Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

czesc dziewczynki. ja jestem 3,5 miesiaca po zabiegu. piersi mam piekne. tzn krztalt itd. wkladki anatomiczne . wygladaja bardzo naturalne. jak chcecie to moge wyslac zdjecia. i oczywiscie czekam na wasze. milly podeslij mi swoje. a ja dzisiaj zrobie swieze foty to sie odwdziecze. jak macie jakies pytania to piszcie. jesli chodzi o wielkosc to tez troche zaluje ze nie wzielam 390. ale faceci jak ze mna rozmawiaja to juz nie patrza mi w oczy :) a raczej w OCZY:) takze chyba nie jest zle ;) moj adres email to: igaa1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
IGAA witaj poproszę o świeże fotki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylaBarcelona
hej tak przyczytalam jeszcze raz wiadomość i chodzilo mi o te wlaśnie 4 zabiegi cały czas rozważam poprawkę na większe ale tak jak przy pierwszym zabiegu boje się powikłań Iglee jaką ty sobie robilaś projekcje w piersiach anatomicznych średnią, wysoką czy bardzo wysoką bo piszesz że jesteś bardzo zadowolona - wybrałaś sobie podobny rozmiar do mojego więc jestem ciekawa jak ci wyszły czy możesz mi wysłać fotki na kursy@kursy.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylaBarcelona
chodziło mi o IGAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam wysoki profil. dokladnie model mentor CPG 323 czyki: szerokosc implantu : 11,5 cm, wysokosc implantu: 10,8cm, projekcja:5,8 cm przeslij mi swoje i ja ci odesle swoje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly o matko myslałam juz ze o mnie zapomniałaś :) podaje adres agatadobra@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej igaa - psałam do Milly :) :) Milly zrobiła sobie implanty takie jakie ja zamierzam zrobic i jakiś czas temu obiecala mi wysłac zdjęcia :) :) A tak w ogóle to juz sie nie mogę doczekać zabiegu, normalnie juz nie mogę patrzeć na te moje rodzynki... jeszcze półtorej miesiaca ... oj kiedy to bedzie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala Aga
Witam, prosze POMOZCIE ! jutro mam zrobic RTG kregoslupa w pozycji stojacej od tyłu i z boku, niedawno miałam powiekszane piersi i mam protezy ale nikt o tym nie wie....w szpitalu bedzie obecna cała moja rodzina, czy wyjdą protezy na przeswietleniu? Prosze niech ktos odpisze to bardzo krepujace jak wszyscy sie dowiedza bo jest t o bardzo osobiste..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam w pracowni RTG ,na zdjęciach zazwyczaj wychodzą wszystkie rzeczy chociaż powiem Ci,że nie miałam nigdy przypadku z pacjentkom z implantami,ale z tego co pamiętam to protezy widać,zgrubienia tkanek i różne nieprawidłowości w końcu to prześwietlenie ma na celu uwidocznić mankamenty;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igaa1234 gratulacje! fajnie że jestes zadowolona z biustu! llalalala Aga - spokojnie, nie przejmuj się, może jakoś uda Ci się nie pokazać prześwietlenia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicitaaa
witam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicitaaa
zgodnie z hasłem przewodnim "jestem po.." i czytuje was od dawna. mam pytanie do tych doswiadczonych posiadaczek; czy faceci wyczuwaja coś nienaturalnego. mnie moje wydają sie twarde. choc tak powinno podobno byc. moje koleżanki w moim wieku maja sflaczałe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felicita... a jak długo jesteś po operacji? bo wiesz to trochę czasu musi upłynąć zanim piersi zmiękną... u mnie akurat długo trwało zanim piersi zmiękły....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z facetami to jest tak, że jedni poznają inni nie, ale wszyscy myślą że by poznali... Jak facet o niczym nie wie to raczej się nie domyśli, zwłaszcza jak piersi wyglądają w miarę naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni sa tacy zabawni...jeden pozna a inny nie:) ok no moze w tej początkowej fazie kiedy piersi są naprawde twarde to facet pozna po dotyku ale rok po zabiegu na przykład... nie wydaje mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie mam tego problemu czy pozna czy nie, bo moj chlopak byl ze mna przez caly ten czas, jak podejmowalam ta decyzje. byl przy zabiegu, po zabiegu. ale powiem wam ze 3,5 miesiaca jestem po i robia mi sie naprawde miekkie. wiadomo ze to jeszcze nie jest to co naturalne ale juz nie jest zle. ja jestem bardzo zadowolona i nie zaluje tej decyzji. milalam wiele watpliwosci. dziewczyny a jak z wielkoscia...? zadoweolone jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaaaardzo:) nie wyobrazam sobie teraz zycia bez mojego biustu.:) wybralam maksymalnie dyzu implant jaki chirurg mogl mi zaproponowac,ale i tak moglyby byc o rozmiar wieksze.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie wyobrażam sobie teraz życia bez biustu.....czyli mniej więcej tak jak wyglądałam wcześniej:) a wielkość mam odpowiednią...nie za duże, nie za małe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Te cycuchy dają tyle radości...:))) Ja też nie wyobrażam sobie, żeby żyć bez nich.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Ja też sobie nie wyobrażam życia bez nich:))) Są cudowne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Cindys zaszalałaś! Ja gdybym miała się ponownie się decydować na operację.....zrobiłabym to bez wahania! a co!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi raz wybrałabym innego lekarza bo nie trafiłam na fachowca niestety,tak samo rozmiar implantów lekarz stwierdził,że maximum to 255ml .niby ma z tego wyjść rozmiar C,...ciekawe ,ale cóż jak to się mówi musztarda po obiedzie musze czekać na końcowy efekt. Piękne ma któraś z was implanty firmy politech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUNIA 12
ŁÓDŹ DR.ŻUKOWSKA ---------TO CO JA PRZESZŁAM TO KOSZMAR ! W SWOIM CZASIE UMIESZCZĘ ZDJĘCIE PO I TO DOPIERO BĘDZIE " REKLAMA". TO CO ZOBACZYCIE PRZEKONA WAS ŻE CZASEM WARTO SIĘ ZASTANOWIĆ I DOBRZE POZNAĆ LEKARZA ZANIM PÓJDZIECIE POD NÓŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
SHAMIRA ja mam implanty firmy politech pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue daj znac czy doszlo ok? jak nie to puszcze jeszcze raz. bo jakis blad byl. buzka :* FUNIA 12 co sie stalo.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×