Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Ja mysle ze ponizej 300ml ci zaproponuje dr. ok 280. ale to tylko mi sie tak wydaje. a skad jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerrr
Dziewczyny! Od kiedy stosować maść na blizny po powiekszeniu piersi? Zalecono mi lonomag. Mozna go stosowac kiedy jeszcze są strupki, czy musze poczekac az zejda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
FLOWER chyba linomag zalecono na strupki.Ja zaczęłam stosować jak mi się wygoiły strupki 1,5 tyg po zdjęciu szwów.POZDRAWIAM IGAA jak samopoczucie? Dziewczynki życzę wszystkim spokojnych Świąt Wielkanocny i oczywiscie mokrego dyngusa,trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sedattive, bardzo Ci polecam Dr g. jurek. miala do mnie duzo cierpliwosci i nie probuje wciskac bardzo malych implantow a co najwazniejsze slucha pacjeta jakie ma oczekiwania. kobieta wie co robi. na konsultacji poswiecila mi duzo czasu bo chyba ze 40minut. w sumie za zabieg powiekszania piersi zaplacilam 12700 implantami anatomicznymi. to chyba nie tak zle. a opieka rewelacyjna. naprawde. polecam. jesli mialabys jakies pytania pisz na maila igaa1234@gmail.com Kochana Mariczko, ja juz czuje sie lepiej, ale wstawanie rano jak zawsze tragiczne. zobaczymy jak bedzie jutro. buzka kochana. trzymaj sie cieplutko i wesolych swiat zycze. Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! jak zyjecie . pewnie jestescie przejedzone. mozecie mi powiedziec jak dlugo mialyscie problem z rannym wstawaniem z lozka??? mi cycoliny juz sie ukladaja. sa coraz ladniejsze. jestem taaaka szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga, wstawanie bylo dla mnie nieprzyjemne przez pierwsze 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm - ja myślę, ze troszkę za wczesnie na basen...chyba że polezysz w jacuzzi :) przy pływaniu trzeba machac łapkami przecież, uważaj, a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizyta na basenie
nie chodzi tu wyłącznie o wysiłek i przeciążanie mięśni - chlorowana woda może powodowac przerastanie i pogrubianie blizn pooperacyjnych, więc lepiej odczekać te 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XKarin
Dziewczyny jestem przed zabiegiem u dr. Kasprzyka w Krakowie, czy ktoraś miała u niego robione piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedative nie bierz małych implantów! nie opłaca się, poza tym z doświadczenia wiem, że jak weźmie się za małe wkładki to później myśli się o poprawce! a to kolejna operacja i kolejne koszty!! :) mm- z basenem to jeszcze wstrzymałabym się. nie ma co świrować - lepiej niech cycuszki dobrze się zagoją..... żeby nie było później problemów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XKarin
Mam pytanie do AJSZ87 ktora gdzieś zniknąła :-) Czy jesteś już po op i czy jesteś zadowolona z rozmiaru? ja też mam mieć ok 290 anatomiczne i zastanawiam się czy nie za małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, w rezultacie nie poszlam na basen.:) wlasnie tez myslalam,czy woda chlorowana nie wplynei jakos na blizny. Tippy, dzieki czuej sie swietnie,wlascieiw eto juz zapomnialam,ze mialam operacje. pozostalo sie tylko cieszyc.:)) BUZKA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm i bardzo dobrze zrobiłaś:) lepiej teraz jeszcze uważać na siebie, a przede wszystkim na cycuszki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi było ciężko na poczatku powstrzymac sie od sportu bo zawsze cos robiłam. Moze nie dlatego ze lubie ale zawsze mysle ze jestem za gruba wiec mialam taki mus psychiczny zeby cos robic, ale bite 2 miesiace nic i dopiero potem zaczelam cwiczyc nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dokladnie to samo. chce juz pojsc gdzies na basen, pojezdzic na rowerze, na silownie pojsc. a tu nic. narazie musza mi wystarczyc sa\pacery.. ja juz po miesiacu chce zaczac plywac, ale tak ze deske sobie wezme i bede tylko machac nogami, a rece beda trymaly tylko deseczke. ja dlugo tak nie wytrzymam. u mnie juz calkiem niezle.. zyje. wstawanie zawsze malo przyjemne, ale w ciagu dnia jest juz naprawde dobrz.:) pozdrawiam cycate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Craazyyyy a ty jak?? wszystko w porzadku? czemu sie nie odzywasz. mialas operacje dzien po i nic do tej pory nie napisalam. mam nadzieje ze u Ciebie ok.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a co robicie na majówkę??? ja bym chciała gdzieś jechać, nad jezioro czy coś...słyszałam że ma byc zimnoooo...co za pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XKarin
