Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Jeszcze nie raz będziesz miała kryzys, ale to minie :) Najważniejszy jest efekt końcowy :) Dla niego warto znieść każdy ból... Prześlij fotki, jak tylko będziesz mogła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeslij fotki dla mne tez ,bardzo bym prosila Mam operacje za 5mes bardzo sie boje )) Simka29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
ilonko, jak będę po to wyślę. Dziewczyny trochę mnie przestraszyłyście tym bólem. trzymajcie kciuki, mąż prowadzi firmę i nie wiem czy znajdzie czas na pomaganie mi. to mnie martwi najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeli
Dziewczyny z tym.bólem jest naprawdę różnie zależy kto ma jaki próg bólu, ja jak wyszłam z kliniki to 2razy tylko wzięłam peralgine, dalej obeszlam się bez,po tyg minal ból pleców. Także nie jest tak źle nie ma czego się bać :-)w nd minął miesiąc jak jestem po i czasami zapominam ze miałam co kolwiek robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
edelli, dzięki ja mam wstępnie termin na 27 marzec a 29 kwietnia wesele, mam nadzieję, że jakoś się wykaraskam do tego czasu, nie zamierzam i tak pląsać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamma ja po 6 tygodniach od operacji będę miala wesele i az sie boje bo jestem chrzestna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
ja też!!!!! w ogóle wszystko mi się pomieszało, bo lekarz mówi, że mogę mieć operację 27tego lutego, okazało się, ze szkolenie mam 29-tego w Warszawie a wesele 26 kwietnia. Masakra!!!!Będzie dobrze jak lekarz będzie miał wolny termin w pierwszych dniach kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamma1 u kogo będziesz miała operacje? Nie masz jeszcze ustalonego terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
u dr Wiatroszaka na ul. Róży Wiatrów we Wrocławiu. konsultację mam na 13 tego lutego. Napisałam jeszcze do dr Knasta bo ma dużo opinii pozytywnych w necie- u niego operacje najwcześniej można mieć w połowie kwietnia a u Wiatroszaka powiedziano mi, że mogę mieć 27 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
monikaaa jesteś już po? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Hej kochane:) ja wlasnie wrocilam z kliniki , juz po :) boli bardzo przy mowieniu i oddychaniu ale jest ok :) dziekuje za Wasze wsparcie :) Meeega szczesliwa maz tez zadowolony :) A nie chcial , byl przeciwny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Hej kobitki jesrem już po dzis po poludniu wyciagaja mi dreny i wychodzę do domu. Jestem bardzo zadowolona mam wkońcu piękne piersi :))))) narazie sa w bandazu ale miala wczoraj masaż i nie moglam sie na nie napatrzec :))) ogolnie to najgorsze dla mnie jest wstawanie boje sie polozyc bo pozniej jest tragedia. Ogólnie to w środę mialam operacje tak ok 16.30 wybudzili mnie ok 18 odrazu po wybudzeniuu mialam wrazenie ze slon lezy mi na klatce straszne uczucie ale do przeżycia)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że jesteś już po :) Coraz więcej nas (piersiastych) na forum :) Trzymaj się dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Dziewczyny mam jedna piers bardziej spuchnieta? to normalne chyba na poczatku? ]a to przelewanie jakby w srodku to minelo wam po ilu dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
hej, wiecie co ta dziewczyna wysłała zdjecie i duuużo lepiej wygląda teraz po ponad tygodniu. Piersi z góry nie są takie nabrzmiałe i przez to ten stożek już zanika prawie i ma ładniejsze. Wiec myślała,że tragicznie u niej wyszło a jednak sie układa wszystko i lepiej wyglada a ma duzy implanty- największy jaki mogła wziac na waska klatke. Więc uspokoiło mnie to bo ja też mam wąską klatkę i ramiona ;) a powiedzcie mi taki efekt końcowy to kiedy jest ??? żebym sie nie załamała na początku jak zobacze dwa baniaki napuchnięte pare dni po operacji ;p aa i kiedy piersi zaczynają "latać" ? tzn. ruszać się ,żeby można było np.podnieść piers. Czy tuż po op bo mój lekarz powiedział,że 2 tyg po op bede musiała kupić stanik miekkik do spania , czy łatwo jest dobrać na takie stojace w miejscu piersi ?( tzn. nie ruszajace sie ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonka1234
Hej dziewczyny 5 marca miałam operacje powiększenia biustu. Dziewczyny czy mialyscie momenty ze zalowalyscie ? Sama nie wiem o co mi chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest powodem ze napadaja cie mysli ze jednak żałujesz? Co ci sie nie podoba w nowych piersiach? U kogo operowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonka1234
Miałam świadomość ze na efekty trzeba będzie długo czekać. Ale wydają mi sie ogromne a mam wkładkę 335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za miesiąc mam operacje bede miala 350cc kiedy czytam takie wypowiedzi napadaja mnie chwile zwątpienia i zastanawiam się czy moze zrezygnować? Nie chciałabym wydac sporo kasy i żałować. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonka1234
Przepraszam ze tak Ci namieszalam, z tego co czytałam dziewczyny są zadowolone. Zastanawiam sie czy tylko ja mam chwile zwątpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Ja jestem bardzo zadowolona pomimo ze zdecydowalam sie na 375 cc to uwazam ze wcale nie sa duże:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Moonka1234 wyślij zdjecie , bo akurat ta koleaznka ma 335ml i tez miała chwile załamania i chciała cofnąć czas. Podeślij swoje foto na ilonakrawiec22@wp.pl a poproszę ją,żeby wysłała tobie zdjęcie na którym najgorzej wyglądały jej piersi.. może to Ci pomoże bo teraz po ponad tygodniu już dużo lepiej wyglądają. A ile masz wzrostu i jaką wagę ??? a ile miałaś wcześniej pod biustem a ile w biuście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
monikaania22222 tez jak możesz wyślij zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonka1234
Mam 170cm waga 65kg Nie wiem ile miałam w biuście . Miseczką A przed operacja. Mam dość szeroka klatkę. A o ile zmniejszają sie piersi jak zejdzie opuchlizna? limonka zrobię zdjęcie i prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moonka i monikaania czy moge prosic o fotki? Za miesiąc moja kolej wiec zrewanzuje się moj email pysia80@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, możecie mi też wysłać fotki? Mój adres: mirka.mej@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonka1234 nie martw się jeszcze - to za wcześnie. Niektóre dziewczyny mają sporą opuchliznę, która potem ładnie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×