Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Jeniaaaa
A jakie sa w dotyku? Czy sa bardzo wyczuwalne? Ja nie jestem drobniutka bo mam 178cm i waże 66kg, jednak mam waska klatke. Poza tym chcialam jak najbardziej naturany efekt. Tak z innej beczki, jak to jest z miesiaczka i operacja? Mi lekarz powiedział ze to nie przeszkadza. A zeby bylo smiesznie to wlasnie okres wypada mi w niu operacji k**wa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzę, że będziesz operowana przez mojego doktora :) ładny rozmiarek ci wyjdzie z tych anatomków okres nie przeszkadza ale jak przechodzisz źle w sensie fizyczno-psychicznym to nie polecam bo sam zabieg jest megaprzeżyciem ( oczywiście to sa myśli przed, bo po to się mysli ze pikuś :) ) i dokladac sobie 2 stresy to może nie warto. Lepiej przełóż sobie ten termin bo masz jeszcze dużo czasu odnosnie tego psychologa to widziałam na innym forum cały watek temu poświęcony to sobie zobacz beautywpolsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaa
Dzieki za odpowiedz, a jesli wolno mi spytac, jakie masz piersi w dotyku? Czy impanty sa barzo wyczuwalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeniaaaa Po operacji piersi masz opuchnięte i twarde. Z czasem opuchlizna zejdzie a piersi będą mięknąć.... może to trwać nawet do roku czasu...:) ale nie ma co się tym przejmować, bo moim zdaniem później piersi wyglądają prawie jak naturalne, a w dotyku implanty prawie nie czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że z moich znajomych praktycznie nikt z tych, których nie wtajemniczyłam nie wie, ze mam implanty ;-) zgadza się, początkowo są twarde, ale z biegiem czasu nabierają naturalnych kształtów. ;-) @Jeniaaaa bądź dobrej myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy moi znajomi tez nie wiedzą o operacji piersi....tylko przyjaciółka, ale to jakoś tak wyszło w rozmowie...poza tym chyba długo nie wytrzymałabym i tak pewnie zdradziłabym jej mój mały sekrecik :) a tak , to nie interesuje mnie co inni myślą....poza tym już się przyzwyczaili do mojego widoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaa
Ja tez nikogo nie wtajemniczylam, oprocz meza oczywiscie. Klopot w tym, ze mieszkamy z rodzicami wiec ciezko bedzie to ukryc. Zamierzamy z mezem spedzic ze trzy dni w jakims hotelu w krakowie zebym w miare doszla do siebie po operacji. Ciekawe jak to bedzie jak mnie tesciowa zobaczy hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe no tak teściowa ;-) Jeniaaaa przed mężem nie dałoby się ukryć ;-) Koralka3 słusznie, poza tym to Ty masz być zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeniaaa no tak teściowa może tego nie zrozumieć:) ale to tak na prawdę wszystko zależy jaka ona jest i jakie masz z nią układy:) Te 3 dni w hotelu mogą Ci pomóc - najgorsze będziesz miała już za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym teściową to nie powinno za bardzo obchodzić, ale wszystkie wiemy jak to z nimi bywa:P. A spędzenie kilku dni w hotelu to super pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaa
No coz, tesciowka jest dosc spostrzegawcza i swidruje mnie przy kazdej wizycie- co mam nowego, czy zmienilam wlosy itp. Juz raz zauwazyla powiekrzony biust kiedy bralam tabetki anty, takze taraz pewnie tez jej nie umknie. Ale tak jak zauwazyla kolezanka to wszystko zalezy od stosunkow, moje ostanim czasem sie poprawily...nie widzialysmy sie od trzech miesiecy ;)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeniaaa wiesz co, musisz chyba po prostu nie przejmować się teściową i już:) co będzie to będzie. Robisz to dla siebie i nie powinno Cię ruszać to co inni myślą, nawet jak teściowej się nie spodoba:) A tak na marginesie...to chyba wszystkie teściowe są baaardzo spostrzegawcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w 100% robisz to dla siebie. A teściowa może ci co najwyżej pozazdrościć. Koralka3 ładnie to ujęłaś- spostrzegawcze:)- wścibskie i to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Nie tylko teściowe są wścibskie. Generalnie ludzie są złośliwi i lubią ingerować w cudze życie. Ja wychodzę z zołożenia, że to co robię to moja sprawa i nie muszę się przed nikim tłumaczyć. Najważniejsze jest nasze samopoczucie:))) Pozdrawiam serdecznie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
witam ja mam zabieg 9.01.2012 i duzo rozmyslam chyba to forum jest dla takich jak ja :)ustalenia po konsultacji mnie załamały i zyje nadzieja ze wyjdzie inaczej i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, cudowny temat :) świetnie się Was czyta. nie sądziłam, że ludzie są tak spostrzegawczy... ale to pewnie głównie zazdrośnice żyjące życiem innych ;) nie ma się co przejmować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Janiaaa ja tez mieszkam z tesciową i najbardziej balam sie jak zacznie cos gadac ale zrobilam tak jak Ty masz w planie. Po operacji pojechalam z mezem na weekend do hotelu. Wrócilam do domu i w sumie nic nie zauważyla. Po tych 2 dniach odpoczynku chodzilam normalnie, wyprostowana i nie bylo w ogóle po mnie widac ze mialam operacje. Teraz jak bylam u mojej mamy to zapytala sie mnie dlaczego mam takie duze cycki, to powiedzialam jej ze biore tabletki antykonc. i łyknęła. Agablue kupilam sobie chyba ze 4 staniki triaction. 2 bardziej zabudowane i 2 te bardziej kobiece. Rzeczywiście są suuuper i dzieki za podpowiedź. Ja jestem 4 tyg po op i mam anatomy bo raz, ze jestem drobna a 2 chuda i w dodatku bylam plaska jak deska. Teraz te piersi zrobiły się od góry miękkie ale po bokach i pod spodem nadal są twarde ale juz sie do nich przyzwyczailam i nie moge sie doczekac lata. Musze tylko pogadac z dr na temat anatomów i dużej aktywności fizycznej bo naczytalam sie ze moga sie przekręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
