Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Kasia2201
Teraz widze w necie ceny okolo sto zl :) Blizna mojeco syna wyglada niezle , ale to byl policzek wiec przy jedzeniu i mowieniu rozciagal caly czas blizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 tez bede uzywala :) nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ! Jestem świeżynką na forum. Ja co prawda jeszcze nie jestem PO, ale w poniedziałek 03.03.br mam operację powiększenia piersi u Dr. Stańczyka w Linea Corporis. Czy Któraś z Was ma może robione piersi u tego chirurga w rozm 415cc allergan okrągłe ? Będę wdzięczna za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę poszperałam i na moje, to Veraderm jest nieco tańszym odpowiednikiem Dermatixu. Skład jest ten sam. Według informacji na ulotkach, Veraderm składa się z polisiloksanów, a Dermatrix - z polisiloksanów i dwutlenku krzemu (dziwny ten opis,bo polisiloksany to nic innego, jak właśnie tlen+krzem). Czyli wychodzi na to, że skład jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam termin opieracie na 07.2014 u Potockiego Chciałbym może ktoś się zamienić na trochę wcześniejszy?? Z góry Dziękuje simka29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikanda
edeli i madzia 889czy mogłabym zobaczyć Wasze fotki, głowa mi już pęka od myślenia o tych rozmiarach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikanda
Kaja333 - możesz zerknąć na maila?:) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jutro, a ja już odchodzę od zmysłów :( Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze... Śledziłam Wasze rozmowy dziewczynki i mimo, iż docelowo nie otrzymałam odpowiedzi to informacje, które sobie przekazywałyście na prawdę baardzo mi pomogły... za co rzecz jasna bardzo serdecznie dziękuję :) Możecie liczyć na fotki rezultatu operacji :) Buziaczki i trzymajcie za mnie kciukaski <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jutro, a ja już odchodzę od zmysłów :( Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze... Śledziłam Wasze rozmowy dziewczynki i mimo, iż docelowo nie otrzymałam odpowiedzi to informacje, które sobie przekazywałyście na prawdę baardzo mi pomogły... za co rzecz jasna bardzo serdecznie dziękuję :* Możecie liczyć na fotki rezultatu operacji :) Buziaczki i trzymajcie za mnie kciukaski <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midsession... pewnie, że trzymamy kciuki :) Powodzenia. Odezwij się, jak tylko będziesz mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal pekam:) ale mysle ze to kazda z was tak ma:) trzymam kciuki i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal pekam:) ale mysle ze to kazda z was tak ma:) trzymam kciuki i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeli
Mikkanda podaj emeil, ja mam allergan okrągłe 340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Edeli a czy moglabys wyslac mi fotki? ja bede miala okragle 325 cc moj email to wichurka4@wp,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyneczki jestem już PO :) Ból nie z tej ziemni momentami, ale to są tylko momenty dopóki kolejne leki nie zaczną działać. Powiem tak... są prześliczne ! :) Są naturalnie wyglądające i optymalnie duże. Jejciu jaka ja jestem szczęśliwa :) Dziękuję za trzymanie kciukasków kochane moje, bo to tylko dzięki Was jest tak cudownie ;) Mój Małżoneczek mega przejęty jest bardzo opiekuńczy, poszłam do operacji z końcówką okresu, a On rewelacyjnie stanął na wysokości zadania :) Nie zastanawiajcie się Kochane, tylko powiększajcie swoje dziewczynki, gdyż ja taka szczęśliwa jak dziś byłam trzy razy w życiu... Gdy urodziłam Syna, wychodziłam za mąż i dziś :) Katoliczką nie jestem, ale przysięgam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Dziewczyneczki jestem już PO usmiech.gif Ból nie z tej ziemni momentami, ale to są tylko momenty dopóki kolejne leki nie zaczną działać. Powiem tak... są prześliczne ! :) Są naturalnie wyglądające i optymalnie duże. Jejciu jaka ja jestem szczęśliwa :) Dziękuję za trzymanie kciukasków kochane moje, bo to tylko dzięki Was jest tak cudownie ;) Mój Małżoneczek mega przejęty jest bardzo opiekuńczy, poszłam do operacji z końcówką okresu, a On rewelacyjnie stanął na wysokości zadania :P Nie zastanawiajcie się Kochane, tylko powiększajcie swoje dziewczynki, gdyż ja taka szczęśliwa jak dziś byłam trzy razy w życiu... Gdy urodziłam