek idę na konsultację w Katowicach do Sierocińskiego, czytam forum od tygodnia i się doszkalam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dlugo mnie nie bylo, musze nadrobic zaleglosci na kafeterii. Poslalam juz swoje foto robione na szybko 9ego dnia od operacji. Nie wszystkie maile umialam odnalezc dlatego jesli ktotras z was przeoczylam a mialam poslac moje foto to sie upomnijcie ;) Juz minelo ponad 2 tyg od mojej operacji i sie zastanawiam kiedy bede mogla kupic sobie normalny stanik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa=Nusia
hej przycisnęłam swojego doktorka i nagle znalazły się wszystkie zaległe dokumenty...i wszystko jest już ok, cycki są świetne...w niedzielę odwiedzam rodzinkę trochę się obawiam ich reakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia czy jakbyś robiła jeszcze raz sobie operację poszłabyś do Pisery czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eteryczna super tak trzymaj!!!!! sukienke wrazie czego warto miec chociaz jedna:) tak na wszelki wypadek:)) Kawa ja tez poprosze s_ksiazek@wp.pl Niusia nie boj nic bedzie dobrze!!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SARENKA poslane :) Zdjecie bylo robione tel kom na szybko i nawet ubrania mam na sobie odcisniete tam jeszcze wiec nie sugerujcie sie estetyka fotki. Po prostu chcialam ujac biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ETERYCZNA moim zdaniem nie powinnas odpuszczac i domagac sie wyjasnien w sprawie firmy i rozm implantow. Jak cos spieprzyli to niech sie z tego tlumacza i oddaja nadplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaha
Kawa mam fotkę :) Powiem ci że jak na 290ml to wygladaja wielkie. Może się jeszcze zmienią, ale są naprawde super!!! Może się też zdecyduję na te anatomy. Póki co, tak czy inaczej zostaję przy opcji 300ml :) pralineee napisz mi prosze czy dostałaś u tej Toborek całą dokumentację zaraz po operacj i czy nie było z tym jakichś problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Trochę mnie nie było, bo mam chorego synka i przez ostatnie dni mi gorączkował do 40 stopni!!! Masakra! Stres jakich mało! Dziewczyny, które mają dzieci wiedzą o czym mówię. Nusia ja też o foty poproszę :) Becia pisałaś że też stosowałaś plastry silon. Mam pytanko jakie miałaś te plastry? Ja kupiłam takie w cielistym kolorze i tam pisze że są po zabiegu podnoszenia piersi (to chyba bez różnicy czy implanty czy podnoszenie) i cały plaster jest duży i w kształcie kotwicy, a koleżanka miała takie przezroczyste. Nie wiem czy dobre kupiłam... pisze że na blizny. Wycięłam z nich kawałki o długości ok 6 cm i nakleiłam. ??? Napisz proszę jakie Ty miałaś? Czy jeden plaster Ci starczył na te 4,5 m-ca? Nie chodziłaś wtedy na basen plażę itp.? Kawa super cycuchy!!! Bardzo ładna robota :D Jednak ten nasz doktorek ma talent :P Chyba takie masz jak ja? Może większe? Nie wiem, ale bardzo ładne. Eterka dobrze robisz że nie piszesz pierwsza. Wiem jak Ci ciężko... :( trzymaj się i myśl o sobie. Jak on chce żeby taka laska z nim na wesele szła to się powinien naprawdę wykazać, bo jesteś wyjątkowo atrakcyjną kobietą, a o takie trzeba zabiegać. Dziewczyny! Wczoraj wyszłam na miasto w bluzeczce z zajebiście dużym dekoltem i czułam się rewelacyjnie!!! :D Na razie chodzę w tym pancerniku i kupiłam sobie taki sportowy też więc wczoraj w tym sportowym wyszłam, nie mogę się doczekać jak będę mogła zakładać normalne staniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNAHA i COSMOPOLA dzieki za komplement ;) juz zaakceptowalam moje nowe nabytki ale musze sie przyznac ze mam braki w informacjach i nie wiem kiedy moge sobie kupic normalny stanik Chyba dopiero po ost kontroli pod koniec lipca tak? I czy te plastry silikonowe maja byc naklejone caly czas na bliznach czy tylko w trakcie prysznicu? COSMOPOLA ktorego dokladnie dnia pozbylas sie bandazy? Mi jutro mija 3 tydz od operacji a dzis juz go zdjelam ETERYCZNA moze sie myle ale z tego co pisalas o swoim chlopaku to odnosze wrazenie ze chcialby miec ciastko i zjesc ciastko...Na wolnosci mu dobrze a czasem teskno do Ciebie i chyba chcialby wejsc w zwiazek tylko "jedna noga" w tym sensie ze jak mu bedzie odpowiedac to wpadnie do Ciebie a jak nie to pojdzie na impreze a Ty nie bedziesz mogla nawet sapnac bo Ci niczego nie obiecywal.Oczywiscie moge byc w bledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa no ja właśnie tak po 3 i pół tyg zdjęłam bandaż, ale na noc do dziś go zakładam. Dziewczyny mam wątpliwości czy mogę po 4 tyg od operacji chodzić w sportowym staniku? Powiem że pod biustem nie ściska tak mocno jak ten pancernik, więc nie jestem pewna. Proszę powiedzcie mi!