Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

ilonka22 ja mam taki stanik: http://www.e-zdrowieiuroda.pl/produkty.php?katid=42&prodid=383 Dostałam go w klinice i mam nosić cały czas iw dzień i do spania. Jest naprawdę super, bo miękki, a świetnie podtrzymuje piersi. Na pewno zostawię go sobie i będę nosiła tak długo, jak się da, bo to po prostu fajny stanik sportowy. I zastanawiam się nad zakupem jeszcze jednego takiego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonka1234... piersi w obwodzie mogą zmniejszyć się nawet do 2 cm, ale niektóre dziewczyny piszą, że wcale im się nie zmniejszyły. Ciekawe od czego to zależy... Ja też zastanawiam się, jaki będę miała efekt końcowy. Fajnie byłoby, gdyby zostały takie, jak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
dziewczyny, jesteście niezawodne!!!! ledwo zeszłyście ze stołu, a już nas informujecie co i jak. Nie ma to jak grupa wsparcia....:) Gdyby nie narkoza to pewnie relacje byłyby na bieżąco z operacji:) i fotki tez....pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Moonka1234 to największe jakie mogłaś wziąć ? to wcale nie są duże 335ml ta dziewczyna też miała A a teraz ma pełne C a nawet małe D ,ale teraz.. więc pewnie jak wszystkie zejdzie to będzie C a jest niższa od Ciebie i waży 45kg, więc nie denerwuj się jeszcze będziesz chciała większe ;p :) ona już powoli mówi ,że są akurat a na początku pisała,że za duże ,że dwa baniaki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ikonka Dziękuj***ardzo za odpowiedz. Mam nadzieje ze tez je zaakceptuje za jakiś czas jak opuchlizna zejdzie. Dziewczyny czy mialyscie od początku czucie w sutkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonka1234
To powyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Moonka1234 zazwyczaj nie ma się czucia w sutkach , moje znajome mówiły,że np w jednym miały w drugim nie ,a po paru dniach na odwrót i to wiesz musi dojść do siebie wszystko. Możesz się martwić czym kolwiek dopiero po 3 msc wtedy teoretycznie powinno być już wszystko ok ;) więc narzekanie zostaw na za 3 msc , wtedy będziesz mogła dopiero zacząć choć niektórym do roku się piersi zmieniają więc tez nie do końca będziesz mogła zacząć , ale już po 3 msc jest w miare efekt bliższy końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kochane moje piersi sa mocno rozstawione... Czy zbliza sie do siebie po jakims czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam takie pytanie jestem po operacji powiekszenia piersi 11 dni zastanawiam sie czym mam smarowac blizby a w sumie to jeszcze rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, ja jeszcze nie jestem po operacji i mam takie pytanie. czy któraś powiększała piersi u dr Furmnka ? I czy mogłybyście przesłac jakieś zdjecia? Bede wdzieczna to mój mail darka@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blizny smaruje się, kiedy są już zagojone. Ja, zgodnie z zaleceniem lekarza, miałam zacząć stosować żel silikonowy po upływie 3 tygodni od zabiegu, ale na razie wstrzymuję się, bo w jednym miejscu blizna nie jest jeszcze całkowicie zagojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2201... raczej się nie zbliżą, ale jeśli są opuchnięte, to możesz mieć wrażenie, że sterczą na boki...może kiedy opadną trochę, to będzie lepiej. Ty się Kochana nie stresuj jeszcze, bo dopiero co wyszłaś z kliniki - na efekt końcowy jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 Chyba tak jest bo sa bardzo spuchniete jeszcze i mam wrazenie ze sa bardzo pod pachami, a moze to moje wrazenie :) Bol ciagle sie utrzymuje i szwy ciagna :( kiedy to sie skonczy Kaja jak zwykle mozna na Ciebie liczyc :) Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
