Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hehe prawda jest taka, że każda będzie zachwalać swojego lekarza...o ile nie musi mieć poprawki:) Najlepiej to wybrać się osobiście na konsultacje do różnych doktorków, porównać i wyciągnąć wnioski.... a to co sie słyszy od innych osób to traktować jako dodatek, a nie jak główny wyznacznik :) a tak na marginesie to ja słyszałam całkiem ok opinie o niemkiewiczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuklara121225
Hejka laski,dzieki za odpowiedz,sama nie wiem tak na dobrą sprawe to o kazdym lekarzu sa i dobre i zle opinie lepiej sie poradzic kogos kto mial robione,ja niemam asymetri czy ogolnie problemu mam 75b ale chce miec je pełne,bo po spadku wagi zrobily sie juz nie tak fajne jak byly,widzialam na stronce tego Niemkiewicza ze piersi robi w miare fajne,a o tym Jarlińskim czy jak on tam ma czytalam ze on ogolem robi male implanty prawda to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuklara Ja robiłam u dr.Jarlińskiego i mam rozmiar 75E:))) Moja wyściówka to 80B takie puste po wykarmieniu dwójki dzieci. Lekarz zaproponował mi implanty okrągłe 300, ale ja chciałam 350 i takie mi włożył. Jestem MEGA zadowolona:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuklara121225
dzieki Cindys ,ja właśnie rozważam jego,niemkiewicza,i ten Kubasik z poznania ma tez sporo fanek,jesli chodzi o piersi oczywiście.To jest duzo kasy wiec chce ją zainwestować solidnie,tylu partaczy jest ze masakra.Najlepszym rozwiązaniem jest pójść na konsultacje do kilku-troche mam drogi bo jestem z zielonej góry wiec wrocłąw ok.200km noi poznań gdzies tyle samo://////.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo poważna decyzja, więc warto jechać do kilku lekarzy na konsultacje. Życzę powodzenia we właściwym wyborze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) 16.06 mam miec zabieg. lekarz proponuje mi wkladki mentor CPG322 295ml anatomiczne. twierdzi, ze powinny byc z tego duze B lub male C. Teraz mam chyba duze A chociaz staniki mam 75B. zalezy tez od firmyi od rodzaju stanika. ale mam A ;/ nie chce zeby byly wielkie i nie chce zeby byly za male. czytam fora i dziewczyny pisza, ze lekarz zawsze poleca mniejszei ze jak sie godza to nie zawsze sa zadowolone :/ i nie wiem co mam robic zostac przy tym, czy wolac wieksze.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys masz 75E??? to chyba b.duze co? ja tez mam u dr J.J. i troche mam dylemat co to wielkosci. ile wczesniej musialas byc przed zabiegiem? to juz w przyszlym tygodniu matko! troche sie cykam ;P odp. prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 75E i wcale nie sa za wielkie, sa idealne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny planuję zabieg powiększenia piersi mam 167 cm wzrostu ok 55kg jaki waszym zdaniem rozmiar byłby dla mnie odpowiedni i jaka wielkość implantu ja planuję anatomiczne bo podobno wyglądają bardziej naturalnie aha mam miseczke A 75 pod biustem i stosunkowo dobrze naciągliwą skórę Proszę o wasze opinie na podstawie własnych doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja1989
hej dziewczyny, tez planuje zabieg u skupina w poznaniu (jescze nie byłam na konsultacji) słyszałyście coś na temat tego lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm88 ja jestem drobna mam 165cm wzrostu i waze co najwyzej 50 kg duze nie beda proporcjonalnie wygladac nie wiem... hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milly ja mam 168cm i waze jakos 57 teraz. rzeczywisice masz inne proporcje,pewnei mniejsze wkladki lekarz Ci zaproponuje,ale ogolnie miseczka E nie jest wielka.jest swietna hehe.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana a powiedz mi jaka mialas wyjsciowke i jaki mialas wkladki i ile tam tych ml. ja mam miec mentor anat.CPG 322 295ml ma mi to dac duze B lub male C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zaraz spadac do pracy :/ mm88 nie chce zeby wszyscy po mojej operacji patrzyli mi od razu na piersi ( tzn. znajomi) i mysleli co mi tak nagle urosly. chce byc anonimowa :) ale i tak nie wiem czy nie zdecyduje sie na ciut wieksze. spadam buu.. :/ bede kolo 20:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuklara1212
Do Cindys Dzieki Cindys,napewno dobrze obadam kazdego lekarza,cena tez jest wazna ale skoro lepsze sa droższe to wole droższe,chcialabym je juz ale latem to chyba nie najlepszy pomysł jak uważasz??pewnie nie mozna sie opalac,a to dopiero początek wakacji:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly ja tez chcialam mniejsze wkladki na poczatku ( w stopce masz wielkosc moich ), ale na szczescie posluchalam sie dziewczyn glownie z tego forum i wybralam wieksze, gdybym przystala na tym co proponowal mi lekarz to wiem ze bylabym dzis nieusatysfakcjonowana ( 345 ml ). Mowilam mu ze chce miec miseczke C,ale po tym co poczytalam podjelam decyjze aby wziac wieksze wkladki i to byl swietny wybor. moj biust wcale nie jest za wielki. jesli chcesz to przesle Ci zdjecia, tylko podaj maila. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Miałam wyjściówkę 80b, teraz mam 75e i powiem Ci, że wcale nie są za duże. Ja mam 176cm wzrostu, więc do mnie pasują idealnie:))) Wyglądają bardzo naturalnie. Anatomiczne wychodzą trochę mniejsze, jeżeli chcesz c, to proponuję, żebyś wzięła trochę większe:))) Kuklara Myślę, że lepiej w lecie zrobić operację, ze względu na nadmiar ubrań w zimie. Jest się obolałą i na początku jest problem z ubieraniem, i swobodnym poruszaniem rękami. Ale to jest moje zdanie:))) Na pewno, jeżeli chodzi o opalanie lepiej poczekać kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! ale fajne :D myslalm, ze beda wielkie strasznie a one sa idealne! ja tez takie chce. Myslisz, ze dobral mi mniejsze? jak to sa E to jak wygladaja duze B male C? on te implanty zamawia czy ma na stanie? napewno wezme wieksze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz proponował okrągłe 300cc, ja wybrałam 350cc. Dzisiaj wiem, że gdybym wybrała mniejsze nie byłabym zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm88 sliczne! matkoja tez xhxe takie miec! to te implanty co mi wybral lekaz sa male ;/ to jakie ja mam wziasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze ze bys zalawala gdybys wziela takie malutkie.:) przemysl to sobie dobrze, jednak jak widzisz moje nie wygaldaja wcale na wielkie,sa w sam raz. kocham je!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdrosze! macie piekne!!! chyba nie moge sie doczekac juz ;p hehehe troche sie boje ale jak widze wasze zdjecia i to jakie jestescie szczesliwe to chce czas przyspieszyc ;p hehe zeby tylko poszlo wszystko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×