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo kupowałam plasterki SILON OLEEVA FABRIC 4x13cm nr kat 3708 cena 80zł.Przecinałam go wzdłuż,w sumie kupiłam 3 plasterki,1 starczał na około 1,5msc.Po zwykłym powiększaniu nie trzeba kupować w kształcie kotwicy,te chyba są droższe nawet co? Tylko do kąpieli odklejałam plasterek myłam delikatnym mydłem,osuszałam i naklejałam znowu.Plasterek musi być zupełnie suchy żeby go nakleić,nie może być wilgotny. Kawa dzięki za fotkę-cycki masz ładniutkie:)Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jeszcze pytałaś o plażę-chodziłam bardzo rzadko,bo nie chciałam się nagrzewać zbytnio,jak już szłam to na cycki kładłam jakąś mokrą szmatkę.Do wody wchodziłam się tylko popluskać,bo niestety nikt nie był w stanie nauczyć mnie pływać hihi.Cosmo noś pancernik tak jak Ci kazał dr,a stanik pod biustem nie może być luzny,bo wtedy nie będzie Ci dobrze trzymał cycków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Nie odzywałam sie troszke, wiec juz pisze co u mnie Z piersiami, cisne Pania Dr ale poki co zadnych konkretow!wkurza mnie to!Pani Dr napsiala mi tylko ze jest w Mediolanie i jutro zadzwoni. z moim Ex sprawa ma sie tak, ze przez weekend sie nie odzywal(ja za to mialam wspanialy weekend ze znajomymi, wiec go olałam) w niedziele zadzwonil, ja bylam oschla,trafil akurat jak bylam ze znajomymi w kawiarni i powiedzialam, mu ze na zadne wesele z Nim nie ide,wkurzyl mnie jakims tekstem ,ze moze ktos mi tak doradza czy cos,wiec sie rozlaczylam, zadzwonil dzis rano, ja mu powiedzialam ze nie jestem zabawka, ze nie zawsze mozna miec co sie chce, ze ja mam emocje.Powiedzialam mu ze rozstalsimy sie i jakbym sie dowiedziala ze On z kims byl w miedzy czasie to nie mamy o czym rozmawiac,zo co ja mam byc panienka do towarzystwa.Wiec On ze powinnam rozumiec, ze On teraz jest u rodzicow(bo jestesmy w innych mistach)ze zadzwoni popoludniu, ze moze w piatek by przyjechal, poodgladalibysmy sobie filmy na dvd;/ i co teraz? dziewczyny robic? Kwestia NC ja bysle ze tzreba to PRZELOZYC, bo tak naprawde wychodzi ze moze 3-4 dziewczynki, to bez sensu, kurde juz sama nie wiem co robic Kwestia moim piersi zmalały starsznie i dopiero jestem niezadowlona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eteryczna jesteśmy z Tobą! nie daj się Twojemu ex. Jeżeli chce być z Tobą to niech się postara, a co :P Cosmopola nie rezygnuj przedwcześnie z pancernika. Lepiej noś tak jak Ci Dr kazał :) Wydaje mi się ze sportowy nie jest najlepszym rozwiązaniem teraz, bo nie będzie dobrze trzymać Ci piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea000
Dziś byłam na konsultacji w K-cach, dr zaproponował mi implanty anatomiczne Sebbin (firma francuska), 290cc, wysoki profil, projekcja 5,1 cm. Jestem szczupła, 67 po biustem, obecnie ok. 76 w biuście, chuda klatka bez odrobiny tłuszczu... Ma być pod mięsień. Zastanawiam się, czy nie będzie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa nie wiem czy odpisalam na maila ale cycki pierwsza klasa:))) Cosmo fajnie tak miec sie czym pochwalic co?? jak zalozysz jakas kusa kiecke to dopiero bedziesz szal robic i pewnie maz bedzie mega zazdrosny:)))))))) SUPER!!! Eteryczna-masakra ten Twoj Ex.Nie zapraszaj go w piatek. Ja bym go przetrzymala no ale zrobisz jak zechcesz:))) ja tez tak jak dziewczyny odnosze wrazenie ze on by chcial zjesc ciastko i nadal je miec.A moze dla podpuchy sama zaproponuj mu luzny zwiazek taki od czasu do czasu i zobacz jak zareaguje:))) lea poczytaj sobie forum-wszystko zalezy jaki chcesz mic efekt. Ze pod miesien to bardzo dobrze ale dluzej trwa rekonwalestencja. a jaki typ ciecia. ja tez jestem szczuplutka ale wysoka bo 176 i biore 350cc hp:))) jak to sie mowi bierz jak najwieksze:)))) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eteryczna jescze jedno pytanie powiedz Ty miałas powiekszane usta tak?? zastanawiam sie nad implantem i nie wiem co zrobic. boje sie bede go czula w wardze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaha
