Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Eteryczna, głowa do góry! masz doła i wszystko w czarnych kolorach! a Twój biust na pewno jest śliczny!! :) a z ex-em to tak z dystansem....wiem, że ciężko ale nie masz pewności ze po weselu znowu wywinie Ci taki numer, że Cię zostawi :) Lea dobrze ze wybrałaś jednak implanty. MAcrolane w ogóle się nie opłaca, efekt nie jest długotrwały no i nie możesz sobie zrobić takich znacznych, dużych rozmiarów :D A kiedy masz dokładnie operację? :) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Witam,ale machacie te stronki,fajnie hihihi. Eteryczna,nie mow ze az tak Ci zmalay !!!??:-o,:(.Ja mam nadal niedostyt,al ez tego co mi wiadomo tylko ja,hihi,chociaz nie powiem w bluzeczce z dekoldem wygladaja cuudnie:)rzadko kto mi teraz w oczy patrzy:).Eteryczna -wspolczuje faceta:-o,ale wiem ze na nich dziala poprostu zwykla zlewka:),sama 2 dni temu przerabialam to ze swoim,a tak powaznie to tzrymaj go na dystans...masakra z tymi chlopami:-o Beciu,slonko,masz jakies nowe fotki??to ja poprosze!!Kurcze,jak to mozliwe ze mam takie same wkladki,z tym ze ja jestem nizsza i chyba ciut lzejsza,a mam w cyckach mniej?buuuuu.Beciu wyslij mi fotki jak mozesz-buziam Cie:) Koralko3-moge poprosic o Twoje fotki od dr Zukowskiej??Jestem ciekawa Twoich 375:)Jesli chcesz wysle Ci swoje:)Pozdrawiam Ahh,moj mail Gosia_Daniel@buziaczek.pl Musze sie w koncu zaczernic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cycatki! :D Ja już prawie normalnie funkcjonuję (ale jak mówi reklama "prawie" robi wielką różnicę) nie boli mnie już nic tylko z rana jak wstaję. Polubiłam te moje nowe nabytki :P wyglądają już teraz znacznie lepiej mimo że jeszcze zmalały :( (jak zmaleją jeszcze bardziej to chyba pójdę do doktorka i zrobię zwrot towaru :D ) żartuję oczywiście. Jestem bardzo szczęśliwa i nie mogę się oprzeć bluzeczkom z dekoltem :P mimo że efekt jeszcze nie ten. Tak się cieszę że nie muszę już zaglądać czy mi coś ze stanika nie wylazło, a nawet jest teraz fajnie jak wyjdzie to i owo :D Tak więc kochane jest gites! Tylko kręcenie kierownicą jeszcze mi sprawia problem mimo że mam wspomaganie, ale to głównie dlatego że się boję nadwyrężać, więc jeżdżę jak L-ka :P Nusia a jak tam u Ciebie Ty miałaś chyba w tym samym czasie co ja robione? Czekam wciąż na Twoje foty. cosmopola@tlen.pl Eterka Ty lepiej się przyznaj jak Ty robisz te pomiary cycków bo to jest niemożliwe żebyś miała w biuście 88cm ja mam 89 cm a moje w porównaniu do Twoich to maluchy. Ty Eterka a może Ty na cale patrzysz, a nie na centymetry? :P :D wtedy uwierzę. Masz zajebiste cycki i 88 to chyba obwód jednego. :D 👄 15.02.2010 - 58,5 kg 25. 02. 2010 - 52,5 kg :)))) Cel: 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dzwoniłam do mojego doktorka i powiedział mi że już mogę nosić sportowy stanik zamiast pancernika, ale chyba was posłucham i będę jeszcze nosiła. Z resztą muszę przyznać że on jest bardzo wygodny tylko te walory estetyczne... :( Wolę jednak na zimne dmuchać. Ze wszystkim po zabiegu tak robiłam. Jak mi powiedział lekarz że już mogę kawę to ja i tak jeszcze się hamowałam i piłam lurę albo z mlekiem, jak powiedział żeby przez dwa tygodnie nic nie robić to ja nie robiłam przez trzy (no to akurat było łatwe :P ), jak powiedział że bandaż mogę już zdjąć to ja i tak jeszcze do spania się bandażuję. Tym razem też jeszcze pochodzę w pancerniku tak jak mi radzicie ale czasem sobie pozwolę na szał pał i założę ten sportowy :D Ach! nie mogę się doczekać jak założę jakiś ładny koronkowy... Dziewczyny czy też tak miałyście że skóra jest na piersiach bardziej wrażliwa? Każdy szew od stanika mnie drażni i jakby obciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a ja znowu zdolem... Po pierwsze Pani Dr do mnie dzownila, powiedziala mi ze owszem mowilismy o mcghanach ale o 270 a Ona zdecydowala mi sie wlozyc wieksze bo bylo zbyt duzo miejsca i dlatego sa te petreses czy cos tam, ja nie mialam nawet sily sie z Nia klocic Po drugie ex dzis znow dzownil, gadal dosyc dlugo, zartowal byl mily, ze chcialby sie spotkac, po czym za jakas godzine zadzownila jego babacia-starowinka 86 letnia, i prosila mnie zebym poszla z Nim na to wesle i na wele Jego brata w siepniu, ze Ona tak to przezywa ze sie rozstalismy i ze mnie starsznie prosi, wiec