Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MARICZKA1979
DEDE nie dziwię się,że nie masz ochoty pisać my tu wszystkie piszemy jakie sa piękne te nasze cycuchy,a ty miałaś poprawkę.Nie przejmuj się Kochana najważniejsze,że juz jest po wszystkim i teraz może być tylko lepiej.Efekt końcowy na pewno bedzie suuuperowy,więc głowa do góry.Życzę pieknego dzionka i dzięki,że napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
IGA1234 już poszło pomyliłam poczty nie wpisałam g i poszły gdzie indziej cholerka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka, Emi bardzo dziekuje za zdjecia. extra sa:) pozazdroscic:) MM i Angels.. bardzo proszę was o zdjecia. MM ja zastanawiam sie nat takimi jak Ty. chcialabym zobaczyc jak Ci wyszly. bede wdzieczna za pomoc igaa1234@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM bardzo Cie przepraszam, od Ciebie juz dostalam. od madzi nie dostalam zdjatek. sorry dziewczynki za pomylke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to jest raczej nie mozliwe. jeszcze raz podaje maila: igaa1234@gmail.com sprobuj teraz. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi28 no to super ze biuścik wyszedł idealnie! teraz w wakacje będziesz mogła pochwalić się nabytkami :) ach nie mogę się doczekać kiedy wbiję się w bikini :) deedee84 nie denerwuj się! teraz będzie tylko lepiej ! zobaczysz, że wszystkie problemy z piersiami Ci miną i będą śliczne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
BECIA jeśli pozwolisz to ja mogę spróbować przesłać twoje fotki IGA1234 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Dziewczyny dziś zrobiłam fotki i Wam powysyłałam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka dzieki, sa naprawde coraz ladniejsze.:) musisz byc z nich dumna.:) a blizna jaka cieniutka. Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mariczka Dziękuję za fotki:)))Cycuszki z tygodnia na tydzień co raz ładniejsze:))) becia769 Czy mogłabym dostać od Ciebie fotki? cindyxx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MM dzieki,zdjęcia z prawie całą sylwetką wyslałam po to,żeby pokazać że jak na 435 nie są wcale ogromne.Dziś kupiłam pierwszą sukienke gortetową kurcze o takiej marzyłam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MM napisz jak twoje samopoczucie? CINDYS dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angels, emi, MadziaZZZ Super, że czujecie się dobrze:))) Ja już nie mogę się doczekać nowych cycuchów:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angels
Cindys kochana już niedługo się doczekasz i Twoje marzenia się spełnią:) jestem tam zabiegana więc na foty nie mam czasu, ale muszę uwiecznić moje skarby:) Dziś kupiłam maść na blizny Dermatix żel i gdyby nie znajomości to bym majatek zapłaciła:( świat oszalał ale najwazniejsze by zadziałał:) buziaki dla wszystkich obecnych i przyszłych cycolinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczko, ze mna ok,naprawde niezle to wszystko znosze.:) w ciagu dnia w sumie duzo spie. i tak mija jeden za drugim. Ciekawa jestem,kiedy przestane czuc ze mam tam cos w srodku? jak bylo z Wami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MM super,że możesz spać.Jeśli chodzi o ten ciężar na klatce,ja czułam dobre 1,5 tygodnia,teraz też jak rano wstaje po nocy to czuje jak cycki wstają ze mną,ale bolesne to już nie jest na szczęście.Kurcze już 4 tygodnie minęły ale ten czas leci,pozdrawiam Kochana trzymaj sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dziekuje bardzo wam za zdjecia. sa ekstra i bardzo chcialabym miec to juz za soba. zabieg zbliza sie wielkimi krokami a ja wciaz nie wiem co wybrac czy 345cc anatomy czy 390cc anatomy mentora. chodzi tez o to ze chcialabym ukryc to przed moja rodzina. oni po prostu tego nie zrozumieja. to jest przykre. moja mama zawsze miala miske duza D i zawsze mi mowi ze mi zazdrosci. teraz ma F:) ale ona po prostu nie wie jak to jest. czy myslicie ze da sie to ukryc jesli po operacji nie bede sie widziala ok 2-3 tyg z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys fotki poszły:) Mariczko to może spróbuj przesłać moje fotki do igaa...,może Tobie się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
BECIA udało mi się wysłać fotki do IGAA1234 IGAA1234 sprawdź pocztę POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
IGAA1234 szczerze to wydaje mi się,że nie da sie tego ukryć.Na początku moze tak,ale z czasem i tak kazdy zauważy różnicę.W zeszłym tygodniu spotkałam się z moim bratem od razu zauważył,że mam większe cycki mimo,że byłam w staniku sportowym.U mnie też wiedziało o mojej operacji kilka wtajemniczonych osób a teraz jak zrobi się ciepło to wszyscy zauważą różnicę,w sumie co tu ukrywać najwazniejsze,że ja czuje się z nowymi cycuchami super i ty powinnas tak samo do tego podejść,mysleć przede wszystkim o sobie i o swoim samopoczuciu,a słowa innych puszczać na wiatr Kochana pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia769 Dziękuję za fotki. Piersi masz śliczne i bardzo naturalne:))) Dziewczyny pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, 13 kwietnia mam miec operacje m oje wymiary: pod biustem 68cm w biuscie 73cm waga 50kg wzrost 165cm a pod piersia mam 11cm.. lekarz powiedzial ze i anatomy i okragłe wygladac u mnie beda ładnie.. Mentory high profile może wsadzic mi 250cc (wydaje mi size ze to bardzo mało) i jest jeszcze opcja ultra high profile 275cc lub 295cc hm.. znacie kogos kto juz ma te ultra high profile?? jak to wyglada itd?? i co to jest projekcja?? w sensie ze jak te high profile maja projekcje przy 250cc np. 4,2 to znaczy ze tylko o 4,2cm beda "odstawały do przodu"?? Tu macie tableki Mentorów jak to wyglada itd.. www.mentorwwllc.com/pdfs-global/breast/E...undgel-cohesive1.pdf powinien działac tylko moga gdzies tam spacje sie wkrasc PROSZĘ O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO deedee84 BO widze ze masz 250cc wysoki profil. Mam dylemat czy te brac czy te ultra... powiedz mi ile wyszlo ci w piersiach przy tych 250cc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu bardzo ładne,a jak zmiękną to już w ogóle będą przecudne:)A moje fotki doszły do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły Beciu, ślicznę są również, ależ te nasze cycuchy boskie co hahha :) napisz proszę kiedy one mi zmiękną, bo narazie bardzo tkliwe i twarde są... poza tym mam wrażenie, że jeden jest wyżej i mam nadzieję, że jest po prostu jeszcze spuchnięty i jak zmięknie to opadnie, zresztą chyba po to jest ta opaska. Jak myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×