dziewczyny, jestem tu nowa :-) za ok 3 tyg mam operację i strasznie panikuję glównie z powodu bólu i spania na plecach, napiszcie jak to jest czy bawet na środkach przeciwbólowych jest cieżko? jak dlugo piersi ( przy anatomicznych wkładkach) trzeba nosić w tych sportowych stanikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkozdrowie
zapraszam na www.tylkozdrowie.hpu.pl zarejestrujcie sie i stworzcie odpowiednia grupe wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_87
Hej XKarin:) Ja operację miałam 21.04.2011 i takie są moje odczucia: Pierwsze trzy dni tragedia. Nie mogłam w nocy spać z bólu zarówno piersi jak i pleców, poranne wstawanie było jakby mi ktoś rozrywał klatkę piersiową. Próbując się podnieść myślałam po co mi to było, dlaczego na własne życzenie tak cierpie. Czwartego dnia było już znacznie lepiej, pierwsza w miarę przespana noc i mniejszy ból podczas dnia. Podczas tego całego czasu brałam ketonal 100 mg dwa razy na dobę. Szóstego dnia poszłam już do pracy (ja mam siedzącą pracę, więc nie było tak źle) i mogłam nawet sama się ubrać. Od trzech dni jestem bez środków bólowych, chociaż nie mówię że wogóle nie boli, tak dobrze nie ma;) Dzisiaj patrząc w lustro jestem baaaardzo szczęśliwa, doktorzy wykonali kawał dobrej roboty. Przykładam sobie bluzki i widzę że mam w końcu prawdziwy dekolt:) Było warto, pomimo bólu który już w większym stopniu minął i wielu wyrzeczeń na przyszłe miesiące. Mam nadzieję że mogłam trochę pomóc. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, czemu dostałaś takie słabe tabletki? setki to ja biorę czasem przy mocnym bólu głowy, myślałam po że operacji, którą będę miała w sierpniu, o co najmniej 150:). Dziewczyny po jakim czasie poszłyście na solarium? Zdołam z tego zrezygnować maksymalnie na dwa miesiące:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Długo mnie nie było - wpadłam w wir pracy ;) Cieszę się,że u Was wszystko ok. Ja po upływie 2 miesięcy żałuję,że nie zrobiłam troszeczkę większych,no ale cóż- doktor powiedział,że to max. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xkarin a jakie masz miec wkladki?? ja mialam 345 mentora anatomiczne. zalecone mam zeby nosic biustonosz i pas przez 6 tyg po operacji. ja przezylam to ciezko. za kazdym razem jak podnosilam sie z lozka myslalam ze cos mi zaraz sie oderwie od klatki i plakalam po co mi to bylo. po tygodniu juz bylo lepiej a po 10 dniach juz calkiem dobrze mi sie wstawalo. po 2 tyg(bo tyle jestem po operacji) moge stwierdzic z czystym sumieniem ze warto bylo. i nie ma tragedii z ta operacja. przymierzalam dzisiaj biustonosz DD. uczucie niesamowite:) u kogo masz miec operacje? jak bys miala wiecej pytan to pisz smialo: igaa1234@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka co stosowac po zdjeciu szwow?? jakie masci na blizny masz prszepisane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA54
Witam -chcialam sie dowiedziec czy ktos mial OP powiekszania piersi wBielsku ? Mam termin na 15 /6 i sie boje troche czy mial ktos jakies komplikacie po PO? Dzieki MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDA54 hej ja miałam w Bielsku u Dr Sirka świetny specjalista, nie masz się czego obawiać oddajesz się w profesjonalne ręce. Jeżeli masz więcej pytań podaje maila malutka321@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej :) zrobilam dzis nowe fotki,ktoras z Pań chetna zeby obejrzec?? ;) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MM poproszę foteczki dawidfilip@onet.pl pozdrawiam IGA1234 ja stosuje rano i wieczorem dermatix żel,a jak mam czas to w ciągu dnia dokładam contratubex,czytałam że czujesz sie lepiej super,noi ten rozmiarek gratuluje teraz to już tylko z górki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×