...podpinam sie pod pytanie Sarenki, czy impalnt w wardze się jakoś odczuwa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea000
Ja mam 165 cm, 48 kg, wąska klatka, tłuszczu ani grama i gruczoł mały - podobno zmieści się implant max 10-10,5cm na szerokość, anatom z wysoką projekcją - to daje ok. 290cc. Pytałam o jakieś 320, bo czytam forum od paru tygodni i pamiętam klika dziewczyn, które narzekały, że wzięły za małe (za tyle bólu i niemało kasy - chyba by mnie .... trafił). Ale usłyszałam, że do większych trzeba by dodatkowo naciąć jakiś mięsień piersiowy, to zabrzmiało strasznie - i teraz jestem w kropce. A termin mam za miesiąc, na początku sierpnia, więc trzeba by się zdecydować. Dr mnie pocieszał, że liczy się właśnie ta projekcja, czyli "ile wystaje" przed klatkę:)), a nie pojemność. Już sama nie wiem, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie wiem ,ale ja powiekszam kwasem hialuronowym i mysle ze to nafajniejsza metoda,a jak Wam sie implant znudzi to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea000
Jestem przed op., ale byłam już zapisana na Macrolane, poszłam na rutynowe usg i powiedziałam o kwasie mojej gin., opieprzyła mnie zdrowo - że bez porównania bezpieczniej z punktu widzenia powikłań nowotworowych robić implant, a wg niej w żadnym wypadku nie wolno dłubać nic przy gruczole, wstrzykiwać w niego własnego tłuszczu, kwasu, czegokolowiek, bo ryzyko włókniaków i innych świństw jest całkiem spore. Chir. plast. u którego dziś byłam na konsultacji powiedział (a też robi Macrolane, bo teraz robią go praktycznie wszyscy, jako zabieg lunchowy), że trzeba by przy mojej mikrej posturze dać jakieś 150 na jedną pierś i tak naprawdę po pół roku dostrzyknąć min. 1/3, a najlepiej połowę. Czyli wychodzą niebotyczne koszty. Tak na logikę - jak włoży się w pierś 300ml implantu - a wstrzyknie 100ml kwasu (tyle dają w standardzie, przynajmniej w K-cach, za ok. 9tys.) - to musi być trzykrotna różnica. No, powinna być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea mowimy o usteczkach:))) w piersi zdecydowanie implant a co do ust.sama nie wiem ale kwasem to nioplacalne co chwile trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea000
Jestem chyba za bardzo zdenerwowana, żeby czytać uważnie, sorry, odliczam dni od dziś do 3.08, jak przed porodem, haha. A w ustach kwas polecam, choć mnie w czasie ostrzykiwania bolało, jak cholera. Ale miałam tylko znieczulenie żelem (emla czy jakoś tak), następnym razem poproszę o znieczulenie dentystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jest jakis progres... Pani Dr odpisala mi i ma zadzwonic do mnie jutro i zobaczymy jak sie bedzie tlumaczyc...o ile zadzownil Moj Ex napsial dzis sms;"tesknie za Toba starsznie ;)" po czym odpisalam mu, czy pisze tak dlatego ze chce zebym z Nim szla na to wesele,a On:"Naprawe uwierz mi!Marze o tym, żeby byc teraz przy Tobie!a na wesele to i tak pojdziemy razem;)"nic mu nie odpisalam juz bo nie wiedzialam co ,poza tymchcialam zeby mial do myslenia,po jakiejs godzinie odpisal:"Nic nie odpisalas ;(" to ja :"nie wiedzialam w sumie co odpisac-zaskoczyles mnie"dziecinada wiem,ale wiecie jak ejst,serce nie sluga, po czym zamilkł Wiecie mam dola ,jestem niezadowolona z biustu, teraz zmalal, poza tym jedna piers jest wieksza nieznacznie,i ogolnie jestem na anty na maxa teraz ,pod biustem mam jakies 67-68 w biuscie 85 nie wiem czy to nawet C jest ;(((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×