Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dzieki Becia, widziałam je na internecie ale nie wiedziałam jakie opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa
Cosmo ja tam łapki do góry zaraz podnosiłam oczywiście na tyle na ile mi ból pozwalał, chirurg mi powiedział że można tylko by nie przesadzać ale radziłabym się skonsultować z Twoim chirurgiem bo mój to hmm...sama wiesz najlepiej :-O Inez miałaś tego samego dnia co ja op. jak się czujesz? jak cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa
do dziewczyny co chce się opalać - nie radzę ja posiedziałam trochę na słońcu bo niestety byłam zmuszona czekać w takich warunkach, następnie się spociłam i mnie zawiało dziś mam zapalenie piersi i oby tylko to bo, aż się boję. Kobieto nie radzę lekceważyć zaleceń lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie ja mialam operację rok temu także już nie muszę uważać na słonko! ;) teraz to w bikini śmigam bez obaw, że mi się biuścik przegrzeje :P a1123 wydaje mi się ze nie bardzo z tym opalaniem. Jak robiłam operację to pani dr mówiła, że zero opalania przez 3 miesiace ...:( to nic jak zasłonisz biust przed słońcem - i tak będzie narażony na wysoki temperatury. Także lepiej uważaj, żebyś później nie miała kłopotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Niusia, czuję się super. Nawet nie przypuszczalam, że tak szybko dojdę do siebie. Miałam wkładane pod mięsień cięciem pod piersią i wszyscy mówili, że rehabilitacja potrwa co najmniej miesiąc, a ja właściwie robię już wszystko (oprócz kąpania :( bo nie wolno mi jeszcze moczyć blizn). Piersi są całkiem fajne. Lewa jest idealna, prawa moim zdaniem jest lekko płaska pod piersią. Podobno będą się układać do 3 miesięcy. Mam nadzieję, chociaż widać to tylko jak jestem na go, a tak to mnie ogląda tylko mąż :) i Bóg :) W staniku i bluzeczkach jest super. A Ty Niusia jak się czujesz? Jakie masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka, robilas widzę tam gdzie ja. Jak jesteś zadowolona z opieki pooperacyjnej. Jeździsz jeszcze na jakieś konsultacje do pani dr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez jestem zadowolona. rzeczowa i miła kobieta, poleca dobre silikony. ale najważniejsze są efekty, z których jestem bardzo zadowolona! wiesz przed operacją mialam obawy czy dobrze wybrałam, czy operacja będzie udana i czy efekty będą takie jak chcę! teraz gdybym miala drugi raz wybierać - wybrałabym dr Żukowską:) opieka pooperacyjna dobra :) na żadne konsultacje nie jeżdze, chociaż przyznam sie ze chodzą mi po głowie pomysły poprawienia tego i owego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1123
az 3 miesiace ? kurcze, zmartwilo mnie to. Pod koniec lipca mialam zamiar jechac nad morze i mialam nadzieje,ze juz spokojnie bede mogla siedziec na sloneczku. Operacje mialam 23 czerwca, a dzisiaj czuje sie juz swietnei ,wlasciwie wszystko juz robie , tylko kręgosłup mnie boli od spania na plecach... No i ręcę tez staram sie podnosic, chociaz czasami odczuwam ból. Ale ciesze sie , ze tak szybko udalo mi sie wrocic ' do zycia' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIALAM ZAPYTAC CZY KTOS WIE JAKI TO ROZMIAR ,MAM 70B NIE DUZE A ZDECYDOWA.LAM SIE NA IMPLANTY 350ML OKRAGŁE MENTOR I NIE WIEM JAK TO BEDZIE ROZMIAR,BARDZO SIE DENERWUJE BO ZABIEG BMAM ZA 15 DNI W KLINICE KOLASINSKI I CHCIAŁABYM POPISAC Z KIMS KTO WIE COKOLOWIEK O PIERSIACH BAD JEST JUZ PO ZABIEGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez99 ile płaciłaś u Żukowskiej za operację? Jakiej firmy masz wkładki? Długo czekałaś na termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa
Pinkgirll ja jestem podobnych gabarytów jak Ty, też mam 350 wysoki profil i cycki mam spore. Odpisałam Ci na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa
Inez ja pierwsze 3 doby to w ogóle nie spałam, łazikowałam po domu ale jakoś na 4 czy 5 dobę spałam już na płasko. Ręce podnosiłam powolutku bo przecież trzeba było się jakoś ubrać czy uczesać ale też chyba na 4 dobę. Z czasem robiłam wszystko, aż 3 tygodnie po op. dźwignęłam sobie torbę podróżną mojej mamy w szpitalu i musiałam ją jeszcze włożyć wysoko co wiązało się z podniesieniem rąk wysoko do góry i jeszcze upchaniu tej cholernej torby, faktycznie że ból poczułam w obu piersiach a jak wracałam do domu to już zdychałam z bólu a wieczorem cycki już mnie piekły i spuchły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia a ja moge prosic o fotki :)? jakby co to moj mail: gosia_barna@hotmail.com Dziekuje z gory jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol sorry, fora mi sie pomieszaly ;) ale tak czy siak jesli bys mogla... dzieki z gory :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkaaa4567
Hej dziewczyny , strasznie się martwie bo wczoraj po tygodniu od operacji postanowiłam wyjść do ludzi i niestety sytuacja zmusiła mnie do tego ze musiała przebiec krótki odcinek drogi przez co prawie oszalalam z bólu. A pózniej spotkałam znajomego który tak strasznie mocno mnie przytulil i mnie podniósł ze scisnal moje piersi , co tez mnie bardzo zabolalo . Boje się ze mogłam sobie coś zrobić , co myślicie ? Strasznie się martwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa
Marzenko trudno powiedzieć, generalnie piersi Twoje mają prawo być spuchnięte ale jeśli czujesz, że coś tam w środku Cię piecze a ból z godziny na godzinę staje się większy to dzwoń do swojego chirurga i niech Cię obejrzy, myślę że więcej strachu się najadłaś aniżeli coś się tam zrobiło ale po moich doświadczeniach (naderwany mięsień rzekomo) to radzę dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia śliczne cycuchy!!! Naprawdę super! Fajnie że takie duże Ci zrobił. I Ty taka szczuplutka jesteś... :( nienawidzę Cię :D :D :D żartuję oczywiście :D :achon z Ciebie pierwsza klasa! Ja wczoraj wyszłam na miasto bez stanika :P w takiej bluzeczce bez ramiączek :D SUPER!!! Cóż przykuwałam uwagę wszystkich facetów :P hehe dziwnie się czułam bez stanika ale nie powiem fajne swobodne uczucie. To był mój pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo,cudowne uczucie łazić bez stanika,a w szczególności bez takiego gąbczastego,w którym cycki pływały w takie upały jak są teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Byłam dziś na kąpielisku, odkrytym basenie i założyłam swoje nowe bikini :D super super super :D oczywiście nie kąpałam się i nie opalałam zbytnio raczej cycki w cieniu trzymałam, ale było bardzo fajnie i powiem nieskromnie że lepszych cycków niż moje nie znalazłam :P hehe (jak miały duże to obwisłe, a jak nieobwisłe to raczej naleśniki) Ach! Laski to jest nasza bardzo dobra decyzja, że zrobiłyśmy sobie cycuchy :D no przynajmniej moja na pewno, a jestem pewna że żadna z Was też nie żałuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSIA widzialam fotki , ale masz cycki ;-) SUPER !!!!!!!!!! w bikini prezentuja sie pieknie.... COSMO operacja byla jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu , ciagle latam w bluzeczkach z dekoltami :-) nawet zwykla koszulka z H&M prezentuje sie supcio na tych cyckach .. :-):-) JESTEM MEGA SZCZESLIWA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa
no kurcze nie dobijajcie mnie!!!! a ja nawet na dwór nie mogę w te upały wyjść - Boże czemu mam takiego podłego pecha 😭 dziś moje cycki są dopiero ładniutkie ale znów czuję, że mnie coś tam jakby piecze w lewej piersi. Antybiotyk pomógł ale wczoraj miałam roczek mojej chrześnicy i napiłam się szampana, drinka i bałam się wieczorem brać tabletki, wzięłam dopiero rano...rany moja wątroba...wyglądam jak w 5 miesiącu ciąży!!! Ile mi przyjdzie bunkrować się w tym domu. Boję się po słońcu chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa
Cosmo a ile Ty jesteś po op., że już na basenie śmigasz i bez stanika? kurcze ja też już tak chce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa
jeszcze jedno moje w bikini faktycznie fajnie wyglądają ale też wrzuciłam fotkę jak były napuchnięte i znów takie dziwne się zrobiły - nie wydaje Wam się, że tam wyglądam jak dojna krowa :-O świetne te cycki ale szkoda, że nie są takie jak Etery. Ona miała od początku takie okrąglutkie a ja kurczaki muszę czekać jak ten cholerny implant zejdzie. Bo jak się przyjrzycie to jednak jeszcze lekko u góry jest. A ja bym chciała tak w ogóle okrąglutkie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×