szok! po trzecie Cosmopola naprawde tyle mam wez poprawke ze zdjecia robilam sama wiec troszke inaczej to wyszlo, niz robiłby je ktos z daleszej perspektywny dzis nawet weszlam w swoej staniki B sprzed operacji, poza tym zdjecia robilam w ciagu 2 peirwszych tyg po op, uwierz moje 280cc maja w obwodze max 87 jak sie postaram i mam dobry centymentr, az trzema mierzylam celowo liczac ze sie myli któryś ;/dzis rozbieralam sie przy kobitach w pracy i kazda myslala ze mam swoj biust zadna nawet w staniku nie kapnela sie ze cos z nim robilam ;(musialam sie zapytac czy cos zauwazyly ;/// ale mam dola nawet spytalam za ile moglabym go wymienic ale Pani Dr powiedziala ze dopeiro kolo 2 lat tak najbezp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa=Nusia
Cosmopoluś moja Kochana wyślę Ci foty ale jak ja teraz takich opuchniętych znów mam robić...na tamtym forum pisałam już, że jakieś cholerne chyba zapalenie mi się wdało bo w przeciągu wczoraj u mamy w szpitalu siedziałam. boli ja cholera...no czemu ja takigo pecha muszę mieć :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eteryczna slonce :-( kurde , przeciez wiedzialas , ze maleja z czasem :-( , ty jestse b. szczupla wiec mysle ze ten rozmiar ladnie ci pasuje , tak proporcjonalnie ... ahhhh IDZ NA TEN SLUB Z NIM !!!!!! traktuj to jako nastepna dobra impreze , przeciez to nie wy sie pobieracie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo ja nie mam czucia pod cyckami brrrrrrrr , tylko skore czuje nie nerwy , dziwne uczucie ... mam cicha nadzieje , ze przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam fotki tych zmalałych moim glupich cyckow;p to Wam pokaze jak chcecie i udowodnie.Dzs mierzylam to juz nawet nie 87,86 tylko 85 tzn ze nadal maleja,a mierze tzrema roznymi cm. Poza tym Ex wieczorem znow dzwonil i w dzien i wieczorem-niezle, gadalimy ze 2 h, powiedzial mi ze :"przez ten caly czas ktory nie bylismy ze soba to o mnie myslal, ze nie bylo godziny ze nie myslał"milo gadal, otworzyl sie jak nigdy!no ale coz....ja mam jakis dystans, dzis juz rano tez dzwonil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Eteryczna jak to mozliwe zeby Ci az tak bardzo zmalaly:(...,wyslij mi jesli mozesz swoje fotki,mam tamte Twoje poprzednie,zobacze czy rzeczywiscie sa mniejsze,czy panikujesz:):). Gosia_Daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Boobsie,ja tez nie mam czucia pod sutkami...,takie odretwienie,mam nadz ze minie!Powiedzcie mi kiedy zakladalyscie normalny stanik??i kiedy sie opalalyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweety bylam cala niedziele na plazy , cycki mi sie troche spalily ..podobno do 6 miesiecy nie powiino sie opalac , uzylam dobrego kremu i mialam bikini na sobie , takze blizny byly zakryte..na solarium bylam pierwszy raz i jedyny z 3 tyg temu... normalny stanik nosilam po 3 mscach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Boobsie,uwazaj z tym slonkiem:).Ale fajnie Ci ,jestes opalona ,a ja blada jak sciana hihihi,moj dr powiedzial mi ze po 3mscach moge sie opalac,a blizny zakrywac do roku....,kurcze,to jescze 1,5 msca musze w tym pancerniaku...,chociaz przyznam,ze teraz siedze w bluzeczce bez stanika i co chwile tam zerkam,niewierzac ze cos tam w koncu jest,taki wieksze cos hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Boobsie,a jak tak lezalas na tym slonku to nic z nimi sie nie dzialo?nie bolaly Cie,kurcze ja to najpierw zaczne od solarium opalanie,chociaz za konem ze 30 st,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie Ty przynajmniej miałaś operację w marcu. Ja zrobiłam w maju i pozniej zero opalanka miałam. No może pod koniec sierpnia odważyłam sie pokazać na plaży w bikini ale to już słonko nie takie mocne. Zresztą mi dr powiedziała ze po 3 miesiącach mogę się opalać, ale żeby cały czas uważać. Uważaj żeby nie przegrzać swojego biuściku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nic absolutnie nie czulam ,ze cos bylo innego na tym sloncu z cyckami niz wczesniej , hmmm no moze spojrzenia zaslinionych facetow ;-) ;-) hehehehheheheheh ooh ok jak wam po 3 miesiacach mozna sie opalac to nic strasznego nie zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralka , wiesz ja poszlam na to slonce w niedziele , chyba wczesniej bym sie nie zdecydowala , ale ze mna to tak samo jak z Cosmopola , lekarz kazal cos robic przez tydzien , to ja robie przez 2 tygodnie... na twoim miejscu bym jeszcze poczekala , ale mozesz sobie po godz. 3 ciej na sloncu posiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka101980
