Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Pink to podobno normalne, że lewy bardziej boli. Ja jestem prawie 5 tygodni po operacji i prawie już nic nie boli, ale czasem czuję coś właśnie w lewej piersi. Tak, że głowa do góry - to wszystko trzeba poprostu przeczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie szczęśliwe posiadaczki ;) Kobietki chyba od roku przegladam f.kaf.... czytam o body-jet, macrolane no i oczywiście o Was. Dużo się naczytałam jeszcze więcej zanalizowałam, uzbierałam kaskę i teraz myślę tylko nad wyborem lekarza i wielkością oraz kształtem. Jako doświadczone w temacie proszę o pomoc jestem z Trójmiasta ale mogę pojechać wszędzie byle tylko później efekt był godny, mam 157cm i 42kg dodam że jestem po ciąży karmieniu czyli naleśnik. Chciałabym uzyskać możliwie najbardziej naturalny wygląd jeśli możecie pomóżcie Zdjęcia dla porównania anatomy i okrągłe mile widziane :)) Z góry dzięki za wielką pomoc. I 3majcie za mnie kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Pink moze zadzwon do swojego lekarza i się podpytaj go czy to normalne czy nie. on najlepiej Ci powie co i jak:) Nitka_gda...witamy w naszym gronie :) najważniejsze ze decyzja jest przemyslana i wiesz co robisz:) Ja robiłam u dr Żukowskiej z Łodzi w zeszłym roku i moim zdaniem jest dobrą specjalistką. dała mi 375 HP Eurosilicone i do dzisiaj świetnie się noszą :) także trzymaj sie ciepło i pytaj w razie czego :) Pozdrawiam Was dziewczynki gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis u lekarza zastepczego i powiedziała ze dopiero 5 dni po operacji ma prawo tak bolec,ale za tydzien mam przyjsc jeszce raz jak mój doktorek wróci z urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie może linka na strone jakie gwiazdy maja rozmiary po operacjach piersi\?Pytam bo kiedys miałam taka stronke ale nie pamietam juz;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi czy to normalne że po zdjęciu opatrunków piersi bolą?dzisiaj mialam zdejmowane po tygodniu od operacji i troche mnie rozsadza:/ Czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do milenus77 Ja jestem 4 tyg. po zabiegu i jak szlam zawsze na zmiane opatrunku czy calkowite zdjecie to czułam raczej ulgę niż ból ponieważ schodziła opuchlizna i plastry mnie ciągły wiec dla mnie była to ulga kiedy mi je sciągał Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyckiiiiiiii
PINKGIRLPLAYBOY1 a ty wierzysz w to co tam napisane jest odn tych rozmiarów... wyobraź sobie, że do jakiejś gwiazdy podchodzi dziennikarka albo pararazzi i sie pyta: "ooo widze nowe piersi, zajebiste...jaki to rozmiar?" nie badź smieszna. Lista rozmiarów gwiazd :D jakie wy naiwne jesteście mozna nad wami płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aga05 też już czuję ulgę-w końcu przespalam cala noc:-)wczoraj chya moje cycuszki przeszly szok i dlatego tak rwały-dzisiaj jest zdecydowanie lepiej.bez porównania:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy zaczęłyście masować piersi żeby nie byly twarde?nie wiem czy juz mogę zacząć?tydzien po operacji kurcze zapomniałam spytac lekarza na wizycie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wydaje mi sie zeby jakis n ormalny lekarz pwoiedzial ci ze tyle i tyle dni po operacji ma prawo cie bolec.. wiadomo , ze boli i bedzie bolec, piersi sa opuchniete i tyle, w koncu to jest OPERACJA - kazdy organizm jest inny - trzeba byc ostroznym i sluchac lekarza. Bylam na 1 konsultacji, mam termin na za miesiac, ale tylko dlatego bo jakas babeczka odpadla. Biore 300HP eurosilicone zeby miec sliczne bubsiki 70 C ale waham sie nad 70 CC, lepsze chyba troszke wieksze, co??? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANGO... to zależy jaki rozmiar chciałabyś osiągnąc ostatecznie ja na poczatku chciałam duze C wiec zaproponowali mi 350 mentor, lub allergan,Kilka dni przed operacja jednak zastanowiłam sie aby wziaść D I powiedzieli mi jeżeli wejdą implanty 375 ml to mi je włożą i nie żałuje ponieważ teraz się przyzwyczaiłam do tych duższ piersi ;-),a co dopiero jak lekko spadną ;-),każdy mówi,że ciut za duże ale ja myśle swoje ;-)Wiec zastanów się może nad 33 bądz 350? ;-).Nawet chirurg powiedział,że kobiety po operacji sa zadowolone ale jak piersi spadaja leciutko to mamrocza i kiedys ponownie znów planuja zabieg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenus jak tylko zdjęli mi szwy,to zaczęłam masować:)W zaleceniach miałam 2xdziennie po 15minut,ale masowałam częściej,bo wtedy nie czułam dużego bólu,tylko ulgę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do becia769 Dzięki W takim razie ja od dzisiaj zaczynam masować swoje skarby:-) a kiedy mialaś operację becia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wkładki 410 i jestem 6 tygodni po. Mama 164 cm wzrostu i ważę 49 kg. Byłam przymierzać staniki, i okazało się, że mam rozmiar 70C. A tak bardzo cieszyłam się, bo mialam 70D jeszcze ze dwa tygodnie temu... Jak mi zmaleją do B to się chyba zalamię. Pani dr radzila mi wziąść 450tki ale ja głupia spanikowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam w poznaniu! jestem ze szczecina :) i jestem mega zadowolona! nigdy bym w szczecinie nie robiła piersi! tam juz była sprawdzona klinika (mikołaj kubasik :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia.......
PINK powiedz jak sie czujesz.Czy wychodzisz juz?Czy sama jestes w stanie kolo siebie wszystko zrobic ?Po ilu dniach od operacji poczulas sie lepiej.Pytam o to wszystko bo ja wroce do pustego mieszkania po operacji.Bede chciala zostac w klinice chociaz 2 dni moze uda sie trzy ale pozniej to nie wiem jak to bedzie.beda kolezanki ale tylko na dochodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kisia ja to nie czuje sie najlepiej bo mam problemy z lewa piersią,dziwny ból itd.Wczoraj dopiero pozwolono mi wziąść prysznic ..A dzis zrobiłam nawet obiad.Wiesz tak zeby koło siebie robic tzn sprzatac itd to nie daje rady jeszcze wiesz...cały czas odpoczywam...nawet nigdzie nie wychodzę..aby jak najdłużej odpoczywac do póki mogę .;-)Leżec tez nie leże bo nie wyrabiam tzn kręgosłup daje mi w kośc nie wyleże mam lekkie adhd hihih....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ,że do tej pory sama wstawałam ale z bólem.......Teraz jednak wole żeby to ktoś mnie podnosił ponieważ ulga jest i powinno sie odpoczywac jak najdłużej tzn między innymi nie wysilać się ...J a sie nawet sama nie myję bo nie daje rady ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia.......
PINK ja sie boje tylko zebym mogla sie podnies rano jak sie obudze bo nikogo nie bedzie i zebym nie musiala dzwonic po sasiadke.Kurcze cienko to widze.Licze na to ze zostane 3 doby w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaa
MAMO ZUZANKI powiedz mi jak sie czujesz i jak sobie radzisz z dzieckiem? wiem ze jeszcze maz Ci pomaga, ale jestem ciekawa jak mala to znosi, no i czy jet mozliwe jakiekolwiek zajmowanie sie dzieckiem- karmienie, prowadzanie z raczke, moze jakies przytulanie.... boje sie troszke tego okresu po operacji zeby dziecko nie poczulo sie odepchniete... ale pewnie ona sobie z tym lepiej poradzi niz ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia.......
PINK nie mam gg ale jak masz skype to podaj mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×