hej czy któraś z was miała bardzo wyniszczone piersi przez ciaże i karmienie? ja karmiłam trzech synów kazdy prawie ssał do dwóch lat i teraz chce odzyskac BIUST ale okazuje sie ze to nie takie proste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa37 - hmm chyba większość dziewczyn na forum dopiero są przed macierzyństwem:) ale jeżeli się mylę to niech się ujawni:) na pewno Ci pomoże:) zresztą...większość z nas tutaj dziewczyn była płaska jak decha..więc prawie jak stracić biust przy karmieniu:) hehe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygoda z medycyną estetyczną
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust ,kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, dzis mija tydzien od mojej operacji powiekszenia biustu i jestem zalamana.mialam miec duze cycki a wyszly male. Mam 325 ml wysoki profil,okragle,pod miesien.Piersi sa bardzo wysoko i w duzej czesci pod pachami no i sa strasznie szpiczaste.Mialy byc dwie pileczki a sa dwa szpice.Czy mialyscie taki problem?Czy ich ksztalt z czasem sie zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
Oczywiscie, ze tak :) Wszystkie piersi po powiekszeniu sa nieksztaltne i twarde. Niestety musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Moje piersi dopiero po 3 miesiacach nabraly "ludzkich" ksztaltow :D:D:D A u kogo robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elka*
Do Jeniaaaa Kiedy masz zabieg ?? U dr Kasprzyka ?? Ja tez u niego już za kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz.Troche mnie uspokoilas:)Robilam w Warszawie u dr Witwickiego.Wspanialy lekarz i cudowny czlowiek. Polecam tego lekarza.Ogolnie zadowolona jestem z operacji,moze na poczatku rzeczywiscie musza tak wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Nowa 37 co masz na myśli pisząc, że odzyskanie piersi nie jest takie proste?? Czy bylas juz na konsultacji u jakiegoś lekarza?? Ja jestem po dwóch ciążach i również karmiłam piersią. Mój biust przed ciążą był nieduży (75B) ale był za to jędrny i bardzo mi się podobał. Po karmieniu nie zostało mi nic. Dosłownie sterczały mi same sutki. Teraz mam rozmiar 75 C i naprawdę była to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Myślę, że jak już się zdecydujesz to doktorek wyczaruje Ci również fajny biust. Ammorek nie masz co się martwić, jesteś dopiero tydz. po operacji i tak właśnie jest na początku. Moje też na początku były twarde jak głazy, gorące, sterczące, wystające po bokach i opuchnięte. Z każdym kolejnym tygodniem będziesz widziała pozytywne zmiany. U mnie mija 5 tydz po operacji. Cycki od góry już są miękkie ale nadal po bokach pobolewa i są twarde. Wczoraj bylam na kontroli i to może potrwać nawet kilka m-cy bo po bokach masz najcieńsza skórę. Dziewczyny czy masujecie blizny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammorek cierpliwości! musisz poczekać, piersi zmiękną ale potrzebują na to czasu....żeby były "normalne" to nawet do roku czasu możesz czekać! ale oczywiście z dnia na dzień będzie lepiej! więc głowa do góry! maniuchna82 - tak masowałam sobie delikatnie blizny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Koralka długo je tak masowałaś? Ja dopiero zaczelam i ciekawi mnie czy od tego masowania rzeczywiscie te blizny zmiekna, bo na razie to takie grudy czuje (szwy) pod palcami i nie jest to przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
Maniuchna tak jestem po konsultacji u mnie problem jest bo lewa piers mi wisi, wiecej nia karmiłam mam róznice w wysokosci sutków z racji opadnietej piersi i lekarz zaproponował mi przesuniecie brodawki i teraz co zrobic dac sie pociac.Cała piers w bliznach:(pod piersia w koło brodawki i jeszcze pionowe ciecie czy lepiej zostac przy tym co mam a moze zostawic ta brodawke nizej trudno bedzie nizej ale jest prawdopodobienstwo ze bedzie luzna skura wkoło tego sutka:( zazdroszcze tym co tylko maja dyleman wielkosci implanta.Lekarz zaproponował mi 450 okragłe no minimum 420 o mniejszych nawet niedyskutuje profil wysoki niechce duzych piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaa
Do Elka: OOOooooooooo jak milo, ze mamy tego samego lekarza. Ja mam termin dopero na 4 stycznia. A powiedz mi, czy zalatwialas sobie skierowanie od psychologa aby uniknac VATu? Martwie sie, ze nie bedzie latwo je dostac,a zawsze to mniej kasy. Ja jeszcze nie zalatwilam zadnych badan, musze sie zebrac i zrobic tektóre mozna wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam jeszcze jedno pytanie - czytalam,ze kobiety majace implanty nie powinny nosic stanikow z fiszbinami, bo taki implant moze sie odksztalcic. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×