Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Mariczka, fotki poszly.:) a co do tych kremow na blizny to zauwazylas ze pomagaja? bo ja u siebie nie widze zadnej roznicy.:( pewnie trzeba cierpiliwie na to czekac, a ja jak zwykle chce wszystko od razu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MM cycuchy śliczne, jesi chodzi o kremy to jak narazie nie widzę jakiś większych efektów, ale stosuje dopiero 1,5 miesiąca to krótko.Czekam cierpliwie i mam nadzieje,że bedzie poprawa.Tym bardziej,że contratubex stosowałam na blizne po wypadku i nie ma ani śladu zobaczymy pozdrawiam i dziekuje za fotki cycuchy masz super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM cóż to za pytanie :) wysyłaj szybciutko maila ze zdjęciami :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nie pojechalam nad jezioro, bo moglabym chyba pojeździc tam na łyżwach... co za majowka ja smarowałam contratubexem, bralam jeszcze witaminy A i D bo ponoc coś tam pomagają. Na gojenie jest dobra tez maść nagietkowa, ale to już na takie bardziej zagojone blizny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też smarowałam contratubexem. i jestem zadowolona. blizny są na prawdę niewidoczne i małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XKarin
Igaa, ja mam mieć op 18 maja u dr Kasprzyka w Krakowie-anatomiczne 295g lub 325g ( jeszcze sie nie zdecydowałam) napisz proszę jakie środki przeciwbólowe brałaś po? co do spania na plecach i wstawania to wiem że będzie ciężko ale ja najbardziej boję się tego bólu, pieczenia i roapierania na klatce piersiowej :-) co ten ból jest aż tak mocny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karin nic sie nie bój bo jestes naprawdę w dobrych rękach-Kasprzyk jest super lekarzem i ma fantastyczny zespół-od pierwszej minuty poczujesz się w klinice jak wśród dobrych znajomych co do bólu...to sprawa indywidualna jak z miesiączką..jedną boli tak że ruszać się nie może a druga wcale..więc trudno powiedzieć ale jedno jest pewne że ten ból nie trwa wiecznie tylko przez pierwsze 2-3 dni i pomagają zwykłe leki przeciwbólowe a potem jak się człowiek cieszy z piersi to się zapomina o tym bólu...to trochę tak jak z porodem...jak zobaczysz dziecko to zapominasz o dolegliwościach Ja juz tak sie czuję z moimi piersiami jakby zawsze do mnie należały i nie wyobrażam sobie że kiedykolwiek mogło być inaczej...obiecuje trzmać 18 kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karin i jeszcze jedno jak doktorek ci zaproponuje wieksze wkładki i powie że je bez problemu możesz mieć to sie nie zastanawiaj tylko bierz wieksze ;))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xkarin, jezeli chodzi o rozpieranie to wcale to nie jest takie duze rozpieranie. nacisku na klate spodziewalam sie wiekszego i tego rozpierania. najgorsze jest to ze bola cie miesnie klatki i rekami za bardzo nie mozna ruszac. ogolnie tak wszystko boli ale to jest do przezycia. najbardziej bolal pozniej z tego wszystkiego kregoslup i ranne wstawanie wiec nie martw sie. a mozesz mi podac swoje wymiary? chodzi o wzrost wage, obwod pod biustem i klatki piersiowej. bede mogla porownac ze soba:) chodzi mi o wkladki. a jakie masz miec? mentora anatomiczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XKarin
dziewczyny dzięki za odpowiedzź :-) ja mam miec anatomiczne McGHAN 410 HCG MM280g i MF 295g moje wymiary: 164cm, 55kg, pod biustem -dziwna sprawa bo jak mierze centymetrem to mam 80cm a w biuście 89cm a biustonosze mam dobrane przez profesjonalistkę 70 B wypełnione full :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrostem i waga jestes podobna do mnie. bierz wieksze. spokojnie. i nie wachaj sie nawet. jak lekarz ci mowi mniejsze to zawsze wez sobie o rozmiar wiekszy. mi na poczatku mowila 280 pozniej 300. a ja powiedzialam ze chcialabym 345. i mam. jestem bardzo zadowolona. roznice mieczy obwodem biustu a obwodem pod biustem mam 23 cm. minelo 16 dni od operacji a ja czuje sie wysmienicie. nic juz mnie nie boli. martwi mnie tylko ze sa twarde. mam nadzieje ze nie beda takie zawsze i ze po jakims czasie zmiekna. mariczka a jak z twardoscia twoich cycochow?? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XKarin
Iguś dzieki, będę walczyć o te MX325g :-) podobno miękną i układają sie kilka miesięcy więc jeszcze cierpliwie musisz poczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igaa1234 to, że Twój biust jest twardy to nie powinno Cię martwić! normalna sprawa po operacji....a co najważniejsze to to, że może być twardy jeszcze długi czas:) także cierpliwości. cycki układają się nawet do roku czasu!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka, a jak Twoje? są miekkie? czy mozna je porownac do naturalnych?? masz jakeis fotki? bede wdzieczna za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem 45 dzień po zabiegu i czuje że moje piersi są już coraz bardziej miękkie, na poczatku nie miałam też wogóle czucia w sutkach a od paru dni zaczęły mnie boleć jak dotykam, więc czucie powraca wiec jest dobrze, ogólnie czuje się świetnie, wszystko juz praktycznie robię, oczywiście bez ciężkiego dzwigania, biegania i tego typu rzeczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XKarin
Malutka, napisz proszę czy masz anatomiczne i czy możesz już spać na boku czy nadal na plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 18 dni po zabiegu. jeszcze na boku nie spie, ale przez chwile moge sobie lezec. natomiast z czystym sumieniem moge powiedziec ze juz nie boli:) ani kregoslup a i do spania na plecach tez sie przyzwyczailam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twarde cycuchy to zupełnie normalna sprawa, zupełnie nie ma się czym przejmować!! zmiekną gdzies po 2 - 3 miesiącach. Poza tym takie twarde fajne są :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka321 - no to super, uważaj na swoje cycunie o będą pięknie się goić:) Tippy - ja tam wolę jak cycunie sa miękkie, są wtedy bardziej naturalne... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XKarin ja mam okrągłe, całkowicie zdałam się na lekarza i jestem mega zadowolona. Spię już na boku normalnie nawet nie pamiętam od kiedy, ogólnie czuje sie juz świetnie, gdyby nie fakt że muszę jeszcze nosić ten biustonosz ze szpitala który też fajnie podtrzymuje mi plastry na blizny. Dosłownie czuje się jakby piersi były moje od zawsze a juz nie wspomne o wrazeniach z mężem ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ponawiam pytanie... gdzie kupić plasterki silikonowe na blizny?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerrrrr
do malutka 321 !!! Malutka, a jaki stanik nosisz, ten ktory masz od lekarza? Co to za firma i model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka321 fajnie, że jesteś taka zadowolona. i to miesiąc po operacji:) madzia ZZZ poszukaj plasterków może gdzieś w internecie? ja co prawda smarowałam blizny maścią, ale słyszałam że plasterki są dobre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) MM nie wchodzi mi ten link, możesz skopiować jeszcze raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest,kopiuje caly.;/ Madziu znajdz sobie plastry SILON. Buzka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyCzarnulka
Czesc dziewczyny!! Planuje powiekszenie piersi, jestem zupelnie plaska. Czy ktoras z Was ma podobne wymiary i operacje za soba???? wzr 162, 47kg, 65cm pod biustem i 76 w biuscie? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×