Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość maniuchna82
Nowa ja też mialam na poczatku wrażenie ze pod pachami mam te kluski i to mi troszeczke przeszkadzalo, ale teraz juz tego nie czuje, moze sie przyzwyczailam, moze opuchlizna zeszla a moze poprostu juz o nich nie mysle tak intensywnie jak kilka tyg. po operacji. Janiaaaaa ja mialam zrobione tylko jedno zdjecie usg i to jednego cycka, wiec zadzwonilam do dr i powiedzialam ze mam opis i tylko zdjecie jednej piersi. Powiedzial ze to wystarczy, najwazniejszy jest opis. Trzymam kciuki za dziewczyny idące pod nóż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj już prawie weekend i jeszcze tydzień do Świąt! Aż musiałam dodać wam trochę pozytywnej energii bo tak jakoś smutno i cały czas rozmawiamy o bólu i stresie. Będzie kilka dni na relaks i objadanie się, ale to jeszcze 7 dni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy city
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz! Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
Witam , ja mam juz jutro termin, mam byc w klinice jutro rano, jak dam rade odezwe sie wieczorkiem, ponoc jest internet w szpitalu. jescze sie nie stresuje, raczej ciesze, ale pewnie jutro mnie dopadnie Tak wiec trzymac kciuki please. jelsi chodzi o implant to wybralam ten wiekszy ale to i tak nie takie duze jak wy wybralyscie np 420 wiec mam nadzieje ze nie okaze sie za maly, mam asymetrie wiec bede miec z wysjciowki B implanty 305/370 anatomiczne wysoki profil. Chce zebyt wygladaly naturalnie. jak sie uda to nikomu niepowiem Mam nadzieje ze wyjdzie pelne C Buziaki bede w kontakcie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
Witam , ja mam juz jutro termin, mam byc w klinice jutro rano, jak dam rade odezwe sie wieczorkiem, ponoc jest internet w szpitalu. jescze sie nie stresuje, raczej ciesze, ale pewnie jutro mnie dopadnie Tak wiec trzymac kciuki please. jelsi chodzi o implant to wybralam ten wiekszy ale to i tak nie takie duze jak wy wybralyscie np 420 wiec mam nadzieje ze nie okaze sie za maly, mam asymetrie wiec bede miec z wysjciowki B implanty 305/370 anatomiczne wysoki profil. Chce zebyt wygladaly naturalnie. jak sie uda to nikomu niepowiem Mam nadzieje ze wyjdzie pelne C Buziaki bede w kontakcie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
xmas powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmas trzymam mocno kciuki! powodzenia i będzie wszystko dobrze!!! będziesz miała śliczny świąteczny prezencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmas no to będziesz miała cudny świąteczny prezent:). Ciesz się bo zdecydowanie masz z czego. Jak już będziesz po wszystkim to od razu się odezwij i opowiedz co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmas
Hej Ja Juz po, Ciagle w klinice do jutra ale moge Pisac z telefonu a jest Tutaj wifi Rwie mnie I boli ale Bol do przezycia Cycuchy Sa bardzo scisniete w bandazach, ograniczenie w ruchach , trudno sie czasem wygodnie ułożyć , trudno samej wstawać Trochę dziś pichodzilam po korytarzu ale spać mi sie chce To była bardzo długa noc.,,napisze pózniej jeszcze Trzymajcie kciuki żeby ból szybko minął buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czyli przechodzisz to samo co my wszystkie. Trzymam mocno kciuki, że ból minie szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmas
Hej Ja Juz po, Ciagle w klinice do jutra ale moge Pisac z telefonu a jest Tutaj wifi Rwie mnie I boli ale Bol do przezycia Cycuchy Sa bardzo scisniete w bandazach, ograniczenie w ruchach , trudno sie czasem wygodnie ułożyć , trudno samej wstawać Trochę dziś pichodzilam po korytarzu ale spać mi sie chce To była bardzo długa noc.,,napisze pózniej jeszcze Trzymajcie kciuki żeby ból szybko minął buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Xmas to Mikołaj w tym roku spisał się na medal :-) Niestety jeszcze troche poboli ale z czasem bedzie tylko lepiej i wygodniej. Mysl cały czas o lecie i tych cudownych bluzkach z dekoldami, strojach kąpielowych... Mi zawsze takie myślenie pomagało przetrwać :-) Dziewczyny wszystkim Was życzę Wesołych, spokojnych Świąt. Szczęścia, miłości, płodności hehe i spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmas. Gratuluje, jesteś kolejną szczęściarą. Strasznie się cieszę. Napisz później jak następna noc, następny dzień itp... I trzymam kciuki za szybki powrót do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmas no to przechodzisz ten najgorszy czas, jeśli chodzi o ból, ale później już będzie tylko lepiej!:) Ale prezent na święta masz idealny - dosłownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