Syna, wychodziłam za mąż i dziś :) Ha ha Katoliczką nie jestem, ale przysięgam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn ktore sa juz po. prosze powiedzcie mi jak sie czulyscie po operacji, juz bedac w domu, jak z waszymi silami itd. chodzi mi o to czy widac dla osob trzecich ze robilyscie piersi, ja mam taka sytuacje ze nie bardzo moge sie przyznac ze chce zrobic piersi, z powodow nienajlepszej sytuacji finansowej w domu, no ale juz pieniadze uzbieralam a wiadomo dla innych inne rzeczy beda wazniejsze niz czyjes "fanaberie" boje sie ze to wyjdzie na jaw, a wtedy moge miec pieklo ze wydalam tyle pieniedzy na cos takiego. czy dzien po operacji moglyscie sie normalnie poruszac czy bol byl tak silny ze nie pozostaje nic innego jak tylko lezec w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girra ja właśnie dwie godz temu wróciłam do domu i powiem Ci kochana tak... Nawet za bardzo oddychać nie mogę. Ja żeby teściowie nie zobaczyli takiej różnicy nosiłam dłuuugo mega push Up i jeszcze wkładałam wkładki sylikonowe do stanika ;) U mnie chodzi o to, że teściowie mogli by tego nie zrozumieć i stad bawimy się w ukrywanki :) Tj sprawa bardzi indywidualna, ja ciągle siedzę, a małżonek stara sie śmigając wkoło mnie ... Pierwszy i drugi dzień nie będzie należał do najłatwiejszych, ale nie ma konieczności leżenia w łóżku :) Zatem rób kochana, bo ja od dziś jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno pytanie... Przed kim chcesz to ukryć, bo przed mężem ani narzeczonym na pewno tego nie ukryjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
nie nie mąż jest jak najbardziej poinformowany :) ale mieszkamy wszyscy razem z moją rodziną w jednym domu, nawet nie chodzi o to czy to widać, bo pewnie az tak wielkiej roznicy nie bedzie, zreszta ja i tak chodze w szerokich swetrach, bardziej chodzi mi o to czy nie zauwaza tej zmiany poprzez moja niedyzpozycje, bo ani dziecka na rece nie wezme, ani pewnie nie bede dala rady nawet posprzatac w domu, jakby to trwala pare dni to pal licho, ale jak nie dam rady sie tym wsyztskim zajac przez miesiac czy dwa no to juz bardzo podejrzane bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dwa tyg to max jak będziesz ograniczona ruchowo, lecz wymyśl coś powiedz, że przewróciłaś się na rowerze, przelatując przez kierowce uderzyłaś w nia mostkiem i po konsultacji z lekarzem powiedział, że przez 2 tyg absolutnie nie wolno Ci dźwidać ani wykonywać g***townych ruchów, ale też sprawia Ci to mega ból ;) Hihi hi , ale to obmyśliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi hi to zacznie się w razie jakiś powikłań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midsession ma rację. Wymyśl jakąś historyjkę o problemie zdrowotnym. Ja miałam taki plan awaryjny na wypadek, gdyby ktoś zauważył (to miał być problem z kręgosłupem). Ale na szczęście nie mieliśmy gości przez 2 pierwsze tygodnie. Po dwóch tygodniach jest ok. Trochę pobolewa, ale możesz wykonywać lekkie prace domowe - byle nie dźwigać inie podnosić wysoko rąk (zalecenie lekarza). Po tym czasie łatwo ukryć lekką niedyspozycję, tok, że nikt nawet nie zauważy, że coś Ci dolega. Najgorzej jest przy porannym wstawaniu z łóżka. Ja (3 tyg. po zabiegu) potrzebuję co rano ok. 20 min., żeby "rozchodzić się", bo jestem obolała po nocy.Przez pozostałą część dnia jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
kurcze jednak boje sie jak to bedzie, boje sie ze szwy moga sie rozejsc jak cos podniose. no coz to bede chyba musiala narzekac na ten kregoslup najlepiej juz 2 tyg przed operacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a w ciągu pierwszych dwóch tygodni były lepsze i gorsze dni. Nastaw się na to, że bólu wtedy nie ukryjesz np. przy podnoszeniu się z fotela czy próbie wyciągnięcia ręki po coś. Chociaż... możesz dobrze zamaskować go środkami przeciwbólowymi. Dasz radę... nie wahaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - przez pierwsze 2 tyg. musisz ograniczyć swoją *****iwość niezależnie od tego, czy będziesz czuła ból czy nie, żeby nie narobić sobie problemów z piersiami. Tyle kasy wydajemy... strach pomyśleć, że mogłybyśmy jeszcze nabawić się jakichś komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midsession super, że operacja się udała iże jesteś zadowolona :) Życzę szybkiego powrotu do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×