dziewczyny czy profil i projekcja wkladki to jest to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :) Jestem zakochana w swoim nowym wyglądzie :D wreszcie mam upragnione cycuchy!!! Bez przerwy zaglądam pod bluzkę i jestem przeszczęśliwa jak zakładam bluzeczkę z dużym dekoltem :P oczywiście one nie są zjawiskowo duże, jak u Eterki czy innych dziewczyn, ale cieszę się że zaczęły mi się w końcu podobać. Kupiłam sobie dziś bluzeczkę bez ramiączek na gumce :D Ach!!! Mówię wam BAJER!!! Nidy takich nie mogłam nosić... Jeszcze tylko gdyby mi się udało zrzucić ze 4 kg to byłoby super... Bobsie ja się nie opalam. Lubię się wygrzewać ale się nie opalam i tak i tak ze względu na szkodliwość promieni, ale smaruję się samoopalaczem, a właściwie to jest balsam brązujący z Loreal i powiem Ci że opalenizna super! Jak naturalna. Dziewczyny gdzie można kupić ten Triumph Trophic. Byłam już w trzech sklepach Triumpha i nie znalazłam. Eterka wiesz co? A może Ty schudłaś przez te nerwy z Twoim ex związane? Warzyłaś się ostatnio? Wyślij mi fotki i nie martw się jestem pewna że masz cycki tak samo zjawiskowe jak dwa tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa
Cosmo ja zamówiłam z netu, płaciłam coś około 85zł +przesyłka, ale ja go osobiście nienawidzę jest obleśny, aseksualny i już nie mogę się doczekać kiedy założę normalny koronkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczęta :) Ja jestem juz po operacji. 10 czerwca miałam powiekszane cycuszki. Wyjściowo miałam 70 cm pod biustem i miseczkę A, obecnie mam miseczkę D. Powiedzcie mi "weteranki" jak długo maleją te cycuszki, bo szczerze mówiąc taki jak teraz są super i nie chciałabym mieć mniejszych, ale jak czytam wasze wypowiedzi to zaczynam panikować. Chociaż z drugiej strony implanty mam sporo wieksze, bo 410 anatomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Inez! Ja Ci nie odpopwiem na to pytanie bo jestem dopiero miesiąc po :) i moje są teraz lepsze niż były, ale powiedz mi kto Ci włożył w takie małe cycki 410 anatomy? Pytam poważnie, bo ja chciałam większe ale lekarz mi powiedział że się nie da większych niż 290g, a Tobie z tego co piszesz zmieścili większe. Jakiej masz firmy? I czy to jest 410 ml czy gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej firmy miałyście biustonosz pooperacyjny. Szukam właśnie w necie co jest i najciekawsze co znalazłam to gorsety uciskowe Anita. Całkiem nieźle wygadają choć cena też odpowiednia (400 i 500 ). http://www.anita.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet zmniejszyłam ostatecznie wielkość. Powiedzialam, że chcę mieć w końcowym efekcie D. Pani dr zaproponowala mi 450 ml. Potem poczytałam trochę na necie i w większości wypadków lekarze radzą mniejsze. Ostatecznie zdecydowalam się na 410 ml i 3 tygodnie po są super. Właśnie taki jak chciałam. Przy większych wkładkach jest większe ryzyko i dlatego lekarze są bardzo ostrożni. Ja jestem bardzo, bardzo drobna, a wkładeczki leżą blisko siebie i nic nie wchodzi mi pod pachy :) Po operacji przez tydzień chodzilam w opatrunku, a po tygodniu założyłam stanik sportowy trumpha tri action i mam go nosić non stop jeszcze dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1123
witam:) mam pytanie - jestem tydzien po zabiegu i zastanawiam się czy mogę np. opalać nogi, twarz , nie odsłaniając przy tym piersi (w bluzce) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutka firma PAD TECHNOLOGY ma staniki pooperacyjne,a cena 210zł i są rewelacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1123 nie chodzi o samo opalanie piersi tylko o to żeby ich nie nagrzewać,bo w środku musi się wszystko zagoić:)Wystawiając na słońce ręce,nogi to cycki są narażone na wysoką temperaturę,a to jest nie wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! Bardzo Was proszę o szybką odpowiedź!!!!!!!!!! Jak długo nie można rąk podnosić do góry? Dziś robiłam sobie kucyk i tak mnie coś pociągnęło, zabolało w lewej piersi i teraz też czuję leciutki ból boję się że się coś stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×