dziewczyny, widziałam u jednej babeczki okropne marszczenie się skóry od strony pachy. od razu widać, że to sztuczny biust. wy też tak macie? od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze 2 tygodnie są najgorsze. Trzeci taki sobie, a czwarty już super - praktycznie nic nie czuć i można wrócić do wszystkich wykonywanych poprzednio czynności. Czasami zapominam, że niespełna miesiąc temu miałam zabieg :) Także głowa do góry :) Wiem, że teraz jest Ci nie do śmiechu, ale zobaczysz - to wszystko szybki minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 to jeszcze dwa tygodnie i bedzie ok zwolnienia lekarz dal mi tydzien, nie wyobrazam sobie powrotu do pracy po tygodniu :( Ech mam nadzieje ze szybko zleci bo naprawde mam dosc :( i boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Kasiu dasz radę w pracy, a w razie potrzeby są jeszcze środki przeciwbólowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamma1... ja nie mam nic takiego. Może lekarz dobrał tej dziewczynie zbyt duże implanty. Czytałam, że wtedy może być widoczny przez skórę brzeg implantu i jego pofałdowanie na obrzeżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Mi srodki przeciwbolowe slabo pomagaja, dlatego jestem zalamana. Przychodza mi do glowy rozne rzeczy, typu , ze moze sa jakies komplikacje. Do tego mam dziwne szczypanie w jednej tylko piersi. Jest bardziej spuchnieta i czesto cos w srodku szczypie, tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że boli :( A jakich tabletek przeciwbólowych używasz? Może za słabe. Ja miałam Dicloberl retard i Dafalgan codeine. Brałam na zmianę, ale ten pierwszy trochę bardziej mi pomagał. Co do dziwnych objawów - czułam silne kłucie w jednej piersi przez jakieś półtora tygodnia - tak w okolicy szwu - a potem samo minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Dostalam tylko ketonal i niewiele mi pomaga uzywam go czasem na bol glowy i jak na mnie slabo dziala. Ale lekarz nie przepisal mi nic innego :( Mnie tez bardziej kuje i szczypie w jednej, ale skoro mialas podobnie to widocznie nic sie nie dzieje :) KAJA333 Ile czasu lekarz kazal ci chodzic w tym staniku sportowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 a ile teraz masz w biuscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anexik
Hej dziewczyny!! w poszukiwaniu opinii na temat dr. Muraszko znalazlam Wasze forum. Napiszcie mi prosze u kogo sie operowalyscie? Ja od 3 lat marze o operacji, wlasnie skonczylam karmic corke piersia i szukam namietnie opinii o lekarzach by wybrac sie poki co na konsultacje.. wiem ze zabig najwczesniej 6 miesiecy od odstawienia corki, ale juz sie nie moge doczekac!! z gory bardzo Wam dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie, to nie określił przez jaki czas mam używać stanika sportowego, a ja nie zapytałam. Jest mi w nim wygodnie, więc i tak nie mam ochoty zamieniać go na inny (chociaż... marzy mi się jakiś śliczny koronkowy stanik na specjalne okazje - teraz, kiedy mam biust, będę mogła w końcu pozwolić sobie na taki zakup :) ) Konsultację mam za miesiąc - wtedy dopytam lekarza. Co do rozmiaru - muszę się zmierzyć, bo dawno tego nie robiłam. Współczuję złego samopoczucia... ale wierz mi - to minie i będziesz przeszczęśliwą posiadaczką pięknych piersi. Bądź dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anexik... ja robiłam w Bydgoszczy u Bieńkowskiego. A co do okresu, jaki musi minąć od zakończenia karmienia piersią do operacji, to może on być sporo krótszy niż pół roku. Zależy od lekarza. Dowiaduj się u konkretnych chirurgów, których bierzesz pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
zadzwonili do mnie z kliniki, że mogę przyjechać jutro. zobaczymy co lekarz zaproponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanko do Was jestem swiezo po operacji podnioslam reke g***townie do gory cos pyknelo w piersi teraz dziwnie boli juz kilka godzin jakby cos sie przesunelo... to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu.... dziewczyno... jak Ci coś "pyknęło" w piersi, to Ty dzwoń do lekarza. Ból przy nadwyrężeniu to norma, ale oby tam się nic więcej nie zadziało... Pogadaj z lekarzem i upewnij się, czy nie musisz przyjść na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anexik
Kaja333 dziekuje Ci bardzo za odpowiedz :) a powiedz mi prosze Ty wstawialas tylko implanty czy tez dodatkowo podnosilas biust? bo ja juz sama nie wiem co chce ;) zapisze sie na konsultacje u kilku chirurgow i wtedy podejme decyzje - nie ukrywam ze dla mnie wazne sa zdjecia jakie chirurg mi przedstawi przed i po operacji jakie wykonal, bo np. to co Szczyt czy Ambroziak z tvn robia mi osobiscie sie nie podoba (jesli chodzi o kwestie podniesienia) Polecasz swojego chirurga? Poki co ma mam na oku KOlasinskiego z Poznania i klinike w Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×