Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

deee - jestem z toba całym serduchem ! Odzyskaj siły i po prostu nie myśl o tym za duzo. Bede trzymac kciuki zeby wszystko sie zagoilo. Tyle nas jest ze na pewno bedzie dobrze. mesera - bez nerwów, jutro dzień spełniania marzeń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee będzie dobrze! na pewno ładnie się wszystko zagoi i będziesz szczęśliwą posiadaczką pięknych piersi!!! trzymam mooooocno kciuki za Ciebie i Twoje piersi!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angels
dEDE - TRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO... BĄDŹ POZYTYWNEJ MYŚLI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angels
MASERA - WSZYSTKO NAPEWNO BĘDZIE DOBRZE, ROZPOCZYNASZ SEZON NA KWIETNIOWE CYCUSZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja mam 18-tego, strasznie się stresuje. musze porobic wszystkie badania. masera.. jak po zabiegu?? opowiedz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MESERA
no więc wracam do pisania :) op miałam 7.04 od wczoraj już nie biore ketonalu chociaz mogłam go przestać brać nawet wcześniej, ból jest do przeżycia, uważam że bardziej się bałam niż to było warte :) zdecydowałam się na implanty okrągłe 300ml i myśle że to był dobry wybór, piersi nie są ani za duże ani za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mesera dobrze, że tak znosisz świetnie operację! i że już nie bierzesz ketanolu:) Igaa nie stresuj się, zobaczysz ze po operacji stwierdzisz, że stres nie miał sensu:) będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! MESERA Super, że już jesteś po i tak dobrze się czujesz:))) Dbaj Kochana o siebie i pisz jak najwięcej:))) Buźka! igaa Nic się nie martw, na pewno wszystko pójdzie dobrze:))) Wiem, że łatwo powiedzieć. Ja na pewno też będę cała w stresie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Masera jakie miałaś wymiary przed operacją bo też robię implanty 300 i niewiem jakiego rozmiaru mogę się spodziewać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomóżcie
Mam pytanie, które implanty wyjdą większe 350 ml HP okrągłę czy anatomiczne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jaka szerokosc, nie sugeruj sie tym. naprawde to nie ma sensu. lepiej mi powiedz jaka szerokosc implantu wysokosc i projekcja( czyli to na ile wystaje implant) dzieki dziewczyny za wsparcie. juz porobilam badania, jeszcze tylko usg mi zostalo. ja dwa razy mialam juz wstrzykiwane macrolane. odradzam bardzo!! niedosc ze ta substancja jest caly czas twarda to jakos wielkiego efektu nie daje. i teraz bede miala wyjmowane to i wkladane implanty. zmarnowane pieniadze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MESERA
klaudii01 moja wyjściówke to trudno stwierdzić, zawsze nosiłam 75B ale jak usiadłam to stanik odstawał, nigdy A nie kupowałam, ale chyba żeby nie psuć sobie humoru:), niestety jeste teraz we Wrocławiu bo tu robiłam op, wracam w sobote do domu więc zrobie fotki przed i po i jeżeli chcesz to prześle Ci mailem. ja wybrałam 300 bo mi bardzo nie zależało na dużych piersiach, najbardziej chciałam poprawić ich kształt, a rozmiarowo to myśle że C z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MESERA
igaa1234 , nie masz sięczego bać, ja jeszcze przed wejściem do kliniki zastanawiałam się czy tego napewno chce, dzisiaj nie załuje, przed op dostalam tabletke uspokajającą pózniej wstrzyknęli narkoze i obudziłam się akurat na serial na wspólnej :), noc przespałam spokonie, 2 razy wstawałam do łazienki, było trochę ciężko podnieść sie z pozycji leżącej, ale jakoś poszło.Mi ból aż tak bardzo nie dokuczał, oczwiście czułam jakby ktoś mi usiadł na klatce, ale to było do zniesienia. 2 dni po op w lewej piersi czułam jakby mi się cos przelewało, okazało się, że to normalne, tak powiedział lekarz. Mam tylko wrażenie,że ta lewa pierś trochę gorzej to znosi, jest jakoś bardziej zdrętwiała:) Dzisiaj już podnosiałam ręce do góry, wstaje juz mi sie dużo lepiej, najgorzej jest po nocy jak się leży tyle godzin do wstanie jest dla mnie sporym wysiłkiem:) z wieloma codziennymi czynnnościami jak np podnoszenie pełnej szklanki, nie było jakims większym problemem juz na drugi dzień po op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MASERA gratuluje jesteś kwietniową cycolinką i dołączyłaś do nas pozdrawiam i dbaj o siebie CRAZY,IGAA dziewczyny luzik,uwierzcie że sama operacja to nic wielkiego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mesera - c to bardzo ładny romiar i masz teraz sliczne okrąglaski :) jesteś naszą bohaterka miesiąca. Bierzemy z niej przykład, nie panikujemy :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
]Masera to ja czekam na zdjęcia;) Też robię we wrocławiu u Jarlińskiego, moja wyjściówka to właśnie też takie pełne b albo male c, a chciałabym małe d, myślę że z mojej wyjściówki powinno wyjść;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 5 dni...:) juz odliczam. Tippy moglabys mi przeslac zdjecia??? igaa1234@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igaa ...5 dni szybko zleci! pójdziesz do kliniki i właściwie obudzisz sie już z cyckami:) crazyyy co Cię ściska????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MESERA
ja właśnie C chciałam osiągnąć, przykładałam biustonosz z miseczką C i był za mały a więc myśle że jak opuchlizna zejdzie to będzie ok.... A właśnie, ile czasu pedzie schodzić ta opuchlizna??? Jestem HAPPY że to zrobiłam :) BUZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! MESERA Fajnie, że wszystko tak szybko się u Ciebie goi:))) Czekam na fotki:))) Dziewczyny jak długo nie można podnosić rąk do góry po operacji? Słyszałam na ten temat różne opinie i już sama nie wiem jak powinno być z tym podnoszeniem:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys będziesz podnosiła stopniowo,na ile ból Ci pozwoli,na tyle można podnosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masera u mnie po około 2tyg opuchlizna zeszła,a z nią 2cm w obwodzie piersi,ale po pół roku jak piersi się ułożyły to przybyły mi 4cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia, ale podobno przez jakiś czas nie powinno się podnosić, bo implanty mogą się przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys delikatnie można i stopniowo,chociażby przy myciu zębów,twarzy itp,z niczym nie należy przesadzić,ale przecież też nie będziesz chodziła z rękoma spuszczonymi wzdłuż tułowia,najważniejsze to robić wszystko z głową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm odezwij się jak Twoje samopoczucie :) Becia i Mm czekam na Was, żeby wypić z Wami kawkę :) może w przyszłym tygodniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !! :) u mnie bardzo dobrze. siedze teraz w pracy. :) nic nie boli i w ogole juz wszystko ok. A Ty Madziu jak sie masz ?? :) Jasne, ja bardzo chetnie sie z Wami spotkam.:) Mariczka, jak tam u Ciebie? Wszystko ok? :) BUZKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeśli chodzi o przyszły tydzień,to mi pasuje tylko środa,chyba że po świętach:)Myślcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie tez moze byc sroda.:) a Tobie Madziu pasuje ? co do godzin, to tylko po poludniu moge, poniewaz pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga to ty sie niezle nacierpialas - 2 razy marco i teraz zabieg. Będę trzymać kciuki :) masz taką silną motywację, że wszystko musi sie udać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×