Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Iga...sliczne śa. Poprostu sa perfekcyjne. Wyglądają na duuuże. Są bliźiutko siebie. Perfekcja. Moje wyślę Ci jak wieczorkiem z domu. Mam wrażenie, że zrobiłam za małe. Poza tym miałam duża asymetrie jesli chodzi o sutki, co niestety sie bardzo uwidoczniło. Chodzenie bez stanika nie wchodzi w rachubę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constancja, ale ty jestes drobniutka, na pewno nie masz za malych. wazysz duzo mniej ode mnie i jestes nizsza a tylko o 20 ml masz mniejsze. dziekuje za cieple slowa. czekam na fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly? Podeslesz mi swoje fotki. Tobie chyba wyszło dokładnie to samo co mnie? Oczywiście moge się zrewanzować:) Iga sama ocenisz jak Ci przeslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constancja podaj meila :) Mariczka czekam na fotki :P Shamira co to za lekarz? Dziewczyny przeciez ona za to placi i ma prawo wymagac. Lekarz jest od tego zeby jej doradzic. Kochana jesli to nie zagraza Twojemu zdrowiu to o co mu chodzi? Robisz operacje i wydajesz duze pieniadze po to by miec satysfakcje. Idzie sie do lekarza i mowi sie czego chce czego oczekuje. On nie ma prawa sie nie zgodzic. Dlaczego ona ma doplacac? przeciez nie placi sie za wielkosc implantow? Co to za lekarz? Bardzo mi przykro kochana ze musisz tyle znosic. Jestes silna bo ja to pewnie bym sie dawno zalamala. On jest az tak zawziety, ze nie da sie zn im pogadac normalnie? A powiedz mi cz yta jedna piers gdzie masz implant podoba Ci sie ? Ten rozmiar itd? Sprobuj pogadac z nim. Powiedz, ze masz kompleks dlatego to robisz a rozmiar , ktory Ci proponuje nie zlikwiduje kompleksu. Kochana walcz o swoje jesli czujesz taka potrzebe. My jestesmy z Toba pamietaj o tym. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
CONSTANCJA jesli można to również proszę o fotki odwdzięcze się swoimi dawidfilip@onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MILLY wysłane pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MILLY zapomniałam dodać że cycuchy masz superowe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly 24 tego lekarza poleciła mi koleżanka,zadowolona była bo nie chciała mieć dużych piersi więc dostała jeszcze mniejsze implanty,ja długo nie mysląc stwierdziłam ,że czemu nie klinika jest dość blisko,terminy nie są długie.Umówiłam się na konsultacje i wszystko było dobrze,miałam obiecane,że wyjdzie D ,a wtedy nie orientowałam się za bardzo w rozmiarach implantów i to był mój błąd...oczywiście nie wyszło z tego,żadne D,teraz ciężko mi powiedzieć jaki to rozmiar,ogólnie z kształtu byłabym zadowolona tylko ten rozmiar mnie dobija.Nie dość,że taka ,,papranina" z tym wszystkim to jeszcze efekt bardzo średni:( teraz muszę tylko czekać i zobaczyć co będzie dalej.Jak nic się nie da zrobić to za rok będę wymieniać implanty bo na chwile obecną nie mam kolejnych 15tys.,żeby sobie tak wydać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Shamira bardzo Ci wspolczuje.:( szczerze mowiac to moj poziom świadomości na temat implantow wzrost tylko dzieki temu forum, wczesniej nie mialam pojecia ile ml moze dac taki efekt jakbym chciala. ostro negocjowalam z lekarzem wielkosc moich implantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamira, wszystko bedzie dobrze. Nawet nie wiesz jak Ci wspolczuje.:( nie ma slow. powiedz czy szukasz juz nowego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constancja, ja mysle ze Ty masz mniejsze implanty wlozone niz 325ml. sprawdz na tej twojej karcie czy masz tam napisane ze to sa 325. bo nie sadze. milly ma podobna budowe ciala do twojej(drobna) a ma mniejszy implant i mimo to ma duze piersi. mysle ze lekarz mogl sie troche oszukac...:/ przykro mi to mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga implanty na bank mają taka pojemność! Sama je zamawiałam w alllerganie. Mają też swoje nr i cała dokumentacje. Nie wiem jakie miałyście wyjściówki ale ja byłam PŁASKA, poza tym moje są okrągłe.... może to wszystko dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamira ale nie da się jakoś tego zrobić? skoro byliście umówieni na konkretny rozmiar to może warto pogadac i jakoś naprawić tą sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIPPY,Kochana teraz to ja nie wiem czy da się coś zrobić czekam na kolejną wizytę,ale umówię się dodatkowo do innego lekarza niech mi powie o co tu chodzi bo ja już sama nie wiem co myśleć o tym wszystkim,a Ty jakie masz implanty okrągłe czy anatomiczne i pod mięsień czy pod gruczoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamira, ja wiem ze to trudna sytuacja dla Ciebie,ale nie popuszczaj temu konowałowi. skrzywdzil Cie, poinnien za to odpowiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm88 chyba trochę zaczyna mnie to przerastać,ale dziękuje wam dziewczyny za pomoc,teraz przynajmniej wiem na czym stoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nic wiecej nie jestem w stanie pomoc,ale chetnie poszlabym natrzaskac po mordzie tego frajera co Cie tak zalatwil!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyobrazacie sobie ze niedosc ze pod gruczol zrobi shamirzel to jeszcze anatomiczne... ktore pod gruczolem moge sie spokojnie przekręcic.. i na dodatek shamira nie rodzila... straszne. ta sprawa nadaje sie do sadu i do TV:( wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga,gdybym wiedziała tyle co Ty na ten temat to w życiu bym się na to nie zgodziła..jesteś wielka naprawdę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×