Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Hej Ja miałam op w lutym na początku, mam 390cc anatomy pod mięsień, wyszło mi 70D (wysoki profil) ale i tak chciałabym większe juz myślę o kolejnej operacji jak mi sie uda kase uzbierać:-D zastanawiam sie od czego zależy końcowy efekt tzn ze przy mniejszych implantach wychodzą większe rozmiary piersi? Dodam ze miałam male A przed doperacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc moze przeslesz mi zdjecia i sie pochwalisz jak Ci wyszlo z malego A pewno piekne D,pliss kasiao83@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałam ale tylko rowek między cycami a ty masz jakieś foto? Odeślij mi na maila pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
gość ja też bym chciała zobaczyć jak mogę :) da się z A do D bo właśnie moja koleżanka tak zrobia 340ml , więc można :) a nie jedna osoba wkłada ok 400 i D nie ma, wszystko zależy od klatki pacjentki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyślesz swoje:-P chciałam od razu więcej ale to i tak miałam wpisane "na życzenie pacjentki" dr chciała dac mi 300 ale utargowałam 390:-D większe zgodziła sie tylko okrągłe ale nie chciałam bo mam wysoko piersi i miałabym pod szyja:-( dostałaś foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc,niestety nie dostalam zadnej fotki,nie wiem dlaczego,emeil jest ok. Tez bym Ci przeslala fotki ale dopiero sie zdecydowalam na zabig,planuje na jesien,tak wiec jesienia moge sie odezwac i przeslac foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyśle jeszcze raz z innego maila poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
gość podeślij mi swoje fotki i daj maila to Ci podeśle mojej koleżanki , która miała nie cały miesiąc temu robione i właśnie z A do D :) jak ja zrobię to też podeśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszło sprawdź czy tym razem sie udało ilonka podaj meila to ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
ilonakrawiec22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Pisalam kilka postow wczesniej ale nikt chyba nie widzial. Jestem tutaj nowa zabieg mialam wczoraj. Wiecie moze kiedy mozna brac na rece dziecko ktore wazy 8 kilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja wysyłam i mam jako wysłane:-( to prześliprześlij mi na ten drugi mail nr jak chcesz to ci mms wyślę nie wiem o co kaman.. A ty ilonka dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia sorry wysłałam na złego maila zle wpisałam i wysłałam gdzieś w polskę heh tak to jest jak sie z tel wysyła;-) ktoś sie ucieszy hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam rozmiar A chyba sie zdecyduje na cos takiego jak ty,bo cycuchy wygladaja pieknie,chociaz calych ich nie widac,musze uzyc wyobrazni.Szkoda ze nie masz fotek calych piersi,chetnie bym je zobaczyla.A tak wogole to gdzie mialas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobię to ci wyśle. W żarkach letnisku na śląsku, super pani doktor ta co mnie cięła:-) szkoda ze nie mogłam od razu zrobić takich jak chciałam no ale cóż, i tak jak na pierwsze powiększenie i anatomy to mam dużo:-D czekam z utęsknieniem na kolejna operacje ale te pewnie gdzieś za dwa lata tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze pare miesiecy tymu mialam sama skore ale zaczela cwiczyc w czerwcu intensywnie i teraa widze efekty ze skora jest naprawde napieta i nawet ostatnio zauwazylam ze lekko ruszyly do przodu no ale nadal jest to A. Z tym podcieraniem tylka ..kurde co jeszcze powinnam wiedziec heheheeheh.Jak sobie z tym poradzic:)? Kaja333 mozesz podeslac fotki ? bacha2014@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka jakbym miala takie piersi ja ta Twoja kolezanka to bym sie nie zdecydowala napewno.DLa mnie sa za duze te co sa teraz.Ale to moje zdanie.Takie 2 pilki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonka podeślesz fotę teltej koleżanki co ma D z A? Dostałaś to moje tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc,ja mysle ze masz piersi w sam raz,ale to twoje piersi i twoja decyzja.Jak ja bym takie miala jak ty teraz,to juz nic innego bym nie robila.A drugiej strony-apetyt rosnie w miare jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w swoim czasie. Najpierw niech się te wygoją a później zobaczymy:-):-) ale zawsze podobały mi sie wielkie piersi i takie właśnie chciałabym mieć kiedyś:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
gość - daga poszło :) ja mam 18 kwietnia. Jeju no sama nie wiem bo każda jak bierze to potem mówi,że żałuje,że większych nie wzięła , wiesz bacha 3 tyg to myslę,że może być jeszcze trochę opuchlizny . a jak z boku jej piersi oceniasz ?? no bo z przodu to ma mostek spuchniety wiec z ałotamatu cycyki tez troche przy mostku muszą być więc nie ma co oceniać jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
bacha pamiętaj też,że ty masz jeszcze sporo opuchlizny bo tak najwięcej opuchlizny to tak do 2 tygodni schodzi , chociaż czasami i dłużej. więc one się zazwyczaj kolosalnie zmieniają po tygodniu a po dwóch - zresztą tak jak i samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonka a jakie bierzesz wkładki? Zależy jakie masz oczekiwania ja tak jak mówię chce mieć nienaturalnie duże ale za pierwszym razem i tak sie raczej to nie udaje niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
wysłałam tobie zdjęcie zobacz i oceń te mojej koleżanki. kurde sama nie wiem no właśnie tak się sugeruje tymi implantami co ma moja koleżanka ,ale nie wiem... mam podobne wymiary do niej , a mętlik straszny !!! dziewczyny oceniajcie te zdjęcia proszę , bo chce wiedzieć ja już obiektywna nie jestem napatrzyłam się na te zdjęcia jej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
gazela 8 kg to na początku zapomnij !!! myslę,że jak nie będzie żadnych przeszkód to może po 1,5msc ,ale to lekarz powinien tobie powiedzieć bo on widzi w jakim stanie są piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×