witam, ja juz w domku. przyznam ze chyba najgorszy byl ten wczorajszy dzen. ponoc pierwszego jesczez dzialaly znieczulenia po narkozie i morfina a w czoraj juz tylko przecowbolowe. Noc lepsza niz poprzednia. teraz juz jestem w domku i w sumie nie jest zle jak na razie, zobaczymy co bedzie dalej. zamierzam isc na spacerek niedlugo choc sniezek zaczal padac, ale mma nadzieje ze powinno byc ok. ale nabytki zobacze dopiero po swietach bo na razie sa nadal w bandazach scisiniete a pod bandazami stanik elastyczny. no nic zobaczymy co bedzie dalej. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmas
tippy , a ty jaki masz rozmiar teraz z 375 ml i jaka mialas wyjsciowke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmas
ja sie zastanawiam jakie mi wyjda z wyjsciowki B a z implantem 370. jak mysliscie. ?? jelsi chodzi o samopoczucie to na prawde widac roznoce z dnia na dzien. jescze ranop prawie plakalam ze mam wysjc z kliniki a dzis wieczor ciesze sie bo czuje sie lepeij w domu . zastanawiam sie jaki rozmiar sie ukrywa pod tymi bandazami. na razie czuje ze mnie zaczyna swedzic , cos jak reka w gipsie swedzi... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xmas- to dobrze, żę lepiej się czujesz! A to nie rozmawiałaś wcześniej ze swoim lekarzem jak będziesz w efekcie miała rozmiar? wiesz zależy ile mialaś pod biustem ale tak średnio będzie D/E :) czyli śliczny rozmiarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xmas ja miałam, a w zasaadzie prawnie nic nie miałam, 70 A, a teraz mam D LD. Także jak dla mnie jest ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
sprawdzilam dokladnie moj certyfikat i implanty jakie mam oba sa 12, 5 cm szerokie i 12 cm wysokie tylko prawy ma proj : 5,9 w cm a lewa 4,9 w cm ze wzgledu na moja mala asymetrie. Z mojego pelnego B czuje ze wyjdzie D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
koralka czy tobie wyszla wlasnie D. ja tez mam HP 370 anatomiczne eurocilikony z wyjsciowki B ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
WESOŁYCH ŚWIĄT dawno mnie niebyło synek mi sie rozchorował no a wigilia była u mnie wiec roboty pełno ,niewiedziałam w co rece włozyc .Gratuluje nastepnej odwaznej i zycze szypkiego powrotu do pełnej sprawnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, umowilam sie na powiekszanie piersi u furmanka na poczatek, marca, decyzja juz zapadla :) nie wiem tylko jakiej firmy wybrac implanty.. jakie wy macie? strasznie sie stresuje po tej akcji z pip :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tego co wiem, to
Furmanek pracuje na mentorach (miedzy innymi), a to jedne z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
witam dziewczynki, dzis mialam kryzysowy dzien. chyba dlatego ze przerwalam juz srodki przeciwbolowe od wczoraj i dzis w nocy mnie wzielo i w dzien tez sie nie czuje najlepeij, Znowu zaczelam brac przeciwbolowe i jest ok. te bandaze tak mnie sciskaja ze jestem cala szczesliwa ze juz jutro je sciagne i zobacze moje nowe nabytki. Jak dlugo trwa w ogole ograniczenie ruchowe rekami? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dołączam do Was na forum bo już niedługo czeka mnie operacja 09.02:) Mam miec implanty 375cc - lekarz najpierw zaczał od 320, po czym zdecydował ze bede miec 350, jednak po czytaniu forum zdecydowałam sie na wieksze. Tak na prawde to z forum wynika ze powinnam decydowac sie na conajmniej 400 w góę, ale lekarz mi powiedział ze 400 przy mojej budowie to będą sztuczne piłki,ech dlatego sama nie wiem - wcale nie jestem taka drobna, waze 54kg, latem ok 52kg i wzrost 165cm. Jestem ciekawa xmas jaki bedziesz miec rozmiar po operacji, bo masz 370ml, daj koniecznie znać. Aha efekt jaki ja bym chciała uzyskac to rozmiar D - biorąc pod uwagę że przed ciązą miałam C a po długim karmieniu ponad rok piersią, zmalały do A